Długopisy Waterman Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Długopisy Waterman

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Długopis Graduate
Długopis Graduate Symbol: 10650900
cena od
46,19 zł
Cena netto
Długopis Hémisphère
Długopis Hémisphère Symbol: 10651100
cena od
265,17 zł
Cena netto
Długopis Hémisphère
Długopis Hémisphère Symbol: 10651400
cena od
313,85 zł
Cena netto
Długopis Hémisphère
Długopis Hémisphère Symbol: 10651500
cena od
236,48 zł
Cena netto
Długopis Hémisphère
Długopis Hémisphère Symbol: 10651600
cena od
199,91 zł
Cena netto
Zestaw piśmienniczy długopis i pióro kulkowe Allure
Zestaw piśmienniczy dł… Symbol: 10775290
cena od
95,96 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę złożyć zamówienie na długopisy?

Zamówienia przyjmowane są drogą mailową poprzez kontakt z przydzielonym Państwa firmie opiekunem handlowym. 

Jak sprawdzić dostępność produktu?

Aby uzyskać informację o dostępności danego produktu należy skontaktować się z działem handlowym. 

Jaki jest czas realizacji gadżetów z nadrukiem?

Czas realizacji gadżetów reklamowych ze znakowaniem wynosi od 5 do 9 dni roboczych, licząc od momentu zaksięgowania płatności. Możliwa jest realizacja zamówienia w trybie expressowym za dodatkową dopłatą.  

Szukają Państwo eleganckiego prezentu reklamowego, który powinien przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającej osobie? W takim razie zachęcamy do zainwestowania w długopisy reklamowe Waterman. Waterman to marka, który produkuje wyłącznie ekskluzywne przybory do pisania, która od razu kojarzona jest z najwyższymi standardami. Obdarowanie kluczowych klientów albo partnerów biznesowych takimi przyborami do pisania na pewno wpłynie pozytywnie na to, w jaki sposób postrzegana jest reprezentowana przez Państwa marka, co finalnie przełoży się na lepsze wyniki sprzedażowe.

Jeśli chodzi o ekskluzywne przybory do pisania, to marka Waterman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek długopisów i piór wiecznych. Pióra i długopisy Waterman to produkty ekskluzywne, których jakości i precyzji pisania nie można nic zarzucić. Porudku Waterman to klasyka, subtelne wzornictwo i wysoka funkcjonalność. Marka Waterman powstała w latach 80-tych XIX wieku, do samego początku produkty Waterman miały być artykułami luksusowymi, które kierowane były w pierwszej kolejności do najbardziej wymagające klienteli. W tej kwestii nic się nie zmieniało do dzisiejszego dnia. Dlatego też uważamy, że wysokiej klasy długopisy Waterman to znakomity pomysł na podarunek reklamowych, gdy chodzi o naprawdę cennych kontrahentów.

Chcemy mieć pewność, że znajdą Państwo w naszym asortymencie zarówno gadżety reklamowe odpowiednie, gdy w grę wchodzi masowa akcja promocyjna, jak i bardziej ekskluzywne, dla najważniejszych klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się włączyć do naszego asortymentu także ekskluzywne długopisy Waterman. Oferujemy Państwu długopisy z najbardziej cenionych kolekcji tej luksusowej marki, czyli np.: Expert, Carene albo Hemipshere. Nasz asortyment obejmuje modele w wielu różnych kolorach, jesteśmy więcej niż pewni, że uda się Państwu znaleźć model o odpowiedniej estetyce. Zachęcamy do kontaktu, jeśli nasunęły się Państwu pytania o reklamowe długopisy Waterman.