line
Symbol:
KC637505

Cena:
6,38 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO1000011

Cena:
6,86 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO1000010

Cena:
6,86 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG966503

Cena:
12,67 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫Maty, poduszki reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Twierdzenie, że gadżety reklamowe powinny być w miarę praktyczne, słyszał na pewno każdy z nas. W tej kategorii mogą Państwo zapoznać się z praktycznymi gadżetami reklamowymi, które przydadzą się w trakcie różnego rodzaju imprez plenerowych, także i tych o charakterze sportowym. Tym razem chcielibyśmy zaoferować Państwu wygodne, dobrej jakości maty i poduszki reklamowe, które zapewnią wygodę podczas obserwowania wydarzeń sportowych. T znakomite nośniki reklamy, które można łatwo i trwale oznakować logo albo inną grafiką reklamową. Zachęcamy do zapoznania się z tą kategorią w naszym sklepie internetowym.

Maty i poduszki reklamowe - szeroki wybór

Chcielibyśmy podkreślić, że jeśli chodzi o nowoczesne maty oraz poduszki reklamowe, to wybór jest naprawdę duży. Z powodzeniem można zakupić reklamowe maty i poduszki praktycznie w dowolnym rozmiarze oraz w dowolnym kolorze. Jeśli zatem szukają Państwo np. rozwiązania dostosowanego kolorystycznie do barw logo firmowego itd., maty i poduszki reklamowe będą dobrym rozwiązaniem. W tej kategorii produktów proponujemy maty i poduszki, które mogą przydać się podczas rozmaitych imprez masowych oraz eventów sportowych. Oczywiście tego rodzaju maty i poduszki z logo firmowym mogą być wykorzystywane także podczas pikniku, spotkania ze znajomymi, w trakcie relaksu w ogrodzie itd. Dlatego też reklamowe maty i poduszki z logo to rewelacyjne rozwiązanie, gdy chodzi o skuteczne rozreklamowane Państwa marki. Chętnie doradzimy przy wyborze najlepszego rozwiązania, udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Nowoczesne maty i poduszki reklamowe z logo firmowym

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem nowoczesnych mat oraz poduszek reklamowych, które można wykorzystać także podczas imprez masowych, serdecznie zapraszamy do przestudiowania naszej oferty. Proponujemy maty z poliestru i nylonu, które można łatwo złożyć. To propozycja dla tych firm, które zainteresowane są gadżetami z dość dużym polem nadruku. Oczywiście na życzenie naszych klientów możemy podjąć się także nadrukowania logo lub innej grafiki reklamowej.


line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.