Reklamowe24

Gadżety reklamowe

Zapytaj o wycenę: biuro@reklamowe24.pl
Zadaj pytanie: 42 630 55 15

Znajdź odpowiedni gadżet reklamowy

Wachlarze reklamowe

line
Artykuły plażowe• Maty i krzesła plażowe• Piłki plażowe• Nadmuchiwane• Różne artykuły plażowe• Reklamowe torby plażowe• Ręczniki plażowe• Gry plażowe• Wachlarze reklamowe• Klapki plażowe• Okulary przeciwsłoneczne• Kolorowe zestawy na lato
Cena (zł)
Produkty promocyjne
Szybkość realizacji
Kolor
czerwony
granatowy
biały
czarny
pomarańczowy
fuksja
limonka
żółty
różowy
błękitny
jasnozielony
Materiał
plastik
inne
nylon
poliester
Technika nadruku
etykieta

sito

tampodruk

nadruk_cyfrowy

transfer

Symbol:
IT349105

Cena:
2,00 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
KC673304

Cena:
4,09 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG628002

Cena:
1,02 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG865402

Cena:
2,87 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG966202

Cena:
3,31 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
MO900606

Cena:
3,89 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫

Wachlarze reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

W dzisiejszych czasach chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie, że jakikolwiek biznes może dobrze prosperować pozbawiony jakiejkolwiek reklamy. Zresztą nie można nawet powiedzieć, że to wymysł współczesności. Od dawien dawna wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Jednak wiadomo też, że w dzisiejszych czasach naprawdę dużo trudniej jest się wybić. Panuje ogromna konkurencyjność właściwie na każdym polu. I z każdego miejsca, w każdych okolicznościach człowiek atakowany jest reklamami. Większość z tych reklam jest taka sama i zwyczajnie nudna, więc nikt na nie nie zwraca uwagi. Inne są agresywne, więc budzą naturalny sprzeciw ludzi, którzy są nimi atakowani. Współczesnym ludziom przyszło żyć w dobie prawdziwego zalewu informacjami. Dlatego własnie nie może dziwić fakt, że ludzki mózg filtruje informacje, resztę traktując jako swoisty "szum informacyjny" i po prostu tych informacji nie przyswaja. Nikt nie chciałby, by jego reklama została przez większość odbiorców uznana za szum informacyjny. Dlatego właśnie odpowiednie reklamowanie swojej firmy, jej usług czy produktów jest takie trudne. Na szczęście nie jest niemożliwe do wykonania. Tutaj w sukurs przychodzą gadżety reklamowe.

Dobra reklamę zapewnią gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe nadal cieszą się ogromną popularnością wśród ludzi. I to w żaden sposób nie może dziwić. W końcu takie produkty z nadrukiem nadal są formą prezentu. Prezentu, który firma ofiarowuje klientowi - obecnemu lub potencjalnemu. A przecież każdy człowiek bardzo lubi dostawać prezenty. Produkty z logo firmy żeby jednak spełniały dwojaką rolę: po pierwsze prezentu, a po drugie doskonałej reklamy danej firmy muszą być bezwzględnie wykonane z dbałością o wysoką jakość. W końcu o ile fajne gadżety reklamowe pomogą zbudować serię pozytywnych skojarzeń w umyśle, to jednak nie da się ukryć, że reklamowy bubel, który rozpadnie się tuż po otrzymaniu w tym zadaniu nie pomoże. Doprowadzi za to do tego, że firma, która na czymś takim umieszcza swoje logo zacznie być kojarzona z produktami czy jakościami słabej jakości. W końcu ludzie naprawdę bardzo mocno sugerują się reklamą. Nie można tego zaniedbać.

Na jakie gadżety reklamowe postawić?

Wybór odpowiednich gadżetów reklamowych wcale nie jest najprostszy. Trzeba go bardzo dobrze przemyśleć. Na przykład wiosną i latem, gdy temperatury skaczą w górę - naprawdę warto rozważyć wachlarze w roli gadżetów reklamowych. Ludzie, którzy łakną ochłody w gorące dni z całą pewnością docenią taki prezent. Wachlarz zatem będzie bardzo funkcjonalnym gadżetem firmowym, który pomoże ludziom, da im ulgę w gorący dzień i sprawi, że będą miło myśleć o firmie, która pomyślała o zapewnieniu chwili ochłody. Wachlarze, poza funkcją praktyczną, od bardzo dawna pełnią też funkcję dekoracyjną. Dlatego właśnie ładny i starannie wykonany wachlarz w przyjemnym dla oka kolorze i z logo danej firmy, może stanowić ciekawą i niebanalną ozdobę. A inwestując w wachlarze reklamowe latem, gdy temperatury są najwyższe można zapewnić sobie naprawdę sporą widoczność - takie wachlarze mogą bardzo często pokazywać się na ulicy, w rękach korzystających z nich ludzi.

line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.
×