Ski-pass do karnetów narciarskich Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Ski-pass

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Ski pass z karabińczykiem, niebieski
Ski pass z karabińczyk… Symbol: V6403-11
cena od
5,17 zł
Cena netto
Ski pass, 80cm
Ski pass, 80cm Symbol: V6527-02
cena od
2,42 zł
Cena netto
Ski pass, niebieski
Ski pass, niebieski Symbol: V6528-11
cena od
1,44 zł
Cena netto
Ski pass
Ski pass Symbol: V7398-02
cena od
1,56 zł
Cena netto
Ski pass
Ski pass Symbol: V7399-02
cena od
3,30 zł
Cena netto
Ski pass
Ski pass Symbol: V9907-05
cena od
0,86 zł
Cena netto
Skipass niebieski
Skipass niebieski Symbol: AS17075-03
cena od
0,97 zł
Cena netto
Skipass niebieski
Skipass niebieski Symbol: AS17595-03
cena od
2,91 zł
Cena netto
Skipass LIFT czerwony
Skipass LIFT czerwony Symbol: AS17651-04
cena od
2,19 zł
Cena netto
Skipass metalowy VIP
Skipass metalowy VIP Symbol: AS17652
cena od
5,13 zł
Cena netto
Ski-pass z karabińczykiem, niebieski
Ski-pass z karabińczyk… Symbol: R08002.04
cena od
2,90 zł
Cena netto
Ski-pass z karabińczykiem, czerwony
Ski-pass z karabińczyk… Symbol: R08003.08
cena od
3,29 zł
Cena netto
Rabat 6%
Ski-pass, czarny
Ski-pass, czarny Symbol: R08004.02
cena od
0,97 zł
Cena netto
Ski-pass z karabińczykiem, biały/srebrny
Ski-pass z karabińczyk… Symbol: R08005.06
cena od
3,29 zł
Cena netto
Ski-pass z karabińczykiem, biały
Ski-pass z karabińczyk… Symbol: R08008.06
cena od
2,90 zł
Cena netto
Zawieszka na identyfikator / skipass Gerlos
Zawieszka na identyfik… Symbol: 10210404
cena od
4,08 zł
Cena netto
Zawieszka na identyfikator Lech
Zawieszka na identyfik… Symbol: 11808802
cena od
1,11 zł
Cena netto
Zawieszka na identyfikator Aspen
Zawieszka na identyfik… Symbol: 19547451
cena od
1,47 zł
Cena netto
Zawieszka do plakietki
Zawieszka do plakietki Symbol: IT2386-27
cena od
0,52 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czy w ofercie dostanę metalowy skipass?

Tak, mamy model wykonany z metalu - AS17652.

Jakie wykończenia mają skipassy?

Mamy w ofercie skipasy z karabińczykiem lub z metalowym klipsem. Jeśli chodzi o zakończenie linki to mamy tutaj dwie możliwości modele z uchwytem na karnet z elastycznego tworzywa sztucznego lub z metalowym kółkiem.

Jaką długość linki mają skipassy?

W zależności od modelu nasze skipasy mają linkę długości od około 68cm do 90cm.

Do popularnych gadżetów reklamowych, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów, należą także i te przedmioty, które przydadzą się w trakcie urlopu. Jeśli chcecie podarować coś klientom, którzy lubią wypoczynek w popularnych kurortach narciarskich, zachęcamy Was do wyboru reklamowych ski-passów. które dostępne są w przystępnych cenach na naszej stronie internetowej.

Oferujemy przywieszki na identyfikator zarówno z karabińczynkiem, jak i na tasiemce. Mamy nadzieję, że wśród wielu modeli uda Ci się znaleźć coś ciekawego. W razie potrzeby możecie oczywiście liczyć na naszą kompetentną pomoc. Wiemy, że nie tak łatwo jest wybrać odpowiedni gadżety reklamowe dla klientów, dlatego też chętnie pomożemy.

Nie da się zaprzeczyć, że reklamowy ski-pass bardzo dobrze nadaje się do pełnienia roli nośnika reklamy. Ten fakt można prosto wytłumaczyć. Nie zapominajmy o tym, że to te gadżety, które są często używane i które w dodatku są pozytywnie kojarzone przynoszą najlepsze efekty, jeśli chodzi o reklamę. Pamiętaj, że jeśli klient będzie chętnie używał dostarczonych gadżetów (także reklamowych ski passów), z pewnością szybko zapamięta nadrukowane na danym gadżecie logo lub nazwę firmy. Jeśli zatem zależy Ci na efektywnej poprawie świadomości marki na rynku, powinieneś rozważyć zastosowanie interesujących gadżetów reklamowych w kampanii reklamowej. Efekty na pewno będą świetne!

W tym miejscu warto podkreślić, że chociaż reklamowy ski-pass kojarzy się przede wszystkim z wyjazdem zimowym na narty, to jednak chodzi o gadżet, który przyda się w zasadzie każdemu. Jak to właściwie możliwe? Ten fakt można bardzo prosto wytłumaczyć. Nie zapominajmy o tym, że tego rodzaju reklamowa przywieszka na identyfikator, przepustkę itd., może przydać się także w trakcie rozmaitych spotkań firmowych oraz konferencji. Jeśli zatem planujecie jakiś większy event firmowy, może warto juz z góry zainteresować się reklamowa przywieszką, dzięki której każdy uczestnik będzie mógł łatwo i wygodnie zamocować swój identyfikator. Mamy nadzieję, że uda Wam się znaleźć ciekawy model w naszej aktualnej ofercie. Zawsze zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego też zaopatrzyliśmy się w modele o różnych kształtach i w bardzo urozmaiconej kolorystyce.

Nieważne, czy chodzi o reklamowe eventy dla klientów, spotkania integracyjne czy może duży konferencje, reklamowy ski-pass z logo firmowym, to taki gadżet, który przyda się z pewnością. A ze względu na fakt, że chodzi o bardzo praktyczny przedmiot, zamieszczone na nim logo z pewnością utkwi na dłużej w pamięci osób używających przywieszek. To bardzo ważny argument za tym, aby nanieść logo na wszelkie akcesoria wykorzystywane podczas większych eventów. W ten sposób zadbasz o spójność wizerunkową przedsiębiorstwa i jednocześnie wykorzystasz optymalnie kolejna szansę na efektywną reklamę firmy. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że warto!

Staranne wykonanie, duży wybór, profesjonalna obsługa - tego właśnie możesz oczekiwać, korzystając z naszej aktualnej oferty. Bardzo chętnie udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji. Chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że reklamowe ski-passy (oraz wszystkie inne dostępne u nad gadżety reklamowe) z przyjemnością oznakujemy logo firmowym. Ze względu na fakt, że wykorzystujemy nowoczesne techniki drukarskie, możecie oczekiwać trwałego, a przy tym bardzo estetycznego, precyzyjnie wykonanego nadruku.