Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Balony reklamowe

line line
Balony reklamowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Najczęściej zadawane pytania
  • Jakie rozmiary balonów są dostępne?
  • W ofercie mamy balony w rozmiarach 11”, 12” w przypadku balonów metalicznych lub krystalicznych. Jeśli chodzi o balony pastelowe dostępne są rozmiary 11”, 12” oraz 14”
  • Czy mają Państwo w ofercie pompki do balonów?
  • W ofercie mamy pompki ręczne i elektryczne.
  • Czy mogę dokupić do balonów patyczki i koszyczki?
  • Tak, oczywiście. Mamy w ofercie akcesoria do balonów . W ofercie mamy patyczki zarówno białe jak i kolorowe.

Balony reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Nowoczesne gadżety reklamowe wykorzystywane są obecnie coraz częściej. To oznacza, że trzeba się naprawdę postarać, jeśli chcemy zrobić wrażenie na potencjalnych klientach. Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem wysokiej klasy balonów reklamowych, czyli gadżetów niezbędnych właściwie podczas rozmaitych imprez w plenerze, zachęcamy do przestudiowania oferty naszego sklepu.

Balony reklamowe - dlaczego warto?

Balony reklamowe, zwłaszcza w żywych kolorach, od razu przyciągają uwagę. Wbrew pozorom budzą one zainteresowanie nie tylko wśród dzieci. Także dorośli szybciej zwrócą uwagę na logo firmowe na balonie niż np. na rozdawanych ulotkach. Choćby z tego względu warto na pewno zainwestować w balony reklamowe, jeśli zależy nam na skutecznej, a przy tym nienachalnej reklamie swojej firmy w trakcie różnego rodzaju imprez plenerowych. Atutem balonów reklamowych jest nie tylko ich estetyka i pozytywne skojarzenia, jakie budzą, ale także i ich przystępna cena. W tej chwili można bez trudu znaleźć balony o interesującym kształcie i w atrakcyjnym kolorze, które będą świetnym nośnikiem reklamy.

Balony promocyjne z nadrukiem

Atrakcyjne balony promocyjne w wielu różnych kolorach może zaoferować także nasz sklep internetowy. Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli dobrać perfekcyjne tło dla swego logo firmowego. Dlatego właśnie staramy się oferować balony promocyjne w wielu różnych kolorach – od czystej bieli, przez subtelne pastele, kolory bardziej jaskrawe aż po klasyczną czerń. Oczywiście nasza firma bardzo chętnie podejmie się wykonania wysokiej jakości nadruku na zamówionych przez Państwa balonach. Nadruki wykonujemy w tym konkretnym przypadku metodą sitodruku. Ta metoda pozwala nam dostarczać dostępne gadżety reklamowe w konkurencyjnej cenie. U nas zamówią Państwo balony reklamowe różnego typu, które na pewno spełnią swojej zadanie podczas eventów promocyjnych. Balony dostępne są w kompletach po pięćset sztuk. Oferujemy zarówno balony tradycyjne, jak i coraz popularniejsze balony z patyczakiem. Zachęcamy do skontaktowania się z nami.