Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 2
>

Apteczki reklamowe

line line
Zdrowie i uroda
• Ochrona osobista
• Apteczki reklamowe
• Kosmetyki reklamowe
• Kosmetyczki
• Lusterka reklamowe
• Ręczniki reklamowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
przezroczysty
niebieski
czerwony
żółty
biały
brak danych
pomarańczowy
zielony
navy
czarny
szary
Materiał
plastik
poliester
inne
nylon
metal
bawełna
Technika nadruku
etykieta

naklejka

tampodruk

nadruk_cyfrowy

sito

transfer

transfer_cyfrowy

laser

fullcolor

z 2
>
Najczęściej zadawane pytania
  • Czy znajdę na stronie apteczki zgodne z normami EN13485?
  • Oczywiście, posiadamy kilka modeli apteczek zgodnych z podaną normą np. PF12601200, PF10204000, PF12601100, PF12603300. 

  • Jakie wyposażenie znajduje się w apteczkach?
  • Wszystko zależy od modelu danej apteczki. Mamy modele podstawowe, w których znajdują się podstawowe artykuły niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy podczas podróży np. bandaż, chusteczki nawilżane lub plastry, a także modele 46-47 elementowe.

  • Czy mają Państwo w ofercie maseczki do resuscytacji?
  • Tak, w ofercie mamy obecnie trzy modele – RD1773502, XD265244, VG976305.

Apteczki reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Apteczka reklamowa może posłużyć jako gadżet w branży medycznej, lecz nie tylko. Apteczka powinna znaleźć się w każdej firmie, w domu, w samochodzie. Jest to zatem akcesorium niezwykle użyteczne i sprawdzi się jako uniwersalny podarunek biznesowy. Co ważne, w ofercie Reklamowe24 znaleźć można apteczki zgodne z normą EN13485 oraz maseczki do resuscytacji.

Różne modele apteczek z nadrukiem w Reklamowe24

Gdy chodzi o apteczki reklamowe, najważniejszym aspektem jest zawartość. W ofercie znaleźć można apteczki z różnorakim wyposażeniem, od podstawowego do pełnego. Podręczna apteczka zawiera przede wszystkim bandaże, plastry, płatki nasączone płynem alkoholowym, nożyczki i akcesoria do spinania bandaży. Z kolei rozbudowane warianty zawierają pełny cały zestaw pierwszej pomocy. W takim wypadku dostępne są także rękawiczki jednorazowe, taśmy i odświeżające chusteczki, sterylne waciki i gazę.

Oprócz tego warto wyposażyć się w dodatkowe akcesoria, takie jak przezroczysty pojemnik na tabletki, termometr z wyświetlaczem LCD, maski do resuscytacji, zestawy plastrów w poręcznych opakowaniach. Na wypadek pożaru należy zaopatrzyć się w koc gaśniczy! Warto pamiętać także o kocach termoizolacyjnych, które znajdują zastosowanie w wielu podbramkowych sytuacjach. Taki koc powinien znaleźć się chociażby w samochodzie. Gdy mowa o pierwszej pomocy w podróży, nie sposób zapomnieć o apteczce samochodowej. Powinna ona zawierać również kamizelkę odblaskową. Niektóre apteczki, takie jak zestaw pierwszej pomocy 46-elementowy z kamizelką odblaskową zawierają w sobie wszystkie potrzebne elementy, zatem nie wymagają doposażenia.

Jaką apteczkę reklamową wybrać?

Apteczka z nadrukiem powinna być przede wszystkim trwała i wodoodporna. Dlatego w ofercie Reklamowe24 dostępne są apteczki w pokrowcach wodoodpornych z trwałego poliestru. Pokrowce często mają formę kieszonkową i można je umiejscowić dosłownie wszędzie, ponieważ nie zajmują wiele miejsca. Wybierając apteczkę podróżną warto zwrócić uwagę na apteczki w workach ze sznurkiem, gdyż są one łatwe w transporcie.

W naszej ofercie znalazła się między innymi 30-elementowa wodoodporna torba pierwszej pomocy Alexander. To apteczka w trwałym worku poliestrowym, dlatego można zabrać ją ze sobą w miejsce uprawiania sportów wodnych. Worek zamykany jest bowiem na szczelny zamek, a nie zwyczajną gumkę marszczoną.

Na koniec warto podjąć temat estetyki apteczek. Większość opakowań utrzymana jest w kolorze czerwonym i opatrzono je białym krzyżem, stanowiącym uniwersalne oznaczenie. Dostępne są jednak również apteczki w innych kolorach, np. białe, czarne czy niebieskie. Zatem korzystając z naszej oferty dobrać można apteczkę reklamową o estetyce dobranej względem strategii marketingowej firmy. Pojemniki na tabletki i plastry najczęściej sporządzone są z przezroczystego tworzywa sztucznego, aby umożliwić bezproblemową kontrolę zawartości.

W zależności od materiału wykonania apteczki stosujemy dobrane metody znakowania. Z reguły do produkcji pokrowców i worków wykorzystywany jest poliester, zatem znakowanie odbywa się metodą transferu, która charakteryzuje się niską ceną i wysoką jakością. Nadruk metodą termotransferu może być sporządzony w 8 podstawowych kolorach do wyboru. Dlatego zachęcamy, by projekt dostosować odpowiednio pod względem kolorystyki. Oprócz profesjonalnego znakowania oferujemy także fachowe doradztwo! Warto więc skorzystać z oferty Reklamowe24 i skontaktować się celem ustalenia szczegółów.