Reklamowe24 - Artykuły i Gadżety Reklamowe Dla Firm
Na skróty

Znakowanie na produktach

Gwarantujemy najwyższą jakość nadruku na produktach z naszej oferty. Sprostamy każdemu zadaniu!

Reklamowe24 to przede wszystkim oferta dostosowana do potrzeb Klientów. Na produktach, które wybiorą Państwo z naszego katalogu, wykonujemy prints czyli nadruk. Stosujemy kilka sprawdzonych, zaawansowanych metod, dzięki którym możemy zagwarantować najwyższą jakość.

Przed zamówieniem gadżetów reklamowych z nadrukiem prosimy o przesłanie do nas logotypu lub projektu nadruku w krzywych, najlepiej zapisanym w Corelu. Pliki mogą mieć także rozszerzenia .eps, .ai, lub .pdf. Po otrzymaniu logotypu nasi graficy przygotują elektroniczną wizualizację do akceptacji. Następnie wspólnie ustalimy drobne poprawki i zmiany.

Oferujemy także zamówienie pojedynczego, wybranego gadżetu z nadrukiem czyli tzw. próby. Koszt próby to przede wszystkim cena wykonania matrycy i przygotowania oznakowania, cena wynosi 100 zł netto za każdy kolor + cena produktu oraz koszt przesyłki. Po złożeniu właściwego zamówienia, odliczany jest tylko koszt przygotowania matrycy, który został poniesiony przy próbie.

sitodruk

Sitodruk

Sitodruk to popularna metoda znakowania stosowana przede wszystkim na tkaninach. Jest trwała i stosunkowo tania. Aby wykonać prints tą metodą na początek należy przygotować sito w taki sposób, aby rozprowadzana po nim farba przenikała na produkt w określonych miejscach tworząc porządny kształt.

[Czytaj dalej]
tampodruk

Tampodruk

Tampodruk to jedna z najpopularniejszych metod znakowania. Jej popularność wynika z szerokiego spektrum zastosowania i stosunkowo niskich kosztów wykonania. Metoda ta polega na przeniesieniu kształtu z wypełnionej farbą matrycy na znakowany produkt. Matryca to najczęściej metalowa płytka, na której wytrawia się porządny kształt. Zobacz pełną prezentację metody nadruku.

[Czytaj dalej]
termotransfer

Termotransfer

Termotransfer lub termonadruk jest popularną metodą znakowania w branży reklamowej. Pozwala stosunkowo małym kosztem wykonać prints dla małych nakładów produktów. Pierwszym krokiem do wykonania znakowania tą techniką jest nadrukowanie naszego projektu na papier lub folię transferową.

[Czytaj dalej]
tłoczenie

Tłoczenie

Tłoczenie jest metodą znakowania wykorzystywaną przede wszystkim przy zdobieniu gadżetów wykonanych ze skóry lub materiałów skóropodobnych. Polega na nanoszeniu logotypu na wybrany gadżet reklamowy z pomocą metalowej płytki nazywanej kliszą

[Czytaj dalej]
grawer

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie stosuje się przede wszystkim na przedmiotach metalowych. Ta metoda znakowania ma również zastosowanie w znakowaniu powierzchni drewnianych oraz skórzanych. Podłoże, na którym mamy grawerować powinno być płaskie.

[Czytaj dalej]
sublimacja

Sublimacja

Jest metodą, która pozwala nanieść na wybrany gadżet nie tylko dużą liczbę kolorów, ale także zdjęcia i przejścia tonalne niemożliwe do wykonania przy użyciu innych metod znakowania. Duża liczba użytych kolorów nie zmienia ceny znakowania w dodatku ten sam nadruk można wykonać dwustronnie bez przebicia kolorów. Tą metodą najczęściej znakowane są smycze reklamowe.

[Czytaj dalej]
haft

Haft

Haft

Zupełnie inna metoda znakowania polegająca na wyszywaniu logotypu na wybraną powierzchnię tekstylną. Najczęściej stosowana na czapeczkach, ręcznikach, torbach i koszulkach. Cena tego typu znakowania nie zależy od liczby użytych kolorów, których można zastosować nawet 15, ale od wielkości loga i liczby użytych szwów. Cenę haftu podwyższa prints w kolorze srebrnym lub złotym.

[Czytaj dalej]
uv360

Nadruk UV 360

Nadruk UV 360 stopni jest innowacyjną metodą nadruku, która umożliwia drukowanie na całym obwodzie przedmiotu lub powierzchni wokół niego, zapewniając w ten sposób pełną pokrycie nadruku. Ta technologia jest popularna w branży reklamowej, promocyjnej i produkcyjnej do personalizacji różnych produktów, takich jak kubki, butelki, opakowania, gadżety, i wiele innych.

[Czytaj dalej]
Doming NFC

Doming NFC

Doming NFC jest połączeniem dwóch skutecznych technologii: znakowania techniką doming oraz NFC (Near Field Communication).
Dzięki temu połączeniu technik znakowania i technologii NFC, gadżety reklamowe stają się bardziej atrakcyjne i praktyczne. Klienci mogą łatwo uzyskać dostęp do informacji, produktów czy promocji za pomocą swojego smartfona, po prostu zbliżając go do chipu NFC na gadżecie.

[Czytaj dalej]
DTF

DTF

DTF to skrót odnoszący się do metody nadruku, zwanej "Direct To Film" lub "Direct to Film". Jest to technika druku cyfrowego, która umożliwia bezpośrednie nanoszenie obrazu na folię transferową, która później jest przenoszona na powierzchnię przedmiotu, na przykład na odzież lub tkaninę.

[Czytaj dalej]
Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to rodzaj nadruku, który różni się od tradycyjnych metod drukarskich, takich jak offsetowy czy sitodruk. W druku cyfrowym obraz jest przekazywany bezpośrednio z pliku komputerowego na papier lub inny materiał za pomocą urządzenia drukującego cyfrowego.

[Czytaj dalej]
Druk cyfrowy 360

Druk cyfrowy 360

Druk cyfrowy 360 stopni to specyficzny typ nadruku, który umożliwia zadrukowanie całego obiektu wokół jego osi o 360 stopni. Jest to innowacyjna technologia druku, która pozwala na wydrukowanie grafiki lub wzoru na powierzchni obiektu, aż do całkowitego zakrycia go ze wszystkich stron.

[Czytaj dalej]
Grawerowanie laserem 360

Grawerowanie laserem 360

Grawer laserowy 360 stopni to specyficzny typ nadruku, który wykorzystuje technologię lasera do wygrawerowania wzorów, tekstu lub grafiki na okrągłych przedmiotach w pełnym zakresie 360 stopni. Dzięki tej technice, możliwe jest umieszczenie wzoru wokół całej powierzchni cylindra lub innego obiektu o kształcie zbliżonym do cylindra, tak aby nadruk obejmował cały jego obwód.

[Czytaj dalej]
Transfer ceramiczny

Transfer ceramiczny

Transfer ceramiczny, zwany również nadrukiem ceramicznym, to metoda używana do transferu wzorów i grafik na ceramikę. Jest to popularna technika stosowana w przemyśle ceramicznym do tworzenia dekoracyjnych wzorów na różnego rodzaju produktach, takich jak kubki, talerze, wazony i inne wyroby ceramiczne.

[Czytaj dalej]
kalkomania

Kalkomania

Kalkomania

Jest to metoda zdobienia ceramiki wykorzystywana przede wszystkim na kubeczkach z porcelany i z porcelitu. Polega na przygotowaniu projektu do nadruku na papierze, a następnie transferze kalki na kubeczek oraz wypaleniu go w temperaturze około 800°C-840°C. Dzięki temu nadruk jest trwały i wytrzymały nawet na zmywanie w zmywarkach. Nadruki na szkle są wypalane w jeszcze wyższej temperaturze.

[Czytaj dalej]
naklejka epoksydowa

Naklejka epoksydowa

Naklejka epoksydowa

Jest to metoda wykorzystywana na powierzchniach gadżetów reklamowych, na których ciężko jest wykonać nadruk metodą tradycyjną lub też naniesienie nadruku będzie nietrwałe. Wtedy można wykonać nadruk na naklejce, na którą później nakłada się „kroplę” epoksydową tworzącą przeźroczystą, wypukłą powierzchnię nadającą naklejce efekt trój wymiaru.

[Czytaj dalej]
nadruk uv

Nadruk UV

Nadruk UV

Nadruk UV polega to na nakładaniu na powierzchnię ciekłego polimeru, który w momencie trwania całego procesu wystawiany jest na działanie promieniowania UV. Odpowiadają za to zamontowane przy głowicach drukujących lampy LED. Zastosowanie światła ultrafioletowego pozwala utwardzić nadruk, tworząc na powierzchni materiału cienką warstwę kolorowego i trwałego plastiku. Dzięki temu technika nadruku UV pozwala realizować nawet najbardziej złożone zlecenia.

[Czytaj dalej]