Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Spinner fidget

line line
Spinner fidget

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
niebieski
czerwony
szary
biały
czarny
zielony
Technika nadruku
tampodruk

druk_uv

naklejka

Najczęściej zadawane pytania
  • Czym jest fidget spinner?
  • Jest to zabawka zręcznościowa, która wprowadzona w ruch obrotowy kręci się długo i swobodnie wokół własnej osi. Fidget spinner zazwyczaj składa się z trzech łożysk, połączonych wytrzymałym plastikiem lub metalem i przypomina kształtem trójkąt.

  • Czy na fidget spinnerach można umieścić nadruk?
  • Oczywiście na tym gadżecie wykonujemy nadruki za pomocą tampodruku lub druku UV.

  • Czy na fidget spinnerze można zrobić nadruk dwustronny?
  • Tak, możemy wykonać nadruk z obydwu stron produktu.

Spinner fidget reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Fidget spinner

Fidget spinner to wibrująca zabawka o niezbyt dużych rozmiarach, która ostatnimi czasy cieszy się ogromną popularnością. Fidget spinner co prawda został po raz pierwszy wyprodukowany już w latach dziewięćdziesiątych, jednak dopiero teraz stał się prawdziwym przebojem rynkowym. Tą charakterystyczną zabawką bawią się dzieci, nastolatki, dorośli.

Fidget spinner - co to takiego?

Jak właściwie wygląda słynny fidget spinner i jak działa? To pytanie zadają sobie na pewno wszystkie osoby, które zetknęły się już z tym określeniem. Tym bardziej, że popularna zabawka dotarła także i do naszego kraju. Typowy fidget spinner to małe urządzenie, które składa się z łożyska i ramion. Ramiona wykonane mogą być z różnych materiałów, dostępne są zarówno modele z plastiku, jak i metalu oraz drewna. Jak już wspomnieliśmy, chodzi o gadżet o stosunkowo niewielkich rozmiarach. Zwykle średnica zabawki nie przekracza 10 cm. De facto zabawa tym gadżetem polega po prostu na wprawieniu go w ruch obrotowy. Praca łożyska wywołuje efekt żyroskopowy, co prowadzi do tego, że zabawka może kręcić się naprawdę długo. W Internecie można obecnie znaleźć sporo instrukcji, w jaki sposób można inaczej bawić się tą niezwykłą zabawką. Fidget spinner można m.in. podrzucać, popularne są różne sztuczki. Na Internecie dużym zainteresowaniem cieszą się filmy instruktażowe, w których pokazywane ciekawe triki z tym niepozornym urządzeniem.

Skąd się wziął fidget spinner?

Jak już wspomnieliśmy, fidget spinner powstał w latach dziewięćdziesiątych, został zaprojektowany przez Catherine Hettinger. Dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem może być fakt, że popularna zabawka miała służyć pierwotnie celom relaksacyjnym. Fidget spinner miał m.in. pomagać w redukcji stresu, oprócz tego zabawka zalecana była także osobom, które miały problem z koncentracją. Fidget spinner miał równiż pomagać dzieciom z ADHD oraz z różnymi formami autyzmu. Dość szybko jedna fidget spinner zyskał popularność także wśród innych odbiorców i stał się po prostu bardzo popularną zabawką. A jak to się stało, że fidget spinner zyskał ponownie popularność w roku 2017? Pod koniec 2016 roku w magazynie Forbes gadżet ten został wymieniony wśród tzw. \\\"must have\\\" biurowych. I tak zyskał ponownie popularność.

Fidget spinner w naszym asortymencie

Nieodmiennie staramy się dostarczać naszym klientom wysokiej jakości gadżetów reklamowych, z pomocą których rozreklamują swoją działalność. Jeśli zainteresował Was waśnie fidget spinner mamy dla Was dobrą wiadomość - tego rodzaju gadżety znajdziecie także w naszym sklepie internetowym. Chcielibyśmy podkreślić przy tym, że staramy się oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości, o urozmaiconej estetyce. Klasyczny fdget spinner ma trzy ramiona z otworami, jednak są także dwuramienne fidget spinnery, które także cieszą się zainteresowaniem. Ciekawym rozwiązaniem są zabwaki, które wyposażono w ramiona przypominające szczypce kraba.

Fidget spinner jako podarunek reklamowy dla klienta

Jeśli chcesz pozytywnie zaskoczyć swoich klientów atrakcyjnym gadżetem reklamowym, zdecydowanie rekomendujemy fidget spinner, który możesz tanio zamówić także w naszym sklepie. Oczywiście możemy podjąć się oznakowania zamówionych gadżetów logo Twojej firmy. Dużym atutem dostępnych fidget spinnerów jest ich bardzo urozmaicona kolorystyka. Na pewno uda Ci się znaleźć zabawki w atrakcyjnym kolorze. Interesującym rozwiązaniem są także bardzo nowoczesne modele z efektem świetlnym, które wyposażone są w lampki ledowe. Lampki te gwarantują naprawdę niesamowity efekt, gdy urządzenie się porusza. Dla kogo nadaje się taki podarunek reklamowy? Oczywiście wszyscy wiemy doskonale, że fidget spinner to hit przede wszystkim wśród nastolatków, jednak pokazuje się, że także i osoby dorosłe lubią tę formę zabawy. Jednego możesz być całkiem pewien, obdarowując klientów fidget spinnerami, na pewno pozytywnie ich zaskoczysz. A to pierwszy krok do tego, aby Twoja firma została przez nich zapamiętana na dłużej. Jeśli masz pytania o dostępne w naszym sklepie internetowym fudget spinnery, zachęcamy do kontaktu.