Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż

Ochrona osobista

line line
Zdrowie i uroda
• Ochrona osobista
• Apteczki reklamowe
• Kosmetyki reklamowe
• Kosmetyczki
• Lusterka reklamowe
• Ręczniki reklamowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
navy
brak danych
czerwony
zielony
niebieski
przezroczysty
biały
szary
czarny
limonkowy
brązowy
jasny niebieski
purpurowy
fuksja
pomarańczowy
żółty
różowy
złoty
beżowy
Materiał
inne
plastik
poliester
metal
non woven
bawełna
papier
silikon
akryl
softshell
Poliester
Poliester 600D
Tkanina polipropylenowa
Włóknina polipropylenowa 40g
Bawełna OEKO-TEX
Pianka poliuretanowa
Przezroczyste tworzywo PET
Włóknina filtracyjna spunbond OEKO-TEX
Folia PCV 40g
Filc
Poliester 2007
Papier kreda 250g
Technika nadruku
etykieta

tampodruk

sito

fullcolor

transfer_fullcolor

naklejka

sublimacja

nadruk_cyfrowy

transfer

transfer_cyfrowy

sitodruk_na_okraglo

laser

druk_uv

tloczenie

Najczęściej zadawane pytania
  • Jakie środki ochrony osobistej znajdę w ofercie?
  • Posiadamy szeroki wybór maseczek ochronnych, przyłbic, żeli i chusteczek antybakteryjnych oraz rękawiczek jednorazowych. Wśród naszych produktów znajdziesz również ochraniacze na obuwie, okulary ochronne i fartuchy jednorazowego użytku. 

  • Czy na maseczkach ochronnych można wykonać nadruk?
  • Tak, nadruki wykonujemy na maseczkach materiałowych, wielokrotnego użytku.

  • Jaką techniką znakowane są kominy/chusty wielofunkcyjne?
  • Kominy znakujemy techniką sublimacji, która pozwala na fotograficzne odwzorowanie drukowanego obrazu. W cenie produktu oferujemy nadruk full color na całej powierzchni.

Ochrona osobista reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

W obecnym czasie środki ochrony mogą pełnić również funkcję reklamową, zwłaszcza gdy są to maseczki ochronne, kominy czy chusty ochronne dostarczane pracownikom przez pracodawcę. W ten sposób przedsiębiorca dba o bezpieczeństwo pracowników i klientów, a zarazem wyróżnia swoją markę na tle innych.

Chusty i maseczki ochronne z nadrukiem reklamowym

W związku z obostrzeniami, w przestrzeni publicznej należy zasłaniać usta i nos. Te okolice zasłaniać trzeba również w pracy, jeśli jej elementem jest bezpośredni kontakt z klientami. Dlatego maseczki ochronne lub chusty często zapewnia pracodawca. To doskonały sposób na promocję marki. Jakościowe chusty ochronne i maseczki z nadrukiem to dowód na troskę pracodawcy. Doskonałe warunki pracy panujące w zakładzie to reklama sama w sobie. Chusta lub maseczka z logo jest zarazem doskonałym elementem identyfikacji wizualnej marki. Rozpoznawalność to podstawa! Gdy dodatkowo maseczka wyróżnia się jakością materiału i estetyką, taki gadżet reklamowy sprawdzi się doskonale.

Mając na uwadze dobrą renomę marki, warto wybierać reklamowe maseczki i chusty ochronne designerskie oraz trwałe. Nie mniej istotna jest ich użyteczność. Użyteczna maseczka ochronna z logo to taka, która wykonana jest z gęsto tkanego, lecz zarazem przewiewnego materiału. Gęstość splotu zapewnia lepszą ochronę, lecz cyrkulacja powietrza musi być zachowana. Ponadto, w większości przypadków zaleca się stosowanie maseczek ochronnych wielokrotnego użytku. Wyjątkiem są pracownicy ochrony zdrowia, pracownicy socjalni oraz osoby zarażone. Dlatego poleca się maseczki ochronne z nadrukiem i chusty sporządzone z bawełny, mikrofibry lub jakościowego materiału poliestrowego. Doskonałym przykładem jest nasza maseczka ochronna bawełniana EAMED11. To maseczka wielokrotnego użytku, wyposażona w wymienny filtr PM 2.5. Filtr można zastąpić innym, jeśli jest taka konieczność. Kolejna propozycja do bandana sublimacyjna dostępna w różnych kolorach i wzorach. Z pewnością doskonale sprawdzi się również maseczka sublimacyjna z mikrofibry, model PFMED4. Warstwy materiału zapewniają dodatkową ochronę, a sama mikrofibra wykazuje właściwości antystatyczne.

Gdy chodzi maski chirurgiczne z logo, proponujemy model PFMED2. To maska chirurgiczna z dedykowaną naklejką. Dobrym pomysłem jest zakup całego zestawu akcesoriów ochronnych. W ramach zestawu klient otrzymuje maseczkę ochronną z dedykowaną naklejką, rękawiczki ochronne oraz chusteczki antybakteryjne. Co ważne, oferowane przez nas maski chirurgiczne są odznaczone niezbędnymi certyfikatami i spełniają wszelkie normy UE. Dlatego są to środki ochrony zalecane pracownikom medycznym i socjalnym oraz opiekunom osób chorych. Maseczki zaopatrzone są w wytrzymałą, lecz miękką gumkę oraz drucik umożliwiający dopasowanie jej do kształtu twarzy. Odpowiedni dobór materiałów wykończeniowych sprawia zatem, że skuteczność idzie tu w parze z wygodą. Nasze maski chirurgiczne z logo zapewniają cyrkulację powietrza przy jednoczesnej wysokiej filtracji bakteryjnej.

W jaki sposób znakowane są chusty i maski ochronne reklamowe? Maski chirurgiczne znakowane są dedykowaną naklejką. Z kolei chusty i maski ochronne z logo mogą być znakowane na wiele sposobów, zależnie od zastosowanego materiału. Maski z mikrofibry lub poliestru z reguły znakowane są metodą sublimacji. Dzięki temu grafika jest trwała, a kolory projektu w zapisie CMYK mogą być doskonale odzwierciedlone w rzeczywistości. Ważnym uzupełnieniem stroju ochronnego są również okulary ochronne, znakowane metodą tampodruku.

Rękawiczki ochronne i płyny do dezynfekcji rąk

Kolejnym elementem stroju ochronnego są rękawiczki oraz środki do dezynfekcji. Z rękawiczek należy korzystać w sklepie, ale także w pracy, zwłaszcza gdy chodzi o pracę z klientem - nie mówiąc już o pracy w szpitalach i placówkach opieki społecznej. Dlatego w naszej ofercie znaleźć można rękawiczki ochronne, jak również płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni płaskich.

Proponujemy przede wszystkim rękawiczki nitrylowe jednorazowe, bez dodatku lateksu i pudru. Rękawiczki należy po użyciu odpowiednio zutylizować, dlatego zapewniamy dużą ilość akcesoriów ochronnych tego typu. Dostępne jest chociażby opakowanie 100 sztuk rękawiczek nitrylowych. Kiedy chodzi o środki do dezynfekcji, oferujemy płyny i żele z zawartością 70 % alkoholu. Dobrym przykładem jest preparat alkoholowy do dezynfekcji rąk BIODefendol. Jednak to nie koniec! Postanowiliśmy nieco urozmaicić naszą ofertę środków ochrony zdrowia. Dlatego w Reklamowe24 znaleźć można ciekawe gadżety, takie jak spraye do czyszczenia rąk w designerskich opakowaniach.

Z pewnością w tych trudnych czasach spray w formie długopisu nieco poprawi nam nastrój. Oferujemy także chusteczki antybakteryjne w tubce z breloczkiem. Kompaktowa forma pozwala na transportowanie środków ochrony w dowolne miejsce, na przykład do pracy. Atomizery można napełniać płynem dostępnym w placówce lub przechowywanym w domu. Pojemniki są przezroczyste, co umożliwia stałą kontrolę poziomu płynu. Opakowania na płyny mogą być znakowane metodą tampodruku lub naklejką. Płyny do dezynfekcji w sprayu dostępne są w atomizerach z zakończeniami o różnych kolorach. W ten sposób można z łatwością dopasować kolorystykę względem identyfikacji wizualnej marki. Tampodruk pozwala wykonać kolorowy i trwały nadruk.

Zamawiając płyny do dezynfekcji z logo, rękawiczki oraz maseczki z nadrukami przedsiębiorca zyskuje cały zestaw środków do ochrony zdrowia, który może sprezentować swoim pracownikom lub klientom. Coraz więcej firm kompletuje również zestawy środków ochronny z logo dedykowane pracownikom medycznym, w celu wsparcia szpitali i ośrodków opieki społecznej.

W Reklamowe24 zapewniamy środki ochronne z nadrukami w niskich cenach. Maseczki ochronne z logo, maski chirurgiczne z naklejkami, chusty i rękawiczki ochronne oraz płynu do dezynfekcji - znajdziesz tu wszystko. Prezentowane tu produkty odznaczają się wysoką jakością, co jest niezmiernie ważne dla każdego przedsiębiorcy ceniącego swoją markę. Z kolei trwałe znakowanie wyrobu pozwala na budowę identyfikacji wizualnej marki.