Referencje od naszych klientów - Reklamowe24
Zaufali nam
Anna Matlak
Anna Matlak rok temu
google
Jestem bardzo zadowolona z obsługi swojego zamówienia w firmie Reklamowe24 przez p. Annę Kowalską. Dostałam bardzo szybko informację zwrotną odnośnie mojego zapytania ofertowego, oraz co należy zrobić by udało się zrealizować termin na którym mi zależało. Dzięki temu miałam poczucie, że firma także chce wyjść naprzeciw moim potrzebom. Jestem także zadowolona z jakości wykonania wydruku logo i zamawianego. Liczę na kontynuowanie współpracy :)
Magda Marszałek
Magda Marszałek 2 lata temu
google
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jakość gadżetów zawsze na najwyższym poziomie z dbałością o każdy szczegół i zgodnie z projektem. Kontakt z Panem Przemkiem świetny, zawsze miły, uprzejmy, pomocny. :) Szczerze polecam .
Agnieszka Hrynkiewicz
Agnieszka Hrynkiewicz 2 lata temu
google
Współpraca z firmą Reklamowe24 przebiega zawsze bezproblemowo w miłej atmosferze i to, co dla nas bardzo istotne z szybką realizacją. Naszym opiekunem jest Pan Przemek J. - zawsze uprzejmy, miły i gotowy do poświęceń, by klient był zadowolony. Jakość gadżetów można zawsze sprawdzić poprzez przesłanie dostępnych próbek do wglądu, firma doradza także w kwestii najlepszego nadruku, tak by wyglądało wszystko estetycznie i ładnie. Szczerze polecam współpracę z tą firmą!
Katarzyna Hop
Katarzyna Hop rok temu
google
Już kilka razy zamawiałam tutaj gadżety dla firmy, w której pracuję. Za każdym razem kontakt jest szybki i przyjemny, komunikacja przejrzysta, a gadżety wykonane tak jak powinny. W razie pytań lub problemów Pani Ania jest dla mnie zawsze bardzo pomocna. Polecam wszystkim tę firmę.
Magdalena Jagodzińska
Magdalena Jagodzińska 2 lata temu
google
Wspólpracuję z Reklamowe24 już 3 lata. Dzięki wsparciu stałego opiekuna klienta p. Przemka zamówienia przebiegają bezproblemowo. Zamawiam materiały dla kilku moich klientów i firma ogarnia wszystkie zamówienia na czas, aktualizuje ofertę przesyłając spersonalizowane propozycje. Jestem zadowolona. A korzystając z okazji pragnę podziękować P. Przemkowi za wsparcie i zawsze szybką reakcję, szczególnie z zamówieniami "na wczoraj" :)
Małgorzata Tyszka - Kieszek
Małgorzata Tyszka - Kieszek 2 lata temu
google
Z firmą Gadżety reklamowe - Reklamowe24 współpracuję już kilka lat nigdy nie zawiodłam się ani na produktach ani na wykonaniu. Wspaniały kontakt z opiekunem, szybka realizacja wizualizacji oraz finalnego zamówienia. Nie zdarzyło mi się żeby pod nieobecność opiekuna moje zapytanie zostało pozostawione bez echa. Polecam współpracę z tą firmą.

Zaufali nam

Alior bank
Lg
Newbalance
Amazon
Amrest
Anwil
Arłamów hotel
Blabla car
BNP paribas
Comarch
Experyment
Grupon
Hunters
Idea
Instytut lotnictwa
Saniko
Amcor
Decathlon
Atal
Benefit
Bonduelle
Costa coffee
Credit agricole
Dhl
Dolby
Doz
Eaton
Flixbus
Holiday lnn
Hp
Katowice
Mikomax
MultiSport
Polferries
Sgi
Warszawa
Medicover

Nasze referencje

Nie oszukujemy twierdząc, że jesteśmy dobrzy. Sprawdź nas! Niech referencje mówią same za siebie. Reklamowe24 zawsze staje na wysokości zadania.

MMW

Indywidualne podejście do Klienta i przede wszystkim korzystne warunki cenowe wyróżniają firmę Reklamowe24 na tle konkurencji.

Tomasz Miegoń

Dyrektor Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Stowarzyszenie Pomorskie w Unii Europejskiej
CentrumObslugiKancelariiPrezydentaRP

Usługę wykonano w sposób solidny i terminowy, z należytą starannością i zaangażowaniem.

Marek Czarnecki

Dyrektor Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta RP

Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
PKP

Z przyjemnością chcieliśmy polecić firmę Reklamowe24, jako sumiennego i bardzo szybko działającego dostawcę gadżetów reklamowych.

Małgorzata Wielewicka

Naczelnik Wydziału, Departament Komunikacji i Public-Relations

Polskie Koleje Państwowe
sok

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z firmą Reklamowe24.

Agata Bromber

Instruktor Zespołów Tanecznych Wisienki

Sierakowski Ośrodek Kultury
WyzszaSzkolaLogistyki

W trakcie realizacji zamówienia mogliśmy liczyć na pomoc grafika oraz elastyczność pod względem naszych wymagań odnośnie znakowania.

mgr inż. Małgorzata Baraniak

Specjalista ds. Promocji Wyższej Szkoły Logistyki

Wyższa Szkoła Logistyki
SpoldzielczaGrupaBankowa

Bardzo dobry kontakt, zrozumienie potrzeb oraz profesjonalizm. Szybkość obsługi i wysoka jakość produktów.

Artur Sobczyk

Bank Spółdzielczy w Kobierzycach

Spółdzielcza Grupa Bankowa.