Lizaki reklamowe - z logo dla firm Reklamowe24

Lizaki reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor

brak produktów

Najczęściej zadawane pytania

Jakie lizaki znajdę w ofercie?

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne lizaki, jak i lizaki wykonane z czekolady. Oferujemy również szeroki wybór produktów w niestandardowych kształtach, jak np. lizaki w kształcie serca – idealne na walentynki, bądź w formie choinek - te polecamy zwłaszcza w okresie świątecznym.

Czy nadruki na lizakach są trwałe?

Tak, zawsze dobieramy technikę znakowania odpowiednią do danego podłoża, co gwarantuje uzyskanie wysokojakościowych i trwałych nadruków. 

Jak uzyskać wycenę słodyczy?

Wycenę słodyczy przygotowujemy indywidualnie. Prosimy o przesłanie do naszego handlowca symbolu produktu, który Państwa interesuje, liczby sztuk oraz logotypu.

Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na reklamę, niż słodycze. Kochają je właściwie wszyscy, a w ciągu roku jest wiele okazji do tego, by podarować słodycze reklamowe. Wystarczy wymienić Boże Narodzenie, Walentynki, Wielkanoc czy Dzień Dziecka. Tego typu gadżety reklamowe mogą stanowić upominek lub rodzaj sezonowego gratisu. Jedną z najpopularniejszych opcji w tej kategorii są lizaki reklamowe!

Większość osób kusi się na małe co nieco lub wykorzystuje słodycze reklamowe jako podarunek dla bliskiej osoby. To uniwersalny sposób na to, by sprawić komuś odrobinę radości. Słodkości dostępne są w najróżniejszych wariantach, a jedną z najpopularniejszych i najbardziej ekonomicznych opcji są lizaki reklamowe. Oprócz samych smakołyków, niezwykle istotna jest estetyka opakowania. W końcu to właśnie na opakowaniu pojawi się logotyp marki, ewentualna grafika lub dodatkowy tekst.

Lizaki reklamowe mogą przyjmować najróżniejszą formę - od klasycznych lizaków, poprzez lizaki reporterskie i telewizyjne po te o tematycznych kształtach. Lizaki reklamowe najczęściej wykorzystywane są w ilościach masowych. Czy lizaki sprawdzą się w przypadku planowanej kampanii reklamowej? Wybór jest zależny od rodzaju grupy docelowej, strategii marketingowej i celu, jaki chcesz osiągnąć.

Z pewnością jako podarunek dla partnera biznesowego, pracownika, stałego klienta sprawdzi się raczej czekolada lub pralinki zamknięte w dekoracyjnym opakowaniu z logotypem sprawdzą się doskonale. Natomiast niewielkie gadżety, jak lizaki reklamowe, zwykle są stosowane jako gratis otrzymywany w ramach standardowego produktu. Często są masowo rozdawane w ramach sezonowego poczęstunku, a także w czasie eventów firmowych i innych wydarzeń. Lizaki reklamowe z reguły są wybierane z myślą o dzieciach.

Ponadto, słodycze należy dobrać odpowiednio względem okazji. Na szczęście, w Reklamowe24 znajdziesz całą gamę słodkości w opakowaniach o stylistyce odpowiadającej najróżniejszym okazjom. Zwróć uwagę na przykład na lizaki o kształcie serca, choinek, gwiazdek, kwiatów. Oprócz tego dostępne są lizaki klasyczne i czekoladowe dedykowane kibicom. To na przykład lizaki o kształcie piłek oraz te w koszulkach sportowych. Jeśli chcesz maksymalnie podkreślić charakter marki i na długo zapaść klientom w pamięć, wybieraj właśnie produkty o oryginalnych formach.

Dostępne są także rozwiązania uniwersalne. Każda okazja jest dobra, by podarować klasyczne słodycze, których estetyka nie nawiązuje do konkretnej okazji czy sezonu. To chociażby lizaki okrągłe czy też tradycyjne serduszka.

W Reklamowe24 wiemy, jak ważna jest jakość. Słodycze z pewnością szybko znikną, lecz doskonały smak słodkości i jakość opakowania na długo zapadną w pamięć. Dlatego w ramach oferty lizaków reklamowych zabraliśmy w jednym miejscu wszystko to, co najlepsze. Oprócz lizaków, w kategorii ze słodyczami znajdziesz także czekolady i pralinki Lindt, wafle holenderskie, krówki z Milanówka, Rafaello, czekoladki belgijskie i inne słodkie cuda. Oczywiście nie mniej ważna jest jakość znakowania. Nie chodzi wyłącznie o projekt! Nadruki muszą być trwałe i czytelne, a podłoże odpowiednio dobrane. Opakowania muszą spełniać wymogi pod względem trwałości, estetyki i funkcjonalności.

Wybierając z Reklamowe24 nie musisz obawiać się o jakość, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie tworzeniu gadżetów marketingowych. Zobacz, jakie efekty osiągnęliśmy w ramach dotychczasowych współprac i zostań jednym z zadowolonych klientów.