Klapki plażowe reklamowe z nadrukiem - Japonki z logo firmowe - R24

Klapki plażowe reklamowe z nadrukiem z logo

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Klapki, biały
Klapki, biały Symbol: V7690-02M
cena od
9,15 zł
Cena netto
Klapki żółte
Klapki żółte Symbol: V9614-08F
cena od
6,00 zł
Cena netto
Klapki plażowe do sublimacji
Klapki plażowe do subl… Symbol: MO6136-03
cena od
21,93 zł
Cena netto
Klapki plażowe do sublimacji
Klapki plażowe do subl… Symbol: MO6137-03
cena od
21,93 zł
Cena netto
Klapki plaowe do sublimacjiXL
Klapki plaowe do subli… Symbol: MO6238-03
cena od
21,93 zł
Cena netto
Korkowe kapcie plażowe M
Korkowe kapcie plażowe M Symbol: MO6402-03
cena od
19,39 zł
Cena netto
Korkowe kapcie plażowe L
Korkowe kapcie plażowe L Symbol: MO6403-03
cena od
18,45 zł
Cena netto
Klapki antypoślizgowe roz36/37
Klapki antypoślizgowe … Symbol: MO6784-85
cena od
25,20 zł
Cena netto
Klapki antypoślizgowe roz38/39
Klapki antypoślizgowe … Symbol: MO6785-85
cena od
25,20 zł
Cena netto
Klapki antypoślizgowe roz40/41
Klapki antypoślizgowe … Symbol: MO6786-85
cena od
25,20 zł
Cena netto
Klapki antypoślizgowe roz42/43
Klapki antypoślizgowe … Symbol: MO6787-85
cena od
25,20 zł
Cena netto
Klapki antypoślizgowe roz44/45
Klapki antypoślizgowe … Symbol: MO6788-85
cena od
25,20 zł
Cena netto
Klapki PE
Klapki PE Symbol: MO9082-07-M
cena od
5,04 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jaką techniką najlepiej oznakować klapki plażowe?

Do znakowania klepek plażowych polecamy technikę grawerowania laserowego lub termotransferu.

Jakie rozmiary klapków znajdę w ofercie?

W naszej ofercie znajdziesz klapki w rozmiarach M (rozmiar 36-39) i L (rozmiar 40-44). 

Czy posiadają Państwo również inne gadżety przydatne na plaży?

Oczywiście, poza klapkami plażowymi, oferujemy również duży wybór okularów przeciwsłonecznych, ręczników, mat i leżaków plażowych. Naszym Klientom zapewniamy także szeroki asortyment wachlarzy reklamowych, toreb plażowych oraz gier i dmuchanych akcesoriów idealnych na plażę.

W tej kategorii, którą Państwo przeglądają, znajdują się klapki plażowe w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Wiosna to idealny moment, żeby zaplanować strategię marketingową wykorzystując gadżety reklamowe. Większość osób właśnie teraz planuje letnie wyjazdy i z pewnością bardzo chętnie zabiorą ze sobą letnie japonki, jeśli otrzymają je z odpowiednim wyprzedzeniem. Każda firma, która chce być o krok przed konkurencją, nie powinna zostawiać takich kwestii na ostatni moment. To właśnie teraz macie Państwo do dyspozycji pełną ofertę katalogu zawierającego wszystkie najskuteczniejsze gadżety reklamowe. Nasi handlowy pomogą w przygotowaniu zamówienia idealne odzwierciedlającego cele marketingowe firmy.

Klapki japonki
Klapki reklamowe z nadrukiem, to obok okularów przeciwsłonecznych, jeden z najpopularniejszych gadżetów na lato.

Aktualna oferta obejmuje klapki plażowe: - w różnych kolorach (od białego poprzez pomarańczowe, czerwone, zielone, granatowe aż do czarnych) - w rozmiarach one size (36-43) lub damskich (36-38) i męskich (42-44) - bardzo dobrze widoczne na zamieszczonych zdjęciach (realne zdjęcia) - szczegółowe opisy produktów obejmujące możliwe nadruki (transfer, grawerowanie, tampodruk) - do zamówienia z logo firmy lub z nadrukiem (przy produktach jest podana możliwa wielkość nadruku) - wykonane z plastiku lub poliestru (w zależności od modelu) - na których można wykonać laser - w różnych cenach, które są widoczne obok zdjęć produktów - do których nasi graficy przygotują najbardziej korzystną wizualizację produktu z logo firmy.

Klapki plażowe
Klapki dostępne są w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Doskonale sprawdzą się podczas wizyty na plaży lub basenie.

Kolorowe japonki z logo firmy lub z nadrukiem, które jest umieszczane metodą sitodruku, sprawią, że Państwa firma będzie wyróżniać się na tle konkurencji i zyska przewagę rynkową. Do najpopularniejszych korzyści zalicza się: - wdzięczność i sympatia klientów - realna szansa na wzrost zysków firmy, jeśli oferowane gadżety reklamowe są spersonalizowane i wyróżniają się na tle innych podobnych produktów - promocja logo firmy w różnych miejscach w kraju i na świecie - fakt, że oferujecie Państwo praktyczne gadżety reklamowe - możliwość pozyskania nowych klientów - ciągła reklama przedsiębiorstwa na popularnym produkcie jakim są japonki z logo firmy

To proste. Warto współpracować z naszą firmą, ponieważ: - oferujemy darmową dostawę już od 2000zł - mamy szeroki asortyment produktów (katalogi są do pobrania na naszej stronie internetowej) - zrealizowaliśmy sprawnie tysiące zamówień - ekspresowa forma kontaktu przez czat online z obsługą klienta - posiadamy liczne referencje i ciągle powiększające się grono stałych klientów - jeśli tylko możemy, to zawsze szybko reagujemy na Państwa prośby o przyspieszenie realizacji zamówień. W przypadku dodatkowych pytań, nasi handlowcy szybko udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Numer telefonu oraz adres mailowy są widoczne w prawym górnym rogu strony internetowej oraz w sekcji Kontakt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.