line
Symbol:
TP1102249

Cena:
41,12 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
KC672540

Cena:
1,63 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
KC672640

Cena:
1,91 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
MO739313

Cena:
10,27 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
MO820040

Cena:
1,94 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TP8110001

Cena:
3,14 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
XD610329

Cena:
3,48 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫Długopisy drewniane reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Coraz częściej przy wyborze gadżetów reklamowych bierze się pod uwagę nie tylko ich praktyczność i estetykę, ale także i to, czy są one przyjazne środowisku naturalnego. W coraz bardziej popularny trend ekologiczny wpisują się doskonale owoczesne długopisy drewniane z logo, które na pewno pozytywnie zaskoczą każdego obdarowanego. Tego rodzaju długopisy z logo to znakomite rozwianie dla wszystkich tych firm, które chcą, aby ich marka była jednoznacznie kojarzona z ochroną środowiska i działaniami proekologicznymi. Drewniane długopisy znajdą Państwo także w naszym asortymencie.

Eleganckie długopisy drewniane z logo

Drewno to materiał nie tylko przyjazny środowisku, ale także elegancki. Jednocześnie długopisy z drewna dostępne są ciągle jeszcze w stosunkowo przystępnej cenie. To ich bardzo istotna zaleta. Producenci gadżetów reklamowych proponują w tej chwili drewniane długopisy reklamowe w wielu różnych ciekawych kształtach. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo długopisów o stosunkowo prostej formie czy może bardziej ozdobnych modeli, na pewno znajdą Państwo długopisy reklamowe o jakimś ciekawym kształcie. Ciekawym rozwiązaniem są długopisy drewniane z osobnymi elementami z metalu lub różnokolorowego plastiku. Oczywiście dostępne są także długopisy wykonane z samego tylko drewna, które powinny spodobać się wielbicielom stylu rustykalnego.

Długopisy drewniane z nadrukiem w naszej ofercie

Niebanalne długopisy drewniane, które doskonale nadają się na nowoczesny, przyciągający uwagę, funkcjonalny nośnik reklamy, znajdą Państwo także w naszym asortymencie. Mamy nadzieję, że nasza oferta Państwa zainteresuje. Na życzenie klienta dostarczymy zarówno klasycznych długopisów, jak i tych bardziej ozdobnych, które od razu przyciągają wzrok. W naszym asortymencie znajdą Państwo sporo popularnych długopisów bambusowych z wykończeniami z plastiku w różnych kolorach. Oczywiście jesteśmy w stanie nanieść na wybrane długopisy wybrany przez Państwa motyw graficzny. W tym względzie polecamy szczególnie grawerowanie - to najtrwalsza metoda znakowania przedmiotów z drewna.


line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.