Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Plecaki reklamowe dla dzieci

line line
Gadżety reklamowe dla dzieci
• Art. piśmiennicze
• Czapki reklamowe
• Gry i zabawki
• Puzzle reklamowe
• Plecaki reklamowe dla dzieci

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
niebieski
biały
pomarańczowy
żółty
brak danych
szary
zielony
jasny niebieski
czarny
czerwony
Materiał
mikrofibra
poliester
non woven
Technika nadruku
sito

transfer

fullcolor

tampodruk

transfer_cyfrowy

z 1
Najczęściej zadawane pytania
  • Czym kierować się przy wyborze plecaka dla dzieci?
  • Plecak dziecięcy powinien być wykony z wysokiej jakości materiałów, które zagwarantują dziecku komfort podczas użytkowania i pozwolą cieszyć się plecakiem przez długi czas. Nie bez znaczenia są również walory estetyczne, dzieci preferują żywe, kolorowe wzory, przy wyborze warto się więc kierować również kolorystyką. Świetnym pomysłem są plecaki z zestawem falansterów do samodzielnego malowania, dzięki czemu dziecko samo może nadać plecakowi indywidualny charakter.

  • Jaką techniką można oznakować plecaki dla dzieci?
  • Wszystko zależy od danego modelu plecaka. Najczęściej stosowaną techniką jest termotransfer lub sitodruk.

  • Czy mogę zamówić plecaki bez znakowania?
  • Oczywiście, zamówienia prosimy składać drogą mailową. W wiadomości należy uwzględnić symbol produktu i planowany nakład.

Plecaki reklamowe dla dzieci w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Torebki i plecaki reklamowe to jeden z bardziej popularnych sposobów na propagowanie swojej marki na rynku. Okazuje się, z tego rodzaju podarunki reklamowe cieszą także i najmłodszych. Kolorowe plecaki, które będą przyozdobione logo w widocznym miejscu, powinny spodobać się dzieciom. Taki podarunek reklamowy zrobi dobre wrażenie zarówno na dzieciach, jak i na ich rodzicach. Także i w tym przypadku należy zwrócić uwagę nie tylko na prezencję konkretnych gadżetów reklamowych, ale także i ich jakość. To bardzo ważne, aby plecak reklamowy służył dziecku przez dłuższy czas. Tylko wtedy taki podarunek spełni swoje zadanie jako efektywny nośnik reklamowy.

Kolorowe plecaki reklamowe dla dzieci z logo

Jaki powinien być plecak dla dziecka? Na pewno kolorowy! Tradycyjne czarne, szare czy granatowe modele, jak dla dorosłych, to nie jest dobry pomysł, jeśli szukamy plecaków dziecięcych. Gdy chodzi o plecaki dla dzieci, mogą to być nieco mniejsze niż standardowe modele. Atrakcyjne plecaki dziecięce z logo firmowym mogą okazać się być bardzo dobrym sposobem na reklamę. Plecak, jeśli tylko będzie naprawdę atrakcyjny, spodoba się dziecku, a jednocześnie często eksponowane logo na dłużej utkwi w pamięci. Nie tylko zresztą dziecka i jego rodziców, ale także i osób, które będą miały styczność z plecakiem. To ważny argument za tym, aby zdecydować się na kolorowe plecaki reklamowe dla dzieci jako nośniki reklamowe.

Plecak dziecięcy w zestawie z flamastrami
Plecak w zestawie z kolorowymi flamastrami do samodzielnego pomalowania to pomysł na gadżet, który rozwija umiejętności plastyczne i kreatywność.
Plecak dziecięcy zwierzątko
Plecak w kształcie zwierzątka umili czas najmłodszym podczas nauki i zabawy. Do wyboru żabka, kotek lub słonik.

Atrakcyjne plecaki reklamowe dla dzieci z nadrukiem

Dziecięce plecaki reklamowe bardzo często ozdobione są motywami znanymi z kreskówek albo ciekawymi motywami zwierzęcymi. Tak jest i w przypadku modeli, które mogą Państwo nabyć w naszym sklepie internetowym. Chcielibyśmy podkreślić, że oferowane u nas reklamowe plecaki dla dzieci mają po kilka kieszonek, zatem ich użytkowanie jest naprawdę wygodne. To doskonałe rozwiązanie, jeśli dziecko ma wziąć udział w wyciecze albo po prostu potrzebuje niezbyt dużego, ale pojemnego plecaczka do przedszkola. Oczywiście możemy zająć się naniesieniem nadruku reklamowego an oferowane plecaki dla dzieci.