Rękawiczki Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Rękawiczki reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Rękawiczki ze specjalnymi końcówkami, zielony
Rękawiczki ze specjaln… Symbol: V7046-06
cena od
5,00 zł
Cena netto
Rękawiczki ze specjalnymi końcówkami, czarny
Rękawiczki ze specjaln… Symbol: V7084-03
cena od
5,32 zł
Cena netto
Rękawiczki
Rękawiczki Symbol: V7155-05
cena od
5,38 zł
Cena netto
Rękawiczki
Rękawiczki Symbol: V7179-05
cena od
18,66 zł
Cena netto
Rękawiczki z włókna polarowego
Rękawiczki z włókna po… Symbol: 56-0702400
cena od
6,62 zł
Cena netto
Rękawiczki dotykowe, Operate, czarne
Rękawiczki dotykowe, O… Symbol: 56-0702410
cena od
4,97 zł
Cena netto
Rękawiczki dotykowe, Operate, niebieskie
Rękawiczki dotykowe, O… Symbol: 56-0702411
cena od
4,97 zł
Cena netto
Rękawiczki dotykowe, Operate, czerwone
Rękawiczki dotykowe, O… Symbol: 56-0702412
cena od
4,97 zł
Cena netto
Rękawiczki do urządzeń sterowanych dotykowo, zielony
Rękawiczki do urządzeń… Symbol: R35646.05
cena od
2,60 zł
Cena netto
Rękawiczki dotykowe RPET
Rękawiczki dotykowe RPET Symbol: MO6667-03
cena od
8,48 zł
Cena netto
Rękawiczki do smartfona
Rękawiczki do smartfona Symbol: MO7947-03
cena od
3,85 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Na jakiej zasadzie działają rękawiczki do obsługi ekranów dotykowych?

Rękawiczki do smartfonów posiadają specjalne włókna z metalu, dzięki czemu przewodzą one impulsy elektryczne na ekran telefonu i wywołują określone działanie. Najczęściej producenci sięgają po drobinki miedzi bądź srebra, które w kontakcie z ekranem w żaden sposób nie zarysują go, ani nie uszkodzą. Większość tego typu rękawiczek posiada wspomniane włókna na trzech palcach, co spokojnie wystarcza do komfortowej obsługi ekranów dotykowych.

Jak przygotować plik graficzny?

Logo, lub dowolny wybrany przez Ciebie nadruk prześlij do nas za pośrednictwem poczty e-mail. Ważne jest żeby Twoja grafika była w krzywych wektorowych, w formacie: cdr., esp. lub pdf.

Czy ceny podane na stronie zawierają podatek VAT?

Wszystkie ceny podane na naszej stronie, są cenami netto nie zawierającymi podatku VAT, który wynosi 23 %.

Zimą rękawiczki to element garderoby, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu. To praktyczne rozwiązanie, z którego korzystają wszyscy. I dlatego warto można wykorzystać właśnie rękawiczki jako nośnik treści reklamowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zaopatrzyliśmy nasz sklep internetowy w rękawiczki różnego rodzaju.

Mamy świadomość tego, że bardzo wielu naszych klientów szuka ekonomicznych podarunków dla klientów, które są doskonałym rozwiązaniem podczas większych akcji reklamowych. Takim podarunkiem mogą być oczywiście także praktyczne reklamowe rękawiczki z akrylu. Reklamowe rękawiczki tego typu to doskonały pomysł, jeśli chcecie sprawić miłą niespodziankę klientom. W naszej ofercie znajdziecie rękawiczki reklamowe z akrylu w wielu różnych kolorach - od klasycznych czarnych modeli aż po modele w popularnych obecnie jaskrawych kolorach. Mamy nadzieję, że uda wam się znaleźć u nas coś ciekawego. Reklamowe rękawiczki z akrylu można oczywiście oznakować logo lub inną grafiką reklamową.

Wszyscy wiemy doskonale, że, coraz częściej posługujemy się urządzeniami z ekranami dotykowymi - najczęściej chodzi o smartfony lub tablety. Teraz można jak najbardziej wygodnie obsługiwać takie urządzenia również zimą. Jak to możliwe? Bez problemu można zamówić specjalne rękawiczki, które posiadają na palcach końcówki umożliwiające wygodna obsługę telefonu z ekranem dotykowym. Wygodne reklamowe rękawiczki do smartfonów możecie znaleźć oczywiście także w naszym sklepie internetowym. Standardowo dostępne są modele w różnych kolorach, zatem każdy znajdzie coś ciekawego. Jeśli macie jakieś pytania o nasze reklamowe rękawiczki do obsługi ekranu dotykowego, zapraszamy do kontaktu.

A może szukacie bardziej ekskluzywnego podarunku reklamowego dla swoich klientów? Jeśli tak, możecie zamówić u nas reklamowe rękawiczki skórzane, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nasza oferta obejmuje reklamowe skórzane rękawiczki dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie produkty tego rodzaju są bardzo starannie wykonane, ich jakość nie pozostawia nic do życzenia. Mamy nadzieję, że uda Wam się znaleźć odpowiednie reklamowe skórzane rękawiczki w naszym asortymencie.

Jeśli rękawiczki dla klienta mają spełniać swoją rolę nośnika reklamowego, powinny być oznakowane logo firmowym lub inną grafiką o treści reklamowej. Nasz sklep internetowy może wykonać znakowanie wszystkich zamówionych u nas produktów. To dotyczy oczywiście także reklamowych rękawiczek, zarówno tych z akrylu, jak i modeli skórzanych. Stosujemy nowoczesne metody znakowanie, które umożliwiają uzyskanie atrakcyjnego dla oka efektu. W razie zainteresowani tą usługą skontaktujcie się z nami.

Szeroki wybór, wysoka jakość produktów, profesjonalna obsługa - tego możecie spodziewać się, wybierając reklamowe rękawiczki w naszej ofercie. Nasz sklep internetowy współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. W praktyce oznacza to, że możemy Wam zaoferować reklamowe rękawiczki najwyższej jakości. Dotyczy to zarówno przystępnych cenowo rękawiczek akrylowych, jak i ekskluzywnych modeli ze skóry naturalnej. Nasza oferta obejmuje modele dla pań i panów. To jednak jeszcze nie wszystko. Oczywiście staramy się stale poszerzać naszą ofertą, aby każdy klient mógł znaleźć coś ciekawego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.