Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Piłki plażowe

line line
Artykuły plażowe
• Gry plażowe
• Klapki plażowe
• Maty i krzesła plażowe
• Leżaki reklamowe
• Nadmuchiwane
• Okulary przeciwsłoneczne
• Piłki plażowe
• Reklamowe torby plażowe
• Ręczniki plażowe
• Wachlarze reklamowe
• Różne artykuły plażowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
przezroczysty
niebieski
czerwony
różowy
biały
żółty
zielony
navy
pomarańczowy
purpurowy
czarny
brak danych
Technika nadruku
sito

transfer

transfer_cyfrowy

fullcolor

z 1
Najczęściej zadawane pytania
  • Jakie są rozmiary piłek plażowych?
  • Większość modeli występuje w standardowym wymiarze o średnicy ok. 25cm, w ofercie posiadamy również mniejsze piłki o przekroju ok. 20 cm i takie o średnicy nawet 49 cm.
  • Jaka technika wykorzystywana jest do znakowania piłek plażowych?
  • Pilki plażowe znakujemy głównie metodą sitodruku.
  • W jakim formacie mam przygotować logo, które chcę mieć nadrukowane na produkcie?
  • Logo lub inny projekt graficzny należy przygotować w wersji wektorowej. Przyjmujemy też pliki z rozszerzeniami .eps, .ai, lub .pdf.

Piłki plażowe reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Wielu z nas chętnie spędza wolny czas w ciepłe dni na plaży. To doskonałe miejsce zarówno na leniwy relaks po plaży jak i na aktywny wypoczynek. I właśnie dlatego chcielibyśmy zaproponować Wam interesujące rozwiązanie, jeśli chodzi o odpowiednie prezenty reklamowe dla klientów. Zachęcamy Was do zainwestowania w reklamowe piłki plażowe dla klientów, które możecie nabyć również w naszym asortymencie. Jesteśmy przekonani, że uda Wam się znaleźć godne uwagi artykuły w naszym sklepie internetowym. W razie potrzeby chętnie służymy Wam wsparciem przy wyborze, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania o naniesienie logo firmowego lub innych treści o charakterze reklamowym.

Reklamowe piłki plażowe w różnych kolorach

Zawsze staramy się wychodzić naszym klientom naprzeciw, dlatego też dbamy o to, by nasz asortyment był jak najbardziej urozmaicony. W tym także i piłki plażowe, które zapewnią sporo radości zarówno dzieciom, jak i ososbom dorosłym. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości reklamowe piłki plażowe w wielu różnych kolorach. Mamy nadzieję, że uda Wam się znaleźć atrakcyjne produkty. Jeśli macie jakieś pytania, czekamy na wiadomość od Was.

Nie da się zaprzeczyć, że kolorowe piłki plażowe mają wiele zalet. Przede wszystkim zdecydowanie urozmaicają czas spędzany na plaży. No i do tego dochodzi fakt, że reklamowe piłki plażowe są znakomitym pomysłem na niezbyt drogi, a przy tym efektywny nośnik reklamowy. Taka plażowa piłka reklamowa nie zajmuje zbyt wiele miejsca - wiadomo, że można ją zabrać nad morze lub jezioro nienadmuchaną. I dopiero na miejscu nadmuchać. Nie ma zatem żadnych problemów z transportem nawet w przypadku tych większych reklamowych piłek plażowych.

W naszym aktualnym asortymencie znajdziecie reklamowe piłki plażowe w wielu różnych kolorach i rozmiarach. W praktyce oznacza to, że każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Możecie wybrać u nas zarówno piłki jednokolorowe, jak i dwukolorowe. Ciekawym rozwiązaniem są z pewnością reklamowe piłki plażowe, które przypominają wizualnie globus - nadrukowane są na nich kontynenty, morza, oceany itd. Oczywiście na każdej z dostępnej w naszym sklepie online piłce reklamowej można nanieść logo Twojej firmy.

Reklamowe piłki plażowe z logo firmowym

Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić, że piłki reklamowe to naprawdę bardzo dobry pomysł, jeśli chodzi o to, by zareklamować skutecznie swoją firmę. Dlaczego tak jest? Przede wszystkim taka piłka na pewno będzie miłym zaskoczeniem dla osoby obdarowanej. Do tego dochodzi fakt, że na piłce plażowej jest dość duża powierzchnia na nadruk reklamowy W praktyce oznacza to, że z powodzeniem można na niej nanieść zarówno logo firmy, jak i inne treści reklamowe. W tym przypadku wszystko zależy oczywiście od klienta.

Jeśli jesteście zainteresowani reklamowymi piłkami plażowymi z logo, zdecydowanie zachęcamy Was do zapoznania się z naszym aktualnym asortymentem. Jesteśmy przekonani, że uda Wam się znaleźć interesujące produkty, które spodobają się Waszym klientom.

Piłka plażowa
Dmuchane piłki plażowe to bardzo popularne gadżety wśród naszych Klientów, zwłaszcza w okresie letnim.
Dmuchana piłka plażowa
Piłki dostępne są w wielu różnych kolorach i rozmiarach. Na każdym produkcie możemy umieścić Twoją grafikę lub logo.

Reklamowe piłki plażowe z nadrukiem

Aby gadżet reklamowy mógł spełniać swoją rolę nośnika reklamy, musi oczywiście zostać oznakowany logo firmowym lub innymi treściami reklamowymi. To samo dotyczy naturalnie także i atrakcyjnych dla klientów reklamowych piłek plażowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas możecie nie tylko zamówić wysokiej jakości, kolorowe reklamowe piłki plażowe z nadrukiem, ale także zlecić nam wykonanie na nich nadruku. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, że wykonujemy nadruki reklamowe nowoczesnymi, trwałymi metodami. Możecie nam w pełni zaufać.

Piłki reklamowe są bardzo dobrym pomysłem na reklamę dla każdej firmy. Szczególnie w okresie wiosennym i letnim kiedy tego typu gadżety przydają się najbardziej. Trzeba założyć, że prawie każdy wyjeżdża na urlop, a spora większość wybiera wypoczynek nad wodą – morzem lub jeziorem i chętnie zabiera ze sobą wszystko co może umilić czas i przydać się na plaży. A piłki nie zajmują zbyt wiele miejsca. Dlatego właśnie warto reklamować się na piłkach plażowych, na których jest wystarczająco dużo miejsca nawet na rozbudowaną reklamę. Można wykorzystać aż sześć paneli i nanieść na każdy coś innego. Można też nanieść na każdy panel piłki ten sam logotyp. Ważne jest to, aby nasza reklama była w żywych, rzucających się w oczy kolorach tak aby podczas gry każdy bez problemu przeczytał co jest na niej napisane. Na piłkach plażowych nadruk może być aż w pięciu kolorach. Warto zatem już wcześniej przygotować swoich klientów do lata i rozdawać im piłki plażowe z nadrukiem. Na pewno każdy spakuje taki gadżet do torby podróżnej.