Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Skrobaczki samochodowe

line line
Gadżety samochodowe
• Skrobaczki samochodowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
niebieski
czerwony
biały
czarny
zielony
navy
żółty
brak danych
pomarańczowy
przezroczysty
szary
burlywood
Materiał
plastik
poliester
inne
metal
bambus
Technika nadruku
sito

fullcolor

etykieta

naklejka

tampodruk

transfer

transfer_cyfrowy

laser

nadruk_cyfrowy

z 1
Najczęściej zadawane pytania
  • Czy na skrobaczkach mogę wykonać nadruk w pełnym kolorze?
  • Oczywiście, posiadamy modele, na których możliwy jest nadruk metodą UV w pełnym kolorze. O szczegóły proszę zapytać naszego handlowca.
  • Czy w ofercie znajdę skrobaczki z gumą?
  • Tak, w naszej ofercie mamy obecnie dwa modele z gumą  są to PF21084100  i AS2909902.
  • Czy na skrobaczkach z rękawicą mogę wykonać nadruk bezpośrednio na rękawicy?
  • Tak, na tych modelach możemy wykonać nadruk bezpośrednio na rękawicy. Możemy wykonać do do 4 kolorów metodą sitodruku lub do 8 kolorów metodą termo transferu.

Skrobaczki samochodowe reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Jest sporo różnych gadżetów, które wożone są przez kierowców w ich samochodach. Jednak do najpopularniejszych należą skrobaczki samochodowe - gadżet, z którego zimą nie da sie po prostu zrezygnować. Każdy kierowca chyba może to potwierdzić. Jeśli zatem szukają Państwo jakiegoś sensownego prezentu dla swoich klientów, zachęcamy do podarowania im właśnie nowoczesnych skrobaczek samochodowych z logo firmowym. Taki podarunek na pewno zostanie nie raz wykorzystywany przez osobę obdarowaną. Mamy nadzieję, że jakieś interesujące reklamowe skrobaczki z logo znajdą Państwo chociażby w naszym sklepie internetowym.

Reklamowe skrobaczki samochodowe dla klientów

Nie da się zaprzeczyć, że skrobaczka do szyb przyda się zimą, a także w mroźne wiosenne i jesienne poranki. Typowa plastikowa skrobaczka to wydatek bardzo niewielki, który jednak szybko zwróci się, jeśli zdecydujemy sięzainwestować właśnie w reklamowe skrobaczki dla klientów. Co istotne, każdą plastikową skrobaczkę można bardzo prosto oznakować logo firmowym albo inną interesującą grafiką. Taki podarunek to gwarancja sukcesu reklamowego. A to z tego prostego względu, że dobrej jakości, wytrzymała skrobaczka na pewno zostanie nie raz użyta. W praktyce oznacza to, że osoba obdarowana takim gadżetem na pewno zapamięta, nawet mimowolnie, logo nadrukowane na skrobaczce. Jesteśmy przekonani, że uda się Państwu w naszym sklepie z gadżetami znaleźć atrakcyjne, tanie reklamowe skrobaczki samochodowe.

Reklamowe skrobaczki samochodowe w naszym sklepie internetowym

Zależy nam na zadowoleniu kupujących, dlatego też możemy Państwu zaproponować skrobaczki samochodowe w wielu różnych kolorach. Na pewno znajdą Państw atrakcyjny model, z pomocą którego skrobanie szyb w samochodzie stanie się przyjemniejsze. To jednak nie wszystko. Nasza oferta obejmuje także specjalne reklamowe skrobaczki samochodowe w zestawie z rękawicą. Dobierając asortyment do naszego sklepu internetowego, stawialiśmy od samego początku na produkty dobrej jakości, które na pewno zrobią dobre wrażenie na Państwa klientach. Chętnie zajmiemy się znakowaniem zamówionych skrobaczek do samochodu.