O nas i firmie - Reklamowe24
Na skróty

O nas

Reklamowe24 to jeden z liderów rynku gadżetów reklamowych. Od ponad 15 lat zajmujemy się produkcją oraz znakowaniem materiałów promocyjnych. Nasza agencja powstała w 2007 roku, i od samego początku stawia na wzorowy poziom obsługi Klienta oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Dzięki temu uzyskaliśmy wiele wyróżnień, m.in. potwierdzenie wiarygodności i rzetelności przedsiębiorstw od Polskiej Grupy Certyfikującej czy też certyfikat Rekomendowanej Agencji Reklamowej wystawiony przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych.

Pomimo dużego doświadczenia wynikającego z wieloletniej działalności, wciąż dynamicznie się rozwijamy. Z przyjemnością realizujemy nawet najbardziej nietypowe i wymagające zamówienia. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje naszych klientów. Staramy się sprostać ich oczekiwaniom i realizować zadania w ustalonym terminie. Kreatywność i rzetelność to cechy, które zapewniają nam sukces w podejmowanych działaniach.

Wyróżnia nas:
Wyróżnia
nas
Ponad 15 lat
doświadczenia
Szeroka oferta
gadzetów reklamowych
Z naszych usług korzystają zarówno duże korporacje, jak i mniejsze przedsiębiorstwa, a także agencje reklamowe. O zadowoleniu naszych Klientów świadczą liczne, pozytywne opinie oraz referencje. Wśród firm, które polecają nasze usługi znajdują się m.in. Multikino grupa ITI, Qtech czy PGNiG. Zapraszamy do zapoznania się referencjami potwierdzającymi nasz wysoki profesjonalizm.
Wzorowa
obsługa klienta
Zapraszamy do
kontaktu
Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek pytań. Nasi handlowcy chętnie rozwieją wszelkie niejasności i przygotują ofertę spersonalizowaną do Państwa potrzeb.