Parasole dziecięce Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Parasole dziecięce

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Parasol dziecięcy z systemem bezpiecznego otwierania
Parasol dziecięcy z sy… Symbol: 56-0105009
cena od
13,93 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czy parasol to dobry pomysł na upominek dla dzieci?

Oczywiście, parasolki dziecięce są znacznie mniejsze i lżejsze od klasycznych modeli dla dorosłych, dzięki czemu zapewniają dzieciom wygodę podczas użytkowania. Parasole świetnie chronią przed deszczem i wiatrem, a żywa kolorystyka z pewnością przypadnie do gusty najmłodszym odbiorcom.

Czy mogę zamówić parasole dziecięce bez nadruku?

Tak, mogą Państwo zamówić produkty bez nadruku, czas realizacji zamówienia wynosi w takim wypadku od 2 do 4 dni roboczych. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt z działem handlowym.

Czy znajdę w ofercie również płaszcze przeciwdeszczowe?

Tak, posiadamy szeroki wybór peleryn i płaszczy przeciwdeszczowych, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Osoby dorosłe, kiedy chcą kupić parasol, szukają zwykle dość dużych modeli. Ten fakt można łatwo wytłumaczyć. Wiadomo, że większy parasol lepiej chroni przed deszczem, śniegiem oraz wiatrem. Jednak inaczej wygląda sytuacja, gdy chodzi o reklamowe parasole dla dzieci. Te produkty z założenia nie powinny być zbyt duże. Wysokiej jakości reklamowe parasole dziecięce mogą Państwo nabyć także i w naszym sklepie internetowym - to produkty, które są nadzwyczaj funkcjonalne, zapewniają najmłodszym bardzo dobrą ochronę przed deszczem. Tego rodzaju parasole to także ochrona przed wiatrem. Oczywiście również i na produktach dla dzieci można bez problemu nanieść logo firmowe.

Parasol dziecięcy
Parasol dziecięcy dostępny jest w wielu żywych kolorach. Produkt jest łatwy w użyciu i bezpieczny dla dzieci.

Wszyscy wiemy doskonale, że dzieci bardzo lubią parasole kolorowe. Zwykle w jakichś wesołych, dość intensywnych barwach. I takie właśnie reklamowe parasole dziecięce mogą Państwo nabyć w naszym sklepie internetowym. Już teraz zachęcamy do dokładnego przestudiowania aktualnej oferty. Jeśli chodzi o modele bardziej stonowane, możemy zaoferować chociażby wesołe parasolki dziecięce, które są co prawda jednokolorowe, jednak wybrany kolor występuje na parasolce w wielu odcieniach. Standardem są parasoli dziecięce w wielu różnych kolorach - to chyba najpopularniejszy produkt w tej kategorii. A to jeszcze nie wszystko. Bardzo często zdarza się przecież, że reklamowe parasole dziecięce występują w różnych fantazyjnych kształtach. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć chociażby fantazyjny parasol - żabkę.

Parasol dziecięcy
Zielony parasol w kształcie żabki to propozycji dla najmłodszych. Dla bezpieczeństwa dzieci żebra parasola zostały zabezpieczone plastikowymi osłonami.

Nie da się zaprzeczyć, że dzieci to bardzo wymagający klienci, którzy zwykle bez skrępowania informują o swoim niezadowoleniu z jakiegoś produkty. Dlatego warto postarać się, gdy chodzi akurat o gadżety reklamowe dla dzieci. Nasze reklamowe parasole dziecięce to bardzo dobry wybór. To produkty wysokiej jakości, o mocnej konstrukcji, których wytrzymałość i estetyka nie pozostawiają nic do życzenia. Nasz zespół bardzo chętnie podejmie się oznakowania zamówionych w naszym sklepie parasoli dziecięcych.