Fidget Spinner - Co to? - Gadżety reklamowe dla dzieci - Cena, Sklep Reklamowe24

Spinner fidget

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Fidget spinner
Fidget spinner Symbol: V7877-05
cena od
1,52 zł
Cena netto
Spinner SHINER
Spinner SHINER Symbol: AS20033-00
cena od
0,97 zł
Cena netto
Spinner TYPER
Spinner TYPER Symbol: AS20034-01
cena od
0,86 zł
Cena netto
Fidget Spinner, niebieski
Fidget Spinner, niebie… Symbol: R74005.04
cena od
1,76 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest fidget spinner?

Jest to zabawka zręcznościowa, która wprowadzona w ruch obrotowy kręci się długo i swobodnie wokół własnej osi. Fidget spinner zazwyczaj składa się z trzech łożysk, połączonych wytrzymałym plastikiem lub metalem i przypomina kształtem trójkąt.

Czy na fidget spinnerach można umieścić nadruk?

Oczywiście na tym gadżecie wykonujemy nadruki za pomocą tampodruku lub druku UV.

Czy na fidget spinnerze można zrobić nadruk dwustronny?

Tak, możemy wykonać nadruk z obydwu stron produktu.

Fidget spinner to wibrująca zabawka o niezbyt dużych rozmiarach, która ostatnimi czasy cieszy się ogromną popularnością. Fidget spinner co prawda został po raz pierwszy wyprodukowany już w latach dziewięćdziesiątych, jednak dopiero teraz stał się prawdziwym przebojem rynkowym. Tą charakterystyczną zabawką bawią się dzieci, nastolatki, dorośli.

Jak właściwie wygląda słynny fidget spinner i jak działa? To pytanie zadają sobie na pewno wszystkie osoby, które zetknęły się już z tym określeniem. Tym bardziej, że popularna zabawka dotarła także i do naszego kraju. Typowy fidget spinner to małe urządzenie, które składa się z łożyska i ramion. Ramiona wykonane mogą być z różnych materiałów, dostępne są zarówno modele z plastiku, jak i metalu oraz drewna. Jak już wspomnieliśmy, chodzi o gadżet o stosunkowo niewielkich rozmiarach. Zwykle średnica zabawki nie przekracza 10 cm. De facto zabawa tym gadżetem polega po prostu na wprawieniu go w ruch obrotowy. Praca łożyska wywołuje efekt żyroskopowy, co prowadzi do tego, że zabawka może kręcić się naprawdę długo. W Internecie można obecnie znaleźć sporo instrukcji, w jaki sposób można inaczej bawić się tą niezwykłą zabawką. Fidget spinner można m.in. podrzucać, popularne są różne sztuczki. Na Internecie dużym zainteresowaniem cieszą się filmy instruktażowe, w których pokazywane ciekawe triki z tym niepozornym urządzeniem.

Jak już wspomnieliśmy, fidget spinner powstał w latach dziewięćdziesiątych, został zaprojektowany przez Catherine Hettinger. Dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem może być fakt, że popularna zabawka miała służyć pierwotnie celom relaksacyjnym. Fidget spinner miał m.in. pomagać w redukcji stresu, oprócz tego zabawka zalecana była także osobom, które miały problem z koncentracją. Fidget spinner miał równiż pomagać dzieciom z ADHD oraz z różnymi formami autyzmu. Dość szybko jedna fidget spinner zyskał popularność także wśród innych odbiorców i stał się po prostu bardzo popularną zabawką. A jak to się stało, że fidget spinner zyskał ponownie popularność w roku 2017? Pod koniec 2016 roku w magazynie Forbes gadżet ten został wymieniony wśród tzw. \\\"must have\\\" biurowych. I tak zyskał ponownie popularność.

Nieodmiennie staramy się dostarczać naszym klientom wysokiej jakości gadżetów reklamowych, z pomocą których rozreklamują swoją działalność. Jeśli zainteresował Was waśnie fidget spinner mamy dla Was dobrą wiadomość - tego rodzaju gadżety znajdziecie także w naszym sklepie internetowym. Chcielibyśmy podkreślić przy tym, że staramy się oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości, o urozmaiconej estetyce. Klasyczny fdget spinner ma trzy ramiona z otworami, jednak są także dwuramienne fidget spinnery, które także cieszą się zainteresowaniem. Ciekawym rozwiązaniem są zabwaki, które wyposażono w ramiona przypominające szczypce kraba.

Jeśli chcesz pozytywnie zaskoczyć swoich klientów atrakcyjnym gadżetem reklamowym, zdecydowanie rekomendujemy fidget spinner, który możesz tanio zamówić także w naszym sklepie. Oczywiście możemy podjąć się oznakowania zamówionych gadżetów logo Twojej firmy. Dużym atutem dostępnych fidget spinnerów jest ich bardzo urozmaicona kolorystyka. Na pewno uda Ci się znaleźć zabawki w atrakcyjnym kolorze. Interesującym rozwiązaniem są także bardzo nowoczesne modele z efektem świetlnym, które wyposażone są w lampki ledowe. Lampki te gwarantują naprawdę niesamowity efekt, gdy urządzenie się porusza. Dla kogo nadaje się taki podarunek reklamowy? Oczywiście wszyscy wiemy doskonale, że fidget spinner to hit przede wszystkim wśród nastolatków, jednak pokazuje się, że także i osoby dorosłe lubią tę formę zabawy. Jednego możesz być całkiem pewien, obdarowując klientów fidget spinnerami, na pewno pozytywnie ich zaskoczysz. A to pierwszy krok do tego, aby Twoja firma została przez nich zapamiętana na dłużej. Jeśli masz pytania o dostępne w naszym sklepie internetowym fudget spinnery, zachęcamy do kontaktu.