Reklamowe24
z 2
>

Apteczki reklamowe

line line
Zdrowie i uroda
• Ochrona osobista
• Ręczniki reklamowe
• Kosmetyczki
• Lusterka reklamowe
• Apteczki reklamowe
• Kosmetyki reklamowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Szybkość realizacji
Kolor
biały
przezroczysty
niebieski
czerwony
żółty
brak danych
pomarańczowy
zielony
navy
czarny
szary
Materiał
plastik
poliester
inne
nylon
metal
bawełna
cyna
Technika nadruku
plastik

etykieta

sito

tampodruk

naklejka

nadruk_cyfrowy

poliester

transfer_cyfrowy

laser

transfer

fullcolor

druk_uv

z 2
>
Najczęściej zadawane pytania
  • Czy znajdę na stronie apteczki zgodne z normami EN13485?
  • Oczywiście, posiadamy kilka modeli apteczek zgodnych z podaną normą np. PF12601200, PF10204000, PF12601100, PF12603300. 

  • Jakie wyposażenie znajduje się w apteczkach?
  • Wszystko zależy od modelu danej apteczki. Mamy modele podstawowe, w których znajdują się podstawowe artykuły niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy podczas podróży np. bandaż, chusteczki nawilżane lub plastry, a także modele 46-47 elementowe.

  • Czy mają Państwo w ofercie maseczki do resuscytacji?
  • Tak, w ofercie mamy obecnie trzy modele – RD1773502, XD265244, VG976305.

Apteczki reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Apteczka reklamowa może posłużyć jako gadżet w branży medycznej, lecz nie tylko. Apteczka powinna znaleźć się w każdej firmie, w domu, w samochodzie. Jest to zatem akcesorium niezwykle użyteczne i sprawdzi się jako uniwersalny podarunek biznesowy. Co ważne, w ofercie Reklamowe24 znaleźć można apteczki zgodne z normą EN13485 oraz maseczki do resuscytacji.

Różne modele apteczek z nadrukiem w Reklamowe24

Gdy chodzi o apteczki reklamowe, najważniejszym aspektem jest zawartość. W ofercie znaleźć można apteczki z różnorakim wyposażeniem, od podstawowego do pełnego. Podręczna apteczka zawiera przede wszystkim bandaże, plastry, płatki nasączone płynem alkoholowym, nożyczki i akcesoria do spinania bandaży. Z kolei rozbudowane warianty zawierają pełny cały zestaw pierwszej pomocy. W takim wypadku dostępne są także rękawiczki jednorazowe, taśmy i odświeżające chusteczki, sterylne waciki i gazę.

Oprócz tego warto wyposażyć się w dodatkowe akcesoria, takie jak przezroczysty pojemnik na tabletki, termometr z wyświetlaczem LCD, maski do resuscytacji, zestawy plastrów w poręcznych opakowaniach. Na wypadek pożaru należy zaopatrzyć się w koc gaśniczy! Warto pamiętać także o kocach termoizolacyjnych, które znajdują zastosowanie w wielu podbramkowych sytuacjach. Taki koc powinien znaleźć się chociażby w samochodzie. Gdy mowa o pierwszej pomocy w podróży, nie sposób zapomnieć o apteczce samochodowej. Powinna ona zawierać również kamizelkę odblaskową. Niektóre apteczki, takie jak zestaw pierwszej pomocy 46-elementowy z kamizelką odblaskową zawierają w sobie wszystkie potrzebne elementy, zatem nie wymagają doposażenia.

Jaką apteczkę reklamową wybrać?

Apteczka z nadrukiem powinna być przede wszystkim trwała i wodoodporna. Dlatego w ofercie Reklamowe24 dostępne są apteczki w pokrowcach wodoodpornych z trwałego poliestru. Pokrowce często mają formę kieszonkową i można je umiejscowić dosłownie wszędzie, ponieważ nie zajmują wiele miejsca. Wybierając apteczkę podróżną warto zwrócić uwagę na apteczki w workach ze sznurkiem, gdyż są one łatwe w transporcie.

W naszej ofercie znalazła się między innymi 30-elementowa wodoodporna torba pierwszej pomocy Alexander. To apteczka w trwałym worku poliestrowym, dlatego można zabrać ją ze sobą w miejsce uprawiania sportów wodnych. Worek zamykany jest bowiem na szczelny zamek, a nie zwyczajną gumkę marszczoną.

Na koniec warto podjąć temat estetyki apteczek. Większość opakowań utrzymana jest w kolorze czerwonym i opatrzono je białym krzyżem, stanowiącym uniwersalne oznaczenie. Dostępne są jednak również apteczki w innych kolorach, np. białe, czarne czy niebieskie. Zatem korzystając z naszej oferty dobrać można apteczkę reklamową o estetyce dobranej względem strategii marketingowej firmy. Pojemniki na tabletki i plastry najczęściej sporządzone są z przezroczystego tworzywa sztucznego, aby umożliwić bezproblemową kontrolę zawartości.

W zależności od materiału wykonania apteczki stosujemy dobrane metody znakowania. Z reguły do produkcji pokrowców i worków wykorzystywany jest poliester, zatem znakowanie odbywa się metodą transferu, która charakteryzuje się niską ceną i wysoką jakością. Nadruk metodą termotransferu może być sporządzony w 8 podstawowych kolorach do wyboru. Dlatego zachęcamy, by projekt dostosować odpowiednio pod względem kolorystyki. Oprócz profesjonalnego znakowania oferujemy także fachowe doradztwo! Warto więc skorzystać z oferty Reklamowe24 i skontaktować się celem ustalenia szczegółów.