Prezenty dla firm - Reklamowe24

Prezenty dla klientów i partnerów biznesowych

Prezenty dla firm - jakie przynoszą korzyści?

Prezenty firmowe mają długą tradycję, ponieważ niosą ze sobą szereg korzyści. Wręczanie prezentów okolicznościowych może pomóc wyróżnić się na tle konkrecji i zapisać się w pamięci odbiorców, wzmacniając tym samym relacje interpersonalne. Urodziny, święta lub rocznice sukcesów biznesowych to świetne okazje do obdarowania czymś wyjątkowym, zarówno partnerów biznesowych jak i wieloletnich klientów.

welcome pack

O czy warto pamiętać wybierając prezenty dla firmy?

Dołącz osobistą notkę

Prezenty dla firm, powinny mieć osobisty charakter, warto dodać do upominku odręczny liścik. Dodając notatkę z podziękowaniem, prezent w oczach odbiorcy od razu nabiera większego znaczenia. Takie drobne akcenty pokazują, że doceniasz tę współpracę i zależy Ci na utrzymaniu dobrych relacji.

Pomyśl o preferencjach odbiorców

Najlepsze prezenty dla firm są ukierunkowane na indywidualnego odbiorcę. Wybierając upominek dla partnerów biznesowych lub klientów, warto zwrócić uwagę na preferencje osób, które zamierzamy obdarować. Na przykład, jeżeli Twój partner biznesowy jest fanem nowinek technologicznych, postaw na nowoczesne akcesoria elektroniczne. W przypadku planowania zakupu prezentów dla firmy działającej w branży eko, wybierz gadżety przyjazne naturze - Twoi partnerzy na pewno docenią taki gest.

Świętuj specjalne okazje

Prezenty biznesowe są zarezerwowane nie tylko na święta i imprezy okolicznościowe. Warto również celebrować „kamienie milowe” w działalności Twoich partnerów biznesowych, pokazując tym samym, że wspierasz ich rozwój. Doskonałym pomysłem będzie wręczenie prezentów np. z okazji ważnej rocznicy biznesowej.

Komplet do pisania
Komplet do pisania Symbol: 56-1101656
cena od
29,65 zł
Cena netto
Gadżety EKO
Komplet piśmienniczy CALIFORNIA
Komplet piśmienniczy… Symbol: AS19150
cena od
25,84 zł
Cena netto
Zestaw do pisania Alphabet, czerwony
Zestaw do pisania Al… Symbol: 56-1101625
cena od
10,99 zł
Cena netto
Notes Little Notes, czarny
Notes Little Notes, … Symbol: 56-1103240
cena od
4,07 zł
Cena netto
Wizytownik dwustronny
Wizytownik dwustronn… Symbol: AS17548
cena od
12,89 zł
Cena netto
Walizka podróżna na kółkach Padua, czarna
Walizka podróżna na … Symbol: 56-0204455
cena od
161,43 zł
Cena netto
Skórzana teczka Charles Dickens z trzema wewnętrznymi kieszeniami i paskiem na ramię, w ozdobnym opakowaniu, czarny
Skórzana teczka Char… Symbol: V2467-03
cena od
404,22 zł
Cena netto
Zestaw do win w  pudełku
Zestaw do win w pud… Symbol: 56-0301037
cena od
9,85 zł
Cena netto
Zestaw do wina BAMBOOO PLEASURE, brązowy/srebrny
Zestaw do wina BAMBO… Symbol: 56-0301150
cena od
43,66 zł
Cena netto
Zestaw do whisky
Zestaw do whisky Symbol: MO9941-40
cena od
79,26 zł
Cena netto
Piersiówka Annaska w zestawie
Piersiówka Annaska w… Symbol: MO8321-16
cena od
28,54 zł
Cena netto
Power bank MING 8000 mAh
Power bank MING 8000… Symbol: AS45114-01
cena od
66,10 zł
Cena netto
Głośnik Wooden z bezprzewodową ładowarką indukcyjną
Głośnik Wooden z bez… Symbol: 12400700
cena od
101,24 zł
Cena netto

Pomysły na sprawdzone prezenty dla firm

Akcesoria biurowe

Świetnym pomysłem na prezent dla partnerów biznesowych będą wysokiej jakości gadżety i akcesoria biurowe, które mają praktyczne zastosowanie. Markowe zestawy piśmiennicze lub eleganckie wizytowniki z grawerem to akcesoria, które z pewnością spotkają się z uznaniem.

Gadżety przydatne w podróży

Twoi partnerzy biznesowi z pewnością dużo podróżują, dlatego akcesoria podróżne będą w tym przypadku świetnym pomysłem na upominek. Najpopularniejsze prezenty dla firm to spersonalizowane zawieszki bagażowe i nowoczesne walizki, które z pewnością przydadzą się w każdej podróży.

Zestawy do wina

Eleganckie zestawy do wina to dokonały pomysł na wyrafinowane prezenty dla firm. Jeżeli szukasz unikatowego prezentu dla partnerów biznesowych lub klientów, polecamy również szklanki do whisky lub stylowe, szklane karafki. Popularnym produktem wybieram przez naszych Klientów są także piersiówki np. z pamiątkowym grawerowaniem.

Urządzenia technologiczne

Prezenty dla firm, która chcą wyróżnić się na tle konkurencji, muszą być przede wszystkim nowoczesne i praktyczne. Warto postawić na wysokiej jakości gadżety elektroniczne, które Twoi partnerzy biznesowi i klienci będą mogli wykorzystać zarówno w pracy jak i codziennym życiu. Do najpopularniejszych upominków elektronicznych należą słuchawki bezprzewodowe, przenośny głośnik i markowe power banki o wysokiej pojemności.

welcome pack

Jeśli zainteresował Cię pomysł stworzenia niestandardowych zestawów powitalnych dla nowych pracowników lub partnerów biznesowych i chciałbyś uzyskać pomóc w doborze produktów i realizacji, napisz do nas! Pomożemy Ci stworzyć idealny box prezentowy dla Twojej firmy!