Słodycze reklamowe - Cukierki, Bombonierki, Czekoladki - z logo dla firm Reklamowe24

Słodycze reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Bestseller
Krówki reklamowe mleczne 1 kg
Krówki reklamowe mlecz… Symbol: SP0101
cena od
33,52 zł
Cena netto
Bestseller
Lizaki owocowe w saszetkach
Lizaki owocowe w sasze… Symbol: SP1102
cena od
0,71 zł
Cena netto
Czekoladki reklamowe neapolitanki
Czekoladki reklamowe n… Symbol: SP0201
cena od
1,29 zł
Cena netto
Czekoladki reklamowe w klasą
Czekoladki reklamowe w… Symbol: SP0206
cena od
1,42 zł
Cena netto
Pojemnik z miętówkami, czerwony
Pojemnik z miętówkami,… Symbol: V4714-05
cena od
3,33 zł
Cena netto
Pojemnik z miętówkami serce, czerwony
Pojemnik z miętówkami … Symbol: V5180-05
cena od
1,84 zł
Cena netto
Pojemnik z miętówkami bez cukru, biały
Pojemnik z miętówkami … Symbol: V5195-02
cena od
4,06 zł
Cena netto
Pojemnik z miętówkami bez cukru, biały
Pojemnik z miętówkami … Symbol: V5198-02
cena od
1,94 zł
Cena netto
Pojemnik z miętówkami bez cukru dom, ok. 6,5 g, biały
Pojemnik z miętówkami … Symbol: V8559-02
cena od
1,84 zł
Cena netto
Pojemnik z miętówkami bez cukru ciężarówka, ok. 5,5 g, biały
Pojemnik z miętówkami … Symbol: V8560-02
cena od
1,84 zł
Cena netto
Wafle holenderskie
Wafle holenderskie Symbol: V9544-32
cena od
25,88 zł
Cena netto
Wafle
Wafle Symbol: V9579-99
cena od
17,50 zł
Cena netto
Gadżety EKO
Kawa ziarnista ARABICA
Kawa ziarnista ARABICA Symbol: AS11000
cena od
11,87 zł
Cena netto
Miód LIPOWY 40g
Miód LIPOWY 40g Symbol: AS11001
cena od
4,38 zł
Cena netto
Dozownik miętówek, dom
Dozownik miętówek, dom Symbol: KC6636-06
cena od
1,80 zł
Cena netto
Miętówki w dozowniku
Miętówki w dozowniku Symbol: KC6637-22
cena od
1,70 zł
Cena netto
Miętówki w słoiczku
Miętówki w słoiczku Symbol: KC6640-99
cena od
5,35 zł
Cena netto
Miętówki w metalowym pudełku BRISE, czerwony
Miętówki w metalowym p… Symbol: KC6642-05
cena od
3,53 zł
Cena netto
Żelki
Żelki Symbol: KC7103-99
cena od
5,04 zł
Cena netto
Miód wielokwiatowy 50 gr
Miód wielokwiatowy 50 gr Symbol: MO6439-40
cena od
8,48 zł
Cena netto
Zestaw miodów 50gr
Zestaw miodów 50gr Symbol: MO6440-40
cena od
15,69 zł
Cena netto
Zestaw 3 sztuk miodu
Zestaw 3 sztuk miodu Symbol: MO6441-40
cena od
30,10 zł
Cena netto
Dozownik miętówek, serce
Dozownik miętówek, serce Symbol: MO7158-05
cena od
2,04 zł
Cena netto
Miętówki, 10 gr MINTO, czarny
Miętówki, 10 gr MINTO,… Symbol: MO7232-03
cena od
2,74 zł
Cena netto
Cukierki w pudełku, serce
Cukierki w pudełku, se… Symbol: MO7234-06
cena od
4,39 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jakie jest minimalne zamówienie?

Każdy produkt ma indywidualnie ustalony prób minimalnego zamówienia i znajduje się on w opisie produktu na naszej stronie.

Jak uzyskać wycenę słodyczy?

Wycenę słodyczy przygotowujemy indywidualnie. Prosimy o przesłanie do naszego handlowca symbolu produktu, który Cię interesuje, liczby sztuk oraz logotypu.

Jaki jest czas przydatności produktów?

Każda partia zamawianych słodyczy posiada wyraźnie oznaczony termin przydatności do spożycia. Standardowy okres przydatności przekaże Państwu nasz handlowiec. Przypominamy także, że długoterminowe przechowywanie produktów spożywczych musi odbywać się w odpowiednich warunkach (kontrolowana i regularnie ewidencjonowana temperatura i wilgotność powietrza). Jest to kwestia niezwykle ważna przy ewentualnych reklamacjach.

Jeśli chcesz podarować komuś coś niezobowiązującego, a przy tym eleganckiego, możesz zawsze zdecydować się na słodycze. To dobry pomysł także wtedy, gdy zastanawiacie się akurat nad podarunkiem reklamowym dla klientów. Słodycze reklamowe różnego typu - od draży po czekoladki walentynkowe - możecie zawsze zamówić w naszym sklepie internetowym. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich słodyczy reklamowych, odpowiemy na wszelkie pytania odnośnie ich składu, pomożemy dobrać słodycze do okazji. I oczywiście na życzenie klienta możemy wykonać estetyczny nadruk reklamowy na opakowaniu. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie internetowym z gadżetami reklamowymi.

Cukierki w pojemniku w kształcie serca
Cukierki w pojemniczku w kształcie serca to elegancki i niezobowiązujący podarunek, który z pewnością wywoła u obdarowanej osoby pozytywne emocje.

Chyba każdy z nas ma świadomość tego, że nachalna reklama jest dla potencjalnego klienta w najlepszym razie mecząca, a w najgorszym go po prostu odstraszy. Reklama powinna być formą zachęty, zaprezentowaniem usług lub produktów. Jeśli chcesz zareklamować swoje produkty w sposób subtelny, a jednocześnie atrakcyjny dla klienta, możesz zakupić pyszne słodycze reklamowe. Trzeba przyznać, że wybór jest naprawdę wielki. Jeśli panujesz reklamę na jakiejś większej imprezie plenerowej, możesz zdecydować się na cukierki, których papierki zostaną oznakowane Twoim logo. Takie cukierki można później rozdawać wśród uczestników imprezy. Z drugiej strony jednak można postawić także na małe pudełko czekoladek, draży lub innych słodkości, na którym także można nanieść logo. Taki podarunek na pewno spodoba się każdemu.

Chociaż nie da się zaprzeczyć, że podarunki reklamowe to bardzo ciekawa forma promocji firmy, to jednak zwykle pojawia się pewien problem, kiedy trzeba dobrać odpowiednie gadżety. Bo powinny one być spójne zarówno z wizerunkiem przedsiębiorstwa, jak i być odpowiednie dla konkretnej grupy docelowej. Jeśli chodzi o słodycze reklamowe, problem ten znika. Słodkości reklamowe, oznakowane logo firmy albo nawet całym sloganem reklamowym, to uroczy podarunek, który spodoba sie każdemu. Nie ma znaczenia, czy swoją ofertę kierujesz do mężczyzn, kobiet, dzieci, dorosłych, a może młodzieży - słodycze reklamowe w gustownym opakowaniu z logo firmowym zawsze sprawdzą się w tym przypadku jako nośnik reklamy.

Czekoladowe draże w pudełku
Słodki upominek w logo Twojej firmy to świetny sposób na promocję marki. W naszej ofercie znajdziesz cukierki, ciastka, czekoladki, krówki i wiele innych pyszności.

Żeby słodycze reklamowe mogły być naprawdę dobrą formą promocji jakiejkolwiek marki, należy pamiętać o tym, aby je oznakować. W tym przypadku chodzi po prostu o to, aby na opakowaniach draży, cukierków, czekolad, czekoladek, bombonierek i innych słodyczy reklamowych nanieść treść reklamową. Najlepszym rozwiązaniem jest nadrukowanie logo firmowego - takie oznakowanie jest widoczne, a jednoczenie dyskretne i w dobrym guście. Każdy obdarowany słodkim podarunkiem na pewno mimochodem zapamięta logo firmowe, a jednocześnie delikatna reklama zrobi na nim po prostu dobre wrażenie. Zawsze staramy się oferować naszym klientom kompleksowe usługi, dlatego też na Wasze życzenie możemy podjąć się znakowania zamówionych słodyczy reklamowych.

Również, jeśli szukacie jakiegoś słodkiego podarunku dla specjalnych klientów, możecie liczyć na to, że nasz sklep internetowy dysponuje odpowiednimi produktami. W tym konkretnym przypadku polecamy szczególnie opakowania czekoladek. W naszej ofercie możecie znaleźć zarówno bardzo małe opakowania (z trzema czekoladkami), jak i większe. Ciekawym rozwiązaniem mogą być także czekoladowe medale. Wszystkie te słodycze reklamowe możemy oczywiście oznakować zgodnie z Waszymi życzeniami. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie.