Krokomierze Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Krokomierze

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Krokomierz, bransoletka
Krokomierz, bransoletka Symbol: P410.551
cena od
9,39 zł
Cena netto
Bransoletka z krokomierzem
Bransoletka z krokomie… Symbol: V7331-03
cena od
11,76 zł
Cena netto
Krokomierz
Krokomierz Symbol: 56-0406094
cena od
10,16 zł
Cena netto
Krokomierz Easy Run, biały
Krokomierz Easy Run, b… Symbol: 56-0406106
cena od
3,27 zł
Cena netto
Krokomierz Easy Run, niebieski
Krokomierz Easy Run, n… Symbol: 56-0406107
cena od
3,27 zł
Cena netto
Krokomierz Easy Run, zielony
Krokomierz Easy Run, z… Symbol: 56-0406108
cena od
3,27 zł
Cena netto
Krokomierz
Krokomierz Symbol: 56-1803006
cena od
21,43 zł
Cena netto
Krokomierz
Krokomierz Symbol: MO8508-03
cena od
5,72 zł
Cena netto
Krokomierz z paskiem
Krokomierz z paskiem Symbol: MO9136-03
cena od
6,34 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jakie funkcje mają krokomierze?

Wszystko zależy od wybranego modelu. Mamy w ofercie krokomierze, które liczą wyłącznie kroki, a także takie, które potrafią dodatkowo zliczyć spalone kalorie i przebyty dystans w milach lub kilometrach.

Czy na krokomierzach mogę wykonać znakowanie?

Tak, na większości krokomierzy możemy wykonać znakowanie metodą tampodruku.


Ile kosztuje nadruk?

Koszt znakowania uzależniony jest od kilku czynników – od modelu, metody znakowania, liczby kolorów nadruku oraz liczby sztuk. W celu uzyskania wyceny proszę o kontakt z naszym działem handlowym. 

Nie da się zaprzeczyć, że coraz więcej osób stara się żyć aktywnie. Dlatego też warto może zainwestować w takie gadżety reklamowe, które przydadzą się również klientom preferującym zdrowy tryb życia. Ciekawym rozwiązaniem są reklamowe krokomierze. Często mówi się, każdego dnia należy zrobić 10 000 kroków, aby pozostać zdrowym. Krokomierz to niewielkie urządzenie, z pomocą którego można w wygodny sposób kontrolować swoją codzienną aktywność. Atrakcyjne krokomierze mogą być ciekawym prezentem reklamowym dla klientów. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty w tym względzie.

Krokomierz reklamowy
Krokomierz to niewielki gadżet, z pomocą którego możesz w wygodny sposób kontrolować swoją codzienną aktywność.

Krokomierze to urządzenia stosunkowo proste, które jednak mogą stanowić nieocenioną pomoc przy monitorowaniu codziennej aktywności. Typowy krokomierz podaje nie tylko liczbę zrobionych kroków, ale także pokonany dystans oraz liczbę spalonych kalorii. Tym samym jest to gadżet, który przyda się każdej osobie, chcącej dostarczyć swojemu organizmowi odpowiedniej dawki ruchu na co dzień. Krokomierz może być także doskonałym gadżetem reklamowych - z pewnością spodoba się każdej obdarowanej osobie. Ważne jest, że krokomierze, także i te bardzie zaawansowane modele, nie są zbyt drogie. A to oznacza, że można je wykorzystać także w trakcie akcji promocyjnych, które zakrojone zostały na szerszą skalę. Dużym atutem krokomierzy jest fakt, że można na ich powierzchnię stosunkowo łatwo nanieść wybraną grafikę reklamową.

Krokomierz z klipsem w obudowie z ABS
Urządzenie mierzy nie tylko liczbę kroków i pokonany dystans ale również ilość spalonych kalorii.

Nieodmiennie zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli u nas znaleźć wszystko, co konieczne do przeprowadzenia atrakcyjnej akcji promocyjne z pomocą gadżetów reklamowych. Ze względu na wzrastającą popularność krokomierzy zdecydowaliśmy sie włączyć je do naszego asortymenty. Nasza oferta obejmuje w tej chwili różne modele - od bardzo prostych, nieskomplikowanych, po krokomierze bardziej funkcjonalne. Oferujemy także modne krokomierze reklamowe z klipsem - jesteśmy pewni, że zrobią na Państwu wrażenie. Na życzenie klienta podejmiemy się oznakowania wybranych krokomierzy reklamowych.