Długopisy Parker

Sklep internetowy to ciekawe Długopisy Parker. Szukasz pomysłu na tanie Długopisy Parker? Zajrzyj do nas i porównaj ceny!


Długopis Parker IM czarny z wykończeniem w kolorze srebrnym
Symbol: AS05120
Cena netto: na zapytanie

Długopis Parker IM czarny z wykończeniem w kolorze złotym
Symbol: AS05121
Cena netto: na zapytanie

Długopis Parker JOTTER biały
Symbol: AS0510101
Cena netto: na zapytanie

Długopis Parker JOTTER stalowy
Symbol: AS05102
Cena netto: na zapytanie

Długopis Parker URBAN czarny matowy ze złotem
Symbol: AS0511202
Cena netto: na zapytanie

Długopis Parker URBAN srebrny
Symbol: AS0511000
Cena netto: na zapytanie

Długopis Parker URBAN stalowy
Symbol: AS0511100
Cena netto: na zapytanie

Długopis Parker VECTOR biały
Symbol: AS0510301
Cena netto: na zapytanie

Długopis Parker VECTOR stalowy
Symbol: AS05104
Cena netto: na zapytanie

Długopis Parker IM w eleganckim pudełku, czarny
Symbol: VG159903
Cena netto: 94,20 zł

Długopis Parker Jotter w eleganckim pudełku, biały
Symbol: VG159602
Cena netto: 39,81 zł

Długopis Parker Jotter w eleganckim pudełku, srebrny
Symbol: VG160232
Cena netto: 58,00 zł

Długopis Parker Vector w eleganckim pudełku, biały
Symbol: VG160402
Cena netto: 53,91 zł

Długopis Parker Vector w eleganckim pudełku, srebrny
Symbol: VG159732
Cena netto: 93,67 zł
Czasami przydają się bardziej ekskluzywne gadżety reklamowe. Dotyczy to sytuacji, kiedy chcemy przygotować jakiś interesujący, oryginalny podarunek dla kluczowego klienta. Także i w tym przypadku można postawić na funkcjonalne przybory piśmiennicze. Mogą to być zarówno pióra wieczne, jak i długopisy. Oczywistym rozwiązaniem wydają się być markowe przybory do pisania, które wyróżniają się eleganckim designem, wysokiej jakości obudową i wydajnością. Warto postawić na marki, które są powszechnie znane, aby klient miał świadomość, że został potraktowany w szczególny sposób.

Eleganckie długopisy Parker jako podarunek reklamowy

Parker to marka znana na całym świecie, która powstała ponad 100 lat temu. Od samego początku ten ceniony producent długopisów i piór wiecznych koncentrował się na wytwarzaniu przyborów do pisania, które wyróżniały się eleganckim, ponadczasowym designem oraz precyzją pisania. W tej chwili na rynku znajdziemy długopisy Parker w różnym stylu i w różnych cenach – wszystko zależy od tego, z jakiej kolekcji one pochodzą. Długopisy Parker to produkty dla wymagających, którzy potrafią docenić wysoką jakość, funkcjonalność, wygodę pisania i prestiż samej marki. Nie jest zatem żadnym zaskoczeniem, że coraz więcej firm widzi sens w zainwestowaniu w tego rodzaju prestiżowe podarunki reklamowe dla swoich klientów. Wystarczy jedynie markowy długopis Parker oznakować logo, by stał się on eleganckim, ekskluzywnym nośnikiem reklamy.

Reklamowe długopisy Parker w naszym sklepie

Miło jest nam poinformować, że także i nasz sklep internetowy może zaproponować prestiżowe długopisy Parker, które można oznakować logo Państwa przedsiębiorstwa. Staramy się zawsze sprostać wymaganiom naszych klientów, dlatego proponujemy Państwu długopisy reklamowe Parker ze wszystkich najpopularniejszych kolekcji tej cenionej marki. Mogą Państwo zamówić u nas długopisy Parker z następujących serii: Jotter, Vector, Urban, Urban Premium. Wszystkie odznaczają się wyjątkową elegancją, dostępne są w szerokie gamie kolorystycznej.


line
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.