Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Klapki plażowe

line line
Artykuły plażowe
• Gry plażowe
• Klapki plażowe
• Maty i krzesła plażowe
• Leżaki reklamowe
• Nadmuchiwane
• Okulary przeciwsłoneczne
• Piłki plażowe
• Reklamowe torby plażowe
• Ręczniki plażowe
• Wachlarze reklamowe
• Różne artykuły plażowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
biały
navy
czerwony
zielony
pomarańczowy
czarny
żółty
niebieski
szary
fuksja
limonkowy
różowy
Materiał
plastik
inne
cork
Technika nadruku
laser

tampodruk

sublimacja

Najczęściej zadawane pytania
  • Jaką techniką najlepiej oznakować klapki plażowe?
  • Do znakowania klepek plażowych polecamy technikę grawerowania laserowego lub termotransferu.

  • Jakie rozmiary klapków znajdę w ofercie?
  • W naszej ofercie znajdziesz klapki w rozmiarach M (rozmiar 36-39) i L (rozmiar 40-44). 

  • Czy posiadają Państwo również inne gadżety przydatne na plaży?
  • Oczywiście, poza klapkami plażowymi, oferujemy również duży wybór okularów przeciwsłonecznych, ręczników, mat i leżaków plażowych. Naszym Klientom zapewniamy także szeroki asortyment wachlarzy reklamowych, toreb plażowych oraz gier i dmuchanych akcesoriów idealnych na plażę.

Klapki plażowe dostępne w ofercie producenta gadżetów reklamowych

W tej kategorii, którą Państwo przeglądają, znajdują się klapki plażowe w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Wiosna to idealny moment, żeby zaplanować strategię marketingową wykorzystując gadżety reklamowe. Większość osób właśnie teraz planuje letnie wyjazdy i z pewnością bardzo chętnie zabiorą ze sobą letnie japonki, jeśli otrzymają je z odpowiednim wyprzedzeniem. Każda firma, która chce być o krok przed konkurencją, nie powinna zostawiać takich kwestii na ostatni moment. To właśnie teraz macie Państwo do dyspozycji pełną ofertę katalogu zawierającego wszystkie najskuteczniejsze gadżety reklamowe. Nasi handlowy pomogą w przygotowaniu zamówienia idealne odzwierciedlającego cele marketingowe firmy.

KLAPKI PLAŻOWE – SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Aktualna oferta obejmuje klapki plażowe: - w różnych kolorach (od białego poprzez pomarańczowe, czerwone, zielone, granatowe aż do czarnych) - w rozmiarach one size (36-43) lub damskich (36-38) i męskich (42-44) - bardzo dobrze widoczne na zamieszczonych zdjęciach (realne zdjęcia) - szczegółowe opisy produktów obejmujące możliwe nadruki (transfer, grawerowanie, tampodruk) - do zamówienia z logo firmy lub z nadrukiem (przy produktach jest podana możliwa wielkość nadruku) - wykonane z plastiku lub poliestru (w zależności od modelu) - na których można wykonać laser - w różnych cenach, które są widoczne obok zdjęć produktów - do których nasi graficy przygotują najbardziej korzystną wizualizację produktu z logo firmy.

Klapki japonki
Klapki reklamowe z nadrukiem, to obok okularów przeciwsłonecznych, jeden z najpopularniejszych gadżetów na lato.
Klapki plażowe
Klapki dostępne są w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach.
Doskonale sprawdzą się podczas wizyty na plaży lub basenie.

KLAPKI PLAŻOWE – ZALETY PRODUKTU

Kolorowe japonki z logo firmy lub z nadrukiem, które jest umieszczane metodą sitodruku, sprawią, że Państwa firma będzie wyróżniać się na tle konkurencji i zyska przewagę rynkową. Do najpopularniejszych korzyści zalicza się: - wdzięczność i sympatia klientów - realna szansa na wzrost zysków firmy, jeśli oferowane gadżety reklamowe są spersonalizowane i wyróżniają się na tle innych podobnych produktów - promocja logo firmy w różnych miejscach w kraju i na świecie - fakt, że oferujecie Państwo praktyczne gadżety reklamowe - możliwość pozyskania nowych klientów - ciągła reklama przedsiębiorstwa na popularnym produkcie jakim są japonki z logo firmy

GADŻETY REKLAMOWE – DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ FIRMĘ?

To proste. Warto współpracować z naszą firmą, ponieważ: - oferujemy darmową dostawę już od 2000zł - mamy szeroki asortyment produktów (katalogi są do pobrania na naszej stronie internetowej) - zrealizowaliśmy sprawnie tysiące zamówień - ekspresowa forma kontaktu przez czat online z obsługą klienta - posiadamy liczne referencje i ciągle powiększające się grono stałych klientów - jeśli tylko możemy, to zawsze szybko reagujemy na Państwa prośby o przyspieszenie realizacji zamówień.
W przypadku dodatkowych pytań, nasi handlowcy szybko udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Numer telefonu oraz adres mailowy są widoczne w prawym górnym rogu strony internetowej oraz w sekcji Kontakt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.