Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Mundial w Reklamowe24

Mundial w Reklamowe24
Przed spotkaniem z Senegalem mundialowe emocje rozpaliły całą Polskę. W dzień meczu naszej Reprezentacji można było spotkać na każdym kroku flagi przyczepione do aut czy też osoby ubrane w koszulki z orłem na piersi. Oczywiście atmosfera Mistrzostw Świata w Piłkę Nożną była obecna również w naszym biurze. Z tego powodu postanowiliśmy zagospodarować odrobinę wolnego czasu w biurze, aby jakoś dotrwać do pierwszego gwizdka sędziego. Dlatego zorganizowaliśmy wewnątrz zespołu Reklamowe24 kilka piłkarskich konkursów :)

Jednak przed przystąpieniem do futbolowych zmagań nastąpiła jeszcze krótka ceremonia wręczenia nagród dla trzech najlepszych zawodników w konkursie sportowym “Wyścig śmierci”. Nazwa może przestraszyć, choć zmagania polegały tylko na konsekwentnym zbieraniu przebytych kilometrów podczas biegu, nordic walkingu czy też jazdy na rowerze :) Bezapelacyjnie najlepszy w tych zawodach okazał się nasz Specjalista od marketingu, który w finale zostawił daleko w tyle Dyrektora IT oraz Grafika. :) Nie ma się jednak czemu dziwić, zwycięzca jest w kwiecie wieku, ma znakomitą wydolność oraz regularnie uprawia sport. ;)


Dalsza część naszego spotkania przebiegała już całkowicie w piłkarskiej atmosferze. Pierwszym konkursem, który zorganizowaliśmy, były zawody w odgadywaniu nazwisk obecnych Reprezentantów Polski. Musimy przyznać, że wiedza koleżanek, które wzięły udział w zabawie, była naprawdę wysoka. Aby wyłonić zwycięzcę potrzebna była dogrywka, w której podniesiono poziom trudności. Najlepszym refleksem w niej okazała się Magda z działu handlowego, która pierwsza odgadła, że niepozorny piłkarz z rudym wąsem pod nosem, to obecny Prezes PZPN, Zbigniew Boniek :)


Kolejną zabawą był konkurs rzutów karnych. Na bramce stanęła osoba, która na co dzień pilnuje budżetu naszej agencji, a więc Dyrektor Finansowy - Michał Maciejewski. Musimy przyznać, że strzelenie gola takiemu bramkarzowi było piekielnie trudne ;) Mieliśmy nawet w planach zasłonięcie oczu golkipera szalikiem! Na szczęście nie było to potrzebne, gdyż piłka znalazła kilka razy drogę do bramki. W tej dyscyplinie również najlepsza okazała się Magdalena! Wykazując się bardzo kreatywnym podejściem do wykonania karnego, zmyliła bramkarza i skierowała strzał w zupełnie niespodziewane miejsce!


Musimy przyznać, że poziom zawodników biorących udział w konkursie był zaskakująco wysoki! Każdy z nich zaprezentował piłkarski refleks i szeroką wiedzą o piłkarzach. A dzięki całej zabawie można było poczuć mundialowe emocje i pozytywnie nastawić się na zbliżający mecz.