Dostawa gadżetów reklamowych - Reklamowe24
Na skróty

Dostawa i płatności

Rozwiewamy wątpliwości, jeszcze zanim się pojawią.

Zamówienia są dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich. Klienci mogą zdecydować się na przesyłkę kurierską, odbiór w siedzibie firmy kurierskiej lub osobisty odbiór w naszym biurze. Przesyłki są dostarczane w godzinach 8:00-16:00.

Darmowa wysyłka!

Darmowa wysyłka obowiązuje przy zamówieniach powyżej 2000 zł. W innych przypadkach koszt dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej wynosi 19,90 zł.

Płatność za zamówienie:

  • przelew - całość wartości zamówienia przed jego realizacją.
icon

*Klienci, którzy złożą zamówienie o wartości powyżej 10 000 zł mogą ubiegać się o indywidualne warunki płatności i częściowej płatności po realizacji zamówienia, po wcześniejszej akceptacji przez Dział Obsługi Klienta.

Dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt.

Faktura

Po złożeniu zamówienia wysyłana jest faktura proforma w celu zrobienia przedpłaty za zakupiony produkt. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu, wystawiana jest faktura VAT. Faktury VAT wysyłane są drogą eletroniczną na wskazany wcześniej przez klienta adres mailowy. Jeżeli nie otrzymają Państwo faktury VAT w przeciągu 21 dni od chwili zakupu, fakt ten należy zgłosić telefonicznie do biura sklepu. Zostanie wtedy wystawiony duplikat faktury VAT i ponownie wysłany na wskazany przez Państwa adres.