Długopis z zakreślaczem Reklamujące z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Długopis z zakreślaczem

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Długopis z zakreślaczem HILIG
Długopis z zakreślacze… Symbol: AS19667-07
cena od
1,46 zł
Cena netto
Długopis z zakreślaczem
Długopis z zakreślaczem Symbol: MO7440-08
cena od
1,46 zł
Cena netto
Zakreślacz kartonowy 2 w 1
Zakreślacz kartonowy 2… Symbol: MO9895-08
cena od
0,96 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jaką techniką znakowane są długopisy z zakreślaczem?

Do znakowania długopisów wykorzystujemy technikę tampodruku.

Ile kolorów może zawierać logo na długopisie?

Istnieje możliwość wykonania nadruku maksymalnie w 4 kolorach.

Czy wysyłka jest darmowa lub wliczona w koszt produktu?

Przesyłka jest dodatkowo płatna. Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie, w dziale "dostawa i płatności".

Dobry gadżet reklamowy to gadżet nie tylko atrakcyjny, ale także możliwie funkcjonalny. Dobrze byłoby, gdyby dany gadżet poza swoją standardową funkcją mógł pełnić jeszcze jedną dodatkową. To dotyczy także i długopisów reklamowych. Oczywiście zwykłe długopisy plastikowe, metalowe albo z drewna lub tektury są doskonałym podarunkiem reklamowym, na którym można w dodatku bez problemu w sposób trwały nanieść logo. Jednak, jeśli szukają Państwo bardziej oryginalnego rozwiązania, zachęcamy do zakupu nowoczesnych długopisów z zakreślaczem. To prawdziwy hit wśród gadżetów reklamowych!

Jeżeli chcą Państwo skutecznie zwrócić uwagę klienta, warto pomyśleć o funkcjonalnych długopisach z zakreślaczem. Tego rodzaju długopisy można wykorzystać z powodzeniem do zakreślania ważnych miejsc w dokumentach czy notatkach. Na rynku dostane są różne modele długopisów z zakreślaczami, które umiejscowione są na drugim końcu długopisu. Oczywiście zakreślacz na końcu długopisu posiada skuwkę. Tego rodzaju długopisy na pewno spodobają się wszystkim, którzy będą mieć okazję je przetestować. Jeśli szukają Państwo dobrego pomysłu na skuteczną promocję, długopisy z zakreślaczami w różnych kolorach stanowią bardzo dobre rozwiązanie. Zachęcamy do przejrzenia naszej aktualnej oferty – na pewno możemy zaoferować coś ciekawego!

W tej chwili nasza oferta obejmuje zarówno korzystne cenowo długopisy plastikowe z nakreślaczami, np. żółtym, niebieskim albo różowym, jak i bardziej wytrzymałe długopisy metalowe. Niezależnie od tego, na jaki model się Państwo ostatecznie zdecydują, gwarantujemy, że naniesienie nadruku nie będzie zbyt problematyczne. Staramy się oferować Państwu możliwie atrakcyjne produkty, dlatego też dostępne u nas długopisy reklamowe z zakreślaczem mogą Państwo nabyć w kilku różnych kolorach. Od samego początku dokładamy starań, aby nasze produkty były tańsze niż gadżety reklamowe u konkurencji. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta!