Gwizdki kibica Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Gwizdki kibica

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Gwizdek ze sznurkiem, biały
Gwizdek ze sznurkiem, … Symbol: V9666-02
cena od
0,68 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem wysokiej klasy gadżetów reklamowych, które można podarować także fanom piłki nożnej, zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli chodzi o nowoczesne gwizdki kibica. To ciekawe gadżety, które z pewnością spodobają się panom i paniom chętnie kibicującym swoim ulubionym drużynom. W tym miejscu warto znaczyć, że gadżety reklamowe tego typu są niedrogie, a poza tym można je w bardzo prosty sposób oznakować pożądaną grafiką. To tłumaczy, dlaczego rozwiązanie to ma tylu zwolenników. Reklamowe gwizdki kibica to naprawdę świetny pomysł!

Różnego rodzaju imprezy sportowe są stosunkowo często wykorzystywane także jako okazja do zaprezentowania swojej marki. Jeśli chcą Państwo zrobić dobre wrażenie na potencjalnych klientach swojej firmy, warto może pomyśleć o wręczeniu im interesujących gadżetów reklamowych. Dobrym, a jednocześnie tanim rozwiązaniem, są reklamowe gwizdki kibica, które mogą Państwo zamówić także na naszej stronie internetowej. W tej chwili można zdecydować się zarówno na tradycyjne gwizdki reklamowe dla kibiców, jak i gwizdki w kształcie piłek, które na pewno będą miłym zaskoczeniem dla każdego kibica. Popularne są zarówno tradycyjne gwizdki plastikowe, jak i bardziej wytrzymałe gwizdki z metalu. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty!

Zawsze chcemy naszym klientom oferować możliwie wiele produktów, w urozmaiconej kolorystyce i w różnych przedziałach cenowych. Tym klientom, którzy szukają akurat gadżetów reklamowych, nadających się do rozdawania podczas imprez o charakterze sportowym, rekomendujemy kolorowe gwizdki kibica, które mogą zostać oczywiście oznakowane zgodnie z Państwa życzeniem logo firmowym lub inną grafiką. Jesteśmy pod tym względem otwarci na propozycje. Większość z oferowanych przez nas gwizdków to plastikowe produkty o dużej funkcjonalności, których cena jest nadzwyczaj konkurencyjna. Stawiamy wyłącznie na produkty dobrej jakości, które są solidnie wykonane.