Wiatrówki Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Wiatrówki

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Windy Wiatrówka unisex
Windy Wiatrówka unisex Symbol: 5240113
cena od
45,63 zł
Cena netto
SURF-UNI kurtka wiatrówka
SURF-UNI kurtka wiatró… Symbol: S32000-AL-L
cena od
34,67 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jakie rozmiary znajdę w Państwa ofercie?

Posiadamy szeroki wybór rozmiarów z każdego modelu, większość produktów występuje w rozmiarach od S do XXL.

Czy wykonanie wiatrówki z nadrukiem przód + tył wiąże się z dopłatą?

Tak, dodatkowy nadruk to dodatkowe koszty produkcji. Skontaktuj się z nami, a chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę produktów zarówno z nadrukiem jednostronnym jak i dwustronnym.

Co to znaczy, że kurtkę można złożyć według zasady K-Way®?

Dzięki systemowi K-Way® ('odwracalnej' składanej kieszeni) kurtkę można w kilka sekund złożyć tak, aby zajmowała bardzo mało miejsca.

Wiatrówka to prawdopodobnie jedna z najbardziej uniwersalnych form odzieży. Jak sama nazwa wskazuje, odzież wierzchnia tego typu ma chronić przed porywistym wiatrem. Jest jednak przydatna również w czasie ulewnych deszczy. Wiatrówka z logotypem marki może być ważnym elementem identyfikacji wizualnej marki i doskonałym gadżetem reklamowym.

Jest wiele branż, w których wodoodporna odzież wierzchnia stanowi nieodzowną część wyposażenia pracowników. To chociażby branża dostawcza, sportowa czy fitness. Odpowiednie doposażenie pracownika jest wyznacznikiem profesjonalizmu marki. W ten sposób przedsiębiorca zyskuje wieloletnią kadrę, co również nie pozostaje bez znaczenia, gdy chodzi o renomę firmy. Dostawca i inny przedstawiciel firmy zaopatrzony w znakowaną odzież jest dobrze odbierany przez klientów. Z tego względu należy przywiązywać sporą wagę do pozornie nieistotnych kwestii, takich jak znakowanie odzieży markowej!

Nie wystarczy nadruk logotypu, by odzież dobrze pełniła rolę marketingową. Wiatrówka powinna być wykonana z trwałego wodoodpornego materiału. Odzież robocza, która nie spełnia wymogów trwałości, szybko się zniszczy i nie będzie prezentować się profesjonalnie. Materiał powinien być szczególnie trwały, jeśli praca wymaga przemieszczania się z zastosowaniem roweru czy skutera. W takim wypadku odzież jest narażona na zabrudzenia i zawilgocenie, ale także czynniki mechaniczne. Najczęściej stosowany 100% poliester.

Oprócz tego należy zwrócić uwagę na czynniki wpływające na poziom komfortu podczas pracy. Wiatrówka powinna być odpowiednio przewiewna, a więc wyposażona w odpowiedni system wentylacji. Ponadto warto wybierać modele zaopatrzone w kieszenie, ponieważ znacznie wpływa to na funkcjonalność produktu. Na te aspekty warto zwrócić uwagę także w przypadku, gdy wiatrówka reklamowe ma trafić w ręce klientów marki. Im bardziej użyteczny i wytrzymały jest wyrób, tym lepiej!

W przypadku odzieży reklamowej niezwykle istotnym czynnikiem jest estetyka. Należy więc odpowiednio dobrać projekt nadruku, jak też model produktu. Projekt graficzny zazwyczaj zawiera logotyp, choć możliwe jest także wykonanie bardziej urozmaiconych nadruków. Wiele zależne jest od charakteru marki. Jeśli chcesz podkreślić profesjonalizm i elegancję, z pewnością niewielki logotyp doskonale się sprawdzi. Jeżeli jednak marka ma się wyróżniać jako nowoczesna i oryginalna, warto postawić na większe nadruki i niestandardowe podejście.

W Reklamowe24 dostępne są wiatrówki reklamowe w różnych kolorach. Znajdziesz tu zarówno modele w odcieniach klasycznej czerni i beli, jak też nieco bardziej wyraziste kurtki kolorowe. Jeśli kolor odgrywa niebagatelną rolę w identyfikacji wizualnej marki, warto wybrać tę drugą opcję. Nasza oferta jest rozbudowana także pod względem rozmiarów odzieży.

Warto zwrócić uwagę także na metody znakowania. W przypadku odzieży wodoodpornej zastosowanie znajdują najróżniejsze sposoby. To chociażby termotransfer czy sitodruk. Obie metody pozwalają na uzyskania nadruków kolorowych i wyrazistych. Możliwe jest także znakowanie wiatrówek metodą maszynowego haftu. W ten sposób można stworzyć niezwykle trwałą i elegancko prezentującą się formę oznakowania produktu. Skonsultuj szczegóły z naszymi specjalistami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem ds. obsługi klienta. Od lat współpracujemy z topowymi markami i osiągamy doskonałe rezultaty. Naszą misją jest znakowanie produktów w sposób profesjonalny i trwały, by pomóc Ci stworzyć idealny gadżet reklamowy.