Różne gadżety wypoczynkowe Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Różne gadżety wypoczynkowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Kompas
Kompas Symbol: V8696-03
cena od
16,00 zł
Cena netto
Śpiwór w pokrowcu, czarny
Śpiwór w pokrowcu, cza… Symbol: V9629-03
cena od
66,73 zł
Cena netto
Gadżety EKO
Uchwyt do puszki Vrie z neoprenu pochodzącego z recyklingu
Uchwyt do puszki Vrie … Symbol: 11328601
cena od
10,22 zł
Cena netto
Gadżety EKO
Uchwyt na butelkę z neoprenu z recyklingu Fris
Uchwyt na butelkę z ne… Symbol: 11328701
cena od
11,91 zł
Cena netto
Kompas, klasyczny styl
Kompas, klasyczny styl Symbol: AR1249-16
cena od
16,68 zł
Cena netto
Zestaw kempingowy
Zestaw kempingowy Symbol: MO6337-03
cena od
27,12 zł
Cena netto
Zestaw sztućców kempingowych
Zestaw sztućców kempin… Symbol: MO6359-03
cena od
8,20 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jakie gadżety wypoczynkowe znajdę w ofercie?

Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór śpiworów, poduszek i zagłówków podróżnych oraz innych gadżetów przydatnych w podróży, t.j.kompasy czy podróżne opaski na oczy.  

Czy na kompasach można nanieść kolorowy nadruk?

Tak, na kompasach możemy wykonać nadruk do 4 kolorów, za pomocą tampodruku.

Jaką techniką znakowane są śpiwory?

Do znakowania śpiworów reklamowych wykorzystujemy technikę termotransferu.

Jeśli chodzi o atrakcyjne dla klienta podarunki reklamowe, obecnie możecie liczyć na bardzo szeroki wybór w naszym sklepie internetowym. W tej kategorii produktowej oferujemy Wam szeroko pojęte reklamowe gadżety wypoczynkowe - innymi słowy wszystko, co może przydać się podczas urlopu. Jeśli zależy Wam na częstej ekspozycji logo Waszej firmy, wybór tych gadżetów na podarunek dla klientów będzie naprawdę dobrym wyborem. Nasza oferta obejmuje najróżniejsze gadżety wypoczynkowe, które spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Chyba każdy zgodzi się z bardzo znanym stwierdzeniem, że reklama jest dźwignią handlu. Jeśli akurat zastanawiacie się nad tym, jak poprawić świadomość araki, zachęcamy Was z czystym sumieniem do zakupu reklamowych gadżetów wypoczynkowych. Jeśli chodzi o te gadżety mają one dość często stosunkowo duża powierzchnię na ewentualną reklamę. To jednak jeszcze nie wszystko. Weźcie pod uwagę również fakt, że jeśli nanieście swoje logo firmowe na gadżety wykorzystywane podczas beztroskiego wypoczynku, logo będzie się kojarzyć pozytywnie. To bardzo ważne! Stąd też nie dziwie, że tak wiele osób decydujecie się na wykorzystanie właśnie szeroko pojmowanych gadżetów wypoczynkowych jako nośnika reklamy. Mamy nadzieję, że w naszym asortymencie uda Wam się znaleźć interesujące produkty. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat naszej aktualnej oferty.

Jakie właściwie reklamowe gadżet wypoczynkowe można podarować klientom? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chciałby rozreklamować reprezentowaną markę. Oczywiście wiele zależy od tego, jaką kwotę zamierzacie przeznaczyć na podarunki reklamowe dla klientów. Dostępne są zarówno bardzo ekonomiczne gadżety wypoczynkowe, jak i bardziej kosztowne. W tym drugim przypadku możesz zdecydować się chociażby na namioty. hamaki, krzesła turystyczne czy też praktyczne chłodziarki turystyczne. Takie podarunki reklamowe na pewno zrobi wrażenie na każdym zwolenniku aktywnego wypoczynku. Mamy nadzieję, że uda Wam się znaleźć w naszym asortymencie coś ciekawego. A może planujcie kampanie reklamową zakrojoną na większą skalę i w związku z tym szukacie raczej gadżetów reklamowych w nieco niższej cenie? To żaden problem! Możecie zdecydować się chociażby na: kompas, praktyczny zestaw sztućców) turystycznych, gwizdek odblaskowy itd.

Niezależnie od tego, na jakie gadżety reklamowe się ostatecznie zdecydujecie, możecie zlecić nam jak najbardziej także znakowanie ich za pomocą najnowocześniejszych metod nadruku. Pamiętajcie o ty, że aby podarunki reklamowe spełniały swoją rolę nośnika reklamy, muszą one w widoczny sposób zostać oznakowane logo. Dlaczego to takie ważne? Z czasem potencjalny klient może zapomnieć, skąd dostał konkretne reklamowe gadżety wypoczynkowe. Jednak, jeśli zostaną ona oznakowane nadrukiem logo firmowego, świadomość Twojej marki tylko na tym zyska. Nie musicie szukać innej firmy, która zajmuje się wykonywaniem nadruków na gadżetach reklamowych. My ze swej strony zawsze oferujemy klientom jak najbardziej kompleksową obsługę. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że zawsze stawiamy an trwałe metody nadruku. Na pewno będziecie zadowoleni. Reklamowe gadżety wypoczynkowe w naszej ofercie z pewnością sprostają Waszym wymaganiom. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Wasze pytania o nasz asortyment. Z góry cieszymy się na wasze zamówienia.