Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 2
>

Zapachy samochodowe

line line
Zapachy samochodowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
z 2
>
Najczęściej zadawane pytania
  • Jakie są zapachy do wyboru? Ile zapachów mogę wybrać przy jednorazowym zamówieniu?
  • Do wyboru mamy zapachy: zielone jabłko , wanilia, zielona herbata, morska bryza, black class, orientalny, jabłko&cynamon, new car, kwiatowy, kawa, leśny, drzewo sandałowe, brzoskwinia, truskawka, cytryna, bergamotka z nutą tytoniu, mango. W cenie jest maksymalny podział na dwie aromatyzacje. Każda dodatkowa aromatyzacja w zamówieniu wiąże się z dodatkową opłatą.
  • Czy mogę wykonać zapach w indywidualnym kształcie?
  • Tak, jest taka możliwość. Koszt indywidualnego wykrojnika wynosi ok. 300-350zł netto.
  • Czy mogę zadrukować dwie strony zapachu inną grafiką?
  • Tak, na zapachach wykonujemy nadruk dwustronny w pełnym kolorze CMYK - każda strona może mieć inną grafikę bez wpływu na cenę.

Zapachy samochodowe reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Zapachy samochodowe

Zapachy samochodowe z nadrukiem to świetna i bardzo opłacalna reklama. W naszej ofercie nie ograniczamy się do prezentacji gotowych i dobrze znanych zawieszek. W tej kategorii znajdziesz propozycje zawieszek o najróżniejszych kształtach, które w połączeniu z projektem graficznym na długo zapadną w pamięć klientów!

Reklamowe zapachy samochodowe z nadrukiem

Zawieszka z zapachem to obowiązkowy dodatek w każdym samochodzie, a zwłaszcza kultowe zapachy samochodowe papierowe stają się już tradycją. Zapachy samochodowe do niedawna występowały w jednym, klasycznym kształcie choinki. Obecnie jednak zawieszka z zapachem pełni rolę nie tylko praktyczną, ale także estetyczną. Zapach samochodowy o ciekawym kształcie z dobranym nadrukiem stanowi często rodzaj ozdoby wnętrza samochodu. Zapachy samochodowe dobierane są względem zainteresowań kierowcy i pasażerów, zupełnie jak ozdoby w domu.

Oprócz tego wskazuje się na istotny czynnik, jakim jest zapach. Zawieszka nie jest już traktowana wyłącznie jako środek neutralizujący przykre zapachy czy odświeżacz. Niezwykle ważny jest wybór zapachu, który poprawia humor i dobrze się kojarzy. Co ciekawe, zapachy rzeczywiście oddziałują na samopoczucie człowieka. Zapachy leśne, ziołowe i soczyste zapachy owocowe mogą pozytywnie wpływać na zdolność do koncentracji i poprawiać humor. Chodzi przede wszystkim o zapach samochodowy leśny, cytrynowy, pomarańczowy. Z kolei słodkie zapachy samochodowe, takie jak czekoladowa lub waniliowa zawieszka do samochodu oddziałują uspokajająco i rozluźniają.

Gdy chodzi o gadżety reklamowe w formie zawieszek niezwykle istotny jest także projekt graficzny. Warto pomyśleć nie tylko o ekspozycji logo, ale także o odpowiedniej grafice w dobranych kolorach. Bardzo często kolory są wykorzystywane w tworzeniu strategii marketingowej. Nie od dziś wiadomo, że każdy z kolorów jest odmiennie odbierany przez klientów. Dlatego również gadżety reklamowe w formie zapachów samochodów powinny być projektowane z zastosowaniem kolorów kojarzonych z marką.

Zapach samochodowy jako gadżet reklamowy

Zapachy samochodowe to niezwykle tanie gadżety reklamowe, które są widoczne dla wielu uczestników ruchu drogowego. Dobrze zaprojektowany zapach samochodowy może naprawdę przyciągnąć uwagę. Warto w tym celu stosować dość krzykliwe kolory i co ważniejsze - ciekawe kształty. Dlatego oferujemy zapachy samochodowe w najróżniejszych formach. Nasze zawieszki wykonane są z jakościowego papieru celulozowego z 1 ml (standard) lub 2 ml (premium) zapachu. Jakie zapachy oferujemy? Znajdziesz tu zapachy do samochodu cytrynowe, leśne, ziołowe, jabłkowe, owocowy las, bergamotka i tytoń, jak też zawieszki do samochodu o zapachu zielonej herbaty, czekolady, jagody, czekolady waniliowej, borówki, wanilii, pomarańczy czy truskawki.

Ponadto zawieszki opakowane są w folię zabezpieczającą. Zaopatrzone są również w haczyk lub gumkę do mocowania. Oprócz tego polecamy stosować kartoniki, by zyskać dodatkowe miejsce dla przedstawienia szczegółowej oferty lub chwytliwych haseł. Nadruki na zawieszkach wykonywane są metodą offsetu lub sitodruku. Cena za zawieszkę zawiera nadruk w full color! Wspólnie z naszymi grafikami możesz więc stworzyć świetny gadżet reklamowy, o doskonałej jakości i niskiej cenie.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie nadruków i znakowania. Współpracujemy z najlepszymi markami! Skontaktuj się z naszym zespołem, by wspólnie opracować gadżety reklamowe na miarę nowoczesnej kampanii reklamowej. Znajdziesz tu najlepsze gadżety reklamowe w przystępnej cenie.