Obuwie reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Obuwie reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Oslo 2 sandały unisex czarny 37
Oslo 2 sandały unisex … Symbol: B73B137
cena od
82,67 zł
Cena netto
Helsinki 2 sandały unisex czarny 47
Helsinki 2 sandały uni… Symbol: B74B147
cena od
82,67 zł
Cena netto
Kapcie VINGA Santos RPET
Kapcie VINGA Santos RPET Symbol: VG477-19
cena od
100,52 zł
Cena netto
Trampki z PU 37
Trampki z PU 37 Symbol: MO2037-06
cena od
49,85 zł
Cena netto
Trampki z PU 38
Trampki z PU 38 Symbol: MO2038-06
cena od
49,85 zł
Cena netto
Trampki z PU 39
Trampki z PU 39 Symbol: MO2039-06
cena od
49,85 zł
Cena netto
Trampki z PU 40
Trampki z PU 40 Symbol: MO2040-06
cena od
49,85 zł
Cena netto
Trampki z PU 41
Trampki z PU 41 Symbol: MO2041-06
cena od
49,85 zł
Cena netto
Trampki z PU 42
Trampki z PU 42 Symbol: MO2042-06
cena od
49,85 zł
Cena netto
Trampki z PU 43
Trampki z PU 43 Symbol: MO2043-06
cena od
49,85 zł
Cena netto
Trampki z PU 44
Trampki z PU 44 Symbol: MO2044-06
cena od
49,85 zł
Cena netto
Trampki z PU 45
Trampki z PU 45 Symbol: MO2045-06
cena od
49,85 zł
Cena netto
Nowość
Trampki z PU rozmiar 46
Trampki z PU rozmiar 46 Symbol: MO2246-06
cena od
51,61 zł
Cena netto
Nowość
Trampki z PU rozmiar 47
Trampki z PU rozmiar 47 Symbol: MO2247-06
cena od
51,61 zł
Cena netto
Kapcie w etui
Kapcie w etui Symbol: MO9782-06
cena od
4,35 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czy wycena zobowiązuje?

Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Czy mogą z Państwem współpracować osoby nieprowadzące działalności gospodarczej?

Tak. W takim przypadku faktura jest wypisywana na osobę prywatną – wtedy prosimy o podesłanie danych do faktury (imię, nazwisko, oraz adres).

Czy znajdę w Państwa ofercie inne gadżety obuwnicze?

Jak najbardziej, posiadamy szeroki wybór zestawów do pielęgnacji obuwia, a także praktyczne pokrowce na buty, łyżki czy kolorowe sznurowadła.

Obuwie z nadrukiem to szczególnie efektywny sposób na reklamę. W końcu, spośród różnych elementu ubioru to właśnie obuwie reklamowe jest widoczne dla wszystkich uczestników społeczności - zatem wzrasta również zasięg reklamy. Dlaczego właśnie obuwie reklamowe? Warto dowiedzieć się więcej.

W ostatnich latach obuwie zyskuje zupełnie nową rangę w świecie mody. Obuwie z logo nie jest już dodatkiem do stroju, ale jego istotną częścią. Markowe sneakersy, sportowe obuwie na podwyższeniu czy designerskie trampki - wszystko to ma być obecnie maksymalnie wyraziste i widoczne. Obuwie z nadrukiem staje się integralną częścią nieoczywistych zestawień i znajduje zastosowanie także jako uzupełnienie stroju nieco bardziej wyjściowego. Warto wykorzystać ten trend i postawić właśnie na obuwie reklamowe.

W dodatku, widoczna jest ogromna różnorodność trendów. Dlatego obuwie reklamowe sprawdzi się zarówno w wersji eleganckiej, jak i tej swobodnej, a nawet szalonej i kolorowej. Tym samym, możliwy jest bezproblemowy dobór formy przekazu reklamowego. Marka stawia na mocne kolory, klasykę, luksusowa ekstrawagancję? Obuwie sportowe przybiera obecnie każdą z tych form. Zatem, gdy chodzi o obuwie z logo nie istnieją właściwie ograniczenia pod względem rodzaju branży. Z tej oferty z powodzeniem skorzystać może każdy przedsiębiorca.

Obuwie reklamowe to nie tylko buty sportowe, ale i komfortowe obuwie domowe. Obuwie reklamowe sprawdzi się więc jako praktyczny podarunek do użycia w warunkach domowych. Co więcej, tego typu obuwie z nadrukiem to doskonały pomysł w przypadku branży hotelowej. Znakowane czarne lub białe kapcie, wyposażone w dodatku w eleganckie etui, prezentują się bardzo stylowo.

Na znakowane obuwie firmowe warto postawić także w branży budowniczej i magazynowej. Chodzi o tak zwane safety boots, czyli buty robocze czy ochronne. Wraz z zestawem odzieży roboczej można pracownikom sprezentować właśnie buty z nadrukiem. W wielu sytuacjach to właśnie obuwie ma kluczowe znaczenie, kiedy chodzi o bezpieczeństwo pracy.

Zależnie od materiału zastosowanego do produkcji obuwia, znakowanie odbywa się z reguły metodą termotransferu lub haftu - podobnie jak jest to w przypadku innych elementów tekstylnych i skórzanych. Z zastosowaniem termotransferu możliwe jest wykonanie jakościowych, trwałych nadruków w aż 8 podstawowych kolorach. Z kolei haft, który sporządzany jest maszynowo, odznacza się eleganckim wydźwiękiem, trwałością i jakością szczegółów. Nasza ekspercka ekipa doradza klientom pod względem wyboru odpowiedniej metody znakowania. Dzięki temu stworzone we współpracy z nami obuwie reklamowe odznacza się najwyższą jakością również pod względem estetycznym.

Odpowiednio oznakowane obuwie reklamowe nie tylko prezentuje się doskonale, ale także jest niezawodne, łatwe w oczyszczaniu i pielęgnacji. Tym samym, wizerunek biznesu pozostaje nienadszarpnięty. Ponadto, wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i w naszej ofercie znaleźć można wszystkie opisane powyżej rodzaje obuwia - jakościowe obuwie sportowe, domowe, a także obuwie robocze.

Ponadto, w Reklamowe24 oferujemy nie tylko obuwie reklamowe, ale także niezliczoną ilość innych gadżetów reklamowych. Podarunek reklamowy w naszym wykonaniu z pewnością przypadnie do gustu klientom, pracownikom i partnerom biznesowym. Oprócz jakościowego wykonania proponujemy zarazem fachowe doradztwo. Wiemy, jak ważne są dla przedsiębiorców gadżety reklamowe. Dlatego dbamy o jakość znakowania, obsługi, jak i samych produktów dostępnych w naszej ofercie.