Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 2
>

Długopis w etui

line line
Długopisy reklamowe
• Długopisy drewniane
• Długopisy różne
• Długopisy ekologiczne
• Długopisy metalowe
• Długopis w etui
• Długopisy plastikowe
• Długopisy Parker
• Długopisy Touch
• Długopisy Waterman
• Długopis z zakreślaczem
• Pióra i pióra kulkowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
szary
czarny
burlywood
biały
jasny niebieski
brązowy
żółty
niebieski
różowy
zielony
brak danych
navy
czerwony
pomarańczowy
Materiał
metal
inne
bambus
plastik
mosiądz
Technika nadruku
tampodruk

laser

etykieta

sito

druk_uv

naklejka

z 2
>
Najczęściej zadawane pytania
  • Jak duże może być logo na wybranym przeze mnie produkcie?
  • Wielkość logotypu uzależniona jest od pola zadruku,czyli obszaru,który wynika z możliwej do zastosowania techniki nadruku i rodzaju powierzchni, na której ma zostać wykonany nadruk.

  • Czy znajdę w Państwa ofercie długopisy renomowanych firm?
  • Oczywiście, w ofercie posiadam szeroki wybór artykułów piśmienniczych takich producentów jak: Parker czy Waterman.

  • Czy wszystkie produkty widoczne na stronie są dostępne na magazynie?
  • Nasze stany magazynowe ciągle ulegają zmianie, dlatego aby potwierdzić aktualną ilość dostępnych produktów, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z działem handlowy.

Długopis w etui reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Długopis w eleganckim etui to prawdopodobnie jeden z najbardziej ponadczasowych pomysłów na podarunek. Gdy etui jest przyozdobione logotypem, podarunek zyskuje wartość reklamową. Jeśli więc nie masz pomysłu na upominek reklamowy, wybierz długopis, jako opcję uniwersalną i użyteczną! Taka forma podarunku na pewno zostanie pozytywnie odebrana.

Dlaczego właśnie długopisy w etui z logo?

Czy znasz kogoś, kto nie używa długopisu? Choć coraz częściej komunikujemy się i pracujemy z zastosowaniem urządzeń elektrycznych, długopis pozostaje akcesorium niezastąpionym. W dodatku długopisy często się gubią, są trudne do odnalezienia w plecaku czy torebce. Długopis reklamowy jest po prostu podarunkiem funkcjonalnym, chętnie i często użytkowanym. Dlatego długopisów nigdy za wiele...

Długopis w etui reklamowym dodatkowo odznacza się licznymi zaletami, zarówno praktycznymi, jak i estetycznymi. Wynika to z faktu, że tego typu długopisy zostają z nami na lata, są łatwiejsze w przechowywaniu i nie niszczą się. Prezentują się nienagannie nawet na najbardziej wytwornym biurku. W dodatku można je wszędzie ze sobą zabrać, bez obawy, że zginą gdzieś w zakamarkach torby lub porysują jej wnętrze.

Jak znakujemy reklamowe długopisy w etui?

Również samo znakowanie wygląda na takim etui estetycznie i jest dużo bardziej widoczne niż to wykonane bezpośrednio na długopisie. Wynika to z faktu, że możliwe jest sporządzenie nadruku lub grawera o większych wymiarach. Ze względu na różnorodne materiały stosowane do wyboru etui, możliwe jest wykorzystanie najróżniejszych metod znakowania i osiągnięcie idealnego efektu.

Szczególnie szeroka ofertę znakowania proponujemy w przypadku etui drewnianych czy też bambusowych. Możliwe jest sporządzenie trwałego i estetycznego grawera, ale także kolorowego tampodruku bądź sitodruku. Grawer sporządzamy także na aluminiowych i skórzanych etui. W pozostałych przypadkach najczęściej stosowany jest tampodruk, co pozwala na wykorzystanie wybranego koloru z podstawowej listy barw.

Najlepsze reklamowe długopisy w etui

W Reklamowe24 proponujemy renomowane reklamowe długopisy w etui w dobrych cenach. Zwróć uwagę na przykład na długopisy w etui marki Charles Dickens, Parker, Mauro Conti czy Antonio Miro. Marki Parker nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Długopisy Charles Dickens także są rozchwytywane przez miłośników luksusowych materiałów piśmienniczych. Marki Mauro Conti i Antonio Miro bezsprzecznie są ekskluzywną opcją.

Co ważne, korzystając z oferty Reklamowe24 nie musisz na taki elegancki podarunek wydawać dużych sum. Przeciwnie, to spora oszczędność. Dzięki temu możesz sprezentować luksusowy gadżet reklamowy co najmniej kilku osobom. Kto ucieszy się z takiego podarunku? Nie ma chyba osoby, która niechętnie przyjęłaby jakości długopis. To opcja odpowiednia zarówno dla

pracownika, jak i partnera biznesowego.

Wybierając styl długopisu i etui oraz markę warto wziąć pod uwagę preferencje osób obdarowywanych. Są to miłośnicy rozwiązań nowoczesnych i ekologicznych? Postaw na drewno! A może chodzi raczej o klasyczny podarunek reklamowy? W takim wypadku wybieraj opakowania w odcieniach czerni, srebra lub bieli.