Długopisy drewniane

Sklep internetowy to ciekawe Długopisy drewniane. Szukasz pomysłu na tanie Długopisy drewniane? Zajrzyj do nas i porównaj ceny!


Długopis
Symbol: TP1102249
Cena netto: 41,12 zł

Długopis, BAMBOO TOUCH, drewniany
Symbol: TP8110001
Cena netto: 5,47 zł

Drewniany długopis
Symbol: KC672540
Cena netto: 1,56 zł

Drewniany długopis
Symbol: KC672640
Cena netto: 1,91 zł

Drewniany długopis
Symbol: MO739313
Cena netto: 10,27 zł

Długopis drewniany Woodave
Symbol: MO820040
Cena netto: 1,94 zł

Drewniany długopis ze srebrnym metalowym klipem, drewno
Symbol: VG104717
Cena netto: 5,59 zł

Długopis bambusowy
Symbol: XD610329
Cena netto: 4,20 zł

Długopis drewniany ze srebrnymi elementami , drewno
Symbol: VG133617
Cena netto: 2,52 zł
Coraz częściej przy wyborze gadżetów reklamowych bierze się pod uwagę nie tylko ich praktyczność i estetykę, ale także i to, czy są one przyjazne środowisku naturalnego. W coraz bardziej popularny trend ekologiczny wpisują się doskonale owoczesne długopisy drewniane z logo, które na pewno pozytywnie zaskoczą każdego obdarowanego. Tego rodzaju długopisy z logo to znakomite rozwianie dla wszystkich tych firm, które chcą, aby ich marka była jednoznacznie kojarzona z ochroną środowiska i działaniami proekologicznymi. Drewniane długopisy znajdą Państwo także w naszym asortymencie.

Eleganckie długopisy drewniane z logo

Drewno to materiał nie tylko przyjazny środowisku, ale także elegancki. Jednocześnie długopisy z drewna dostępne są ciągle jeszcze w stosunkowo przystępnej cenie. To ich bardzo istotna zaleta. Producenci gadżetów reklamowych proponują w tej chwili drewniane długopisy reklamowe w wielu różnych ciekawych kształtach. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo długopisów o stosunkowo prostej formie czy może bardziej ozdobnych modeli, na pewno znajdą Państwo długopisy reklamowe o jakimś ciekawym kształcie. Ciekawym rozwiązaniem są długopisy drewniane z osobnymi elementami z metalu lub różnokolorowego plastiku. Oczywiście dostępne są także długopisy wykonane z samego tylko drewna, które powinny spodobać się wielbicielom stylu rustykalnego.

Długopisy drewniane z nadrukiem w naszej ofercie

Niebanalne długopisy drewniane, które doskonale nadają się na nowoczesny, przyciągający uwagę, funkcjonalny nośnik reklamy, znajdą Państwo także w naszym asortymencie. Mamy nadzieję, że nasza oferta Państwa zainteresuje. Na życzenie klienta dostarczymy zarówno klasycznych długopisów, jak i tych bardziej ozdobnych, które od razu przyciągają wzrok. W naszym asortymencie znajdą Państwo sporo popularnych długopisów bambusowych z wykończeniami z plastiku w różnych kolorach. Oczywiście jesteśmy w stanie nanieść na wybrane długopisy wybrany przez Państwa motyw graficzny. W tym względzie polecamy szczególnie grawerowanie - to najtrwalsza metoda znakowania przedmiotów z drewna.


line
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.