line
Symbol:
MO908203L

Cena:
10,27 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
MO804548M

Cena:
2,73 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG763202F

Cena:
9,05 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG769002F

Cena:
11,64 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG866303F

Cena:
16,72 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG961402F

Cena:
8,45 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG968803F

Cena:
16,32 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG731002

Cena:
2,90 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫Klapki plażowe reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Klapki plażowe dostępne w ofercie producenta gadżetów reklamowych

W tej kategorii, którą Państwo przeglądają, znajdują się klapki plażowe w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Wiosna to idealny moment, żeby zaplanować strategię marketingową wykorzystując gadżety reklamowe. Większość osób właśnie teraz planuje letnie wyjazdy i z pewnością bardzo chętnie zabiorą ze sobą letnie japonki, jeśli otrzymają je z odpowiednim wyprzedzeniem. Każda firma, która chce być o krok przed konkurencją, nie powinna zostawiać takich kwestii na ostatni moment. To właśnie teraz macie Państwo do dyspozycji pełną ofertę katalogu zawierającego wszystkie najskuteczniejsze gadżety reklamowe. Nasi handlowy pomogą w przygotowaniu zamówienia idealne odzwierciedlającego cele marketingowe firmy.

KLAPKI PLAŻOWE – SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Aktualna oferta obejmuje klapki plażowe: - w różnych kolorach (od białego poprzez pomarańczowe, czerwone, zielone, granatowe aż do czarnych) - w rozmiarach one size (36-43) lub damskich (36-38) i męskich (42-44) - bardzo dobrze widoczne na zamieszczonych zdjęciach (realne zdjęcia) - szczegółowe opisy produktów obejmujące możliwe nadruki (transfer, grawerowanie, tampodruk) - do zamówienia z logo firmy lub z nadrukiem (przy produktach jest podana możliwa wielkość nadruku) - wykonane z plastiku lub poliestru (w zależności od modelu) - na których można wykonać laser - w różnych cenach, które są widoczne obok zdjęć produktów - do których nasi graficy przygotują najbardziej korzystną wizualizację produktu z logo firmy

KLAPKI PLAŻOWE – ZALETY PRODUKTU

Kolorowe japonki z logo firmy lub z nadrukiem, które jest umieszczane metodą sitodruku, sprawią, że Państwa firma będzie wyróżniać się na tle konkurencji i zyska przewagę rynkową. Do najpopularniejszych korzyści zalicza się: - wdzięczność i sympatia klientów - realna szansa na wzrost zysków firmy, jeśli oferowane gadżety reklamowe są spersonalizowane i wyróżniają się na tle innych podobnych produktów - promocja logo firmy w różnych miejscach w kraju i na świecie - fakt, że oferujecie Państwo praktyczne gadżety reklamowe - możliwość pozyskania nowych klientów - ciągła reklama przedsiębiorstwa na popularnym produkcie jakim są japonki z logo firmy

GADŻETY REKLAMOWE – DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ FIRMĘ?

To proste. Warto współpracować z naszą firmą, ponieważ: - oferujemy darmową dostawę już od 2000zł - mamy szeroki asortyment produktów (katalogi są do pobrania na naszej stronie internetowej) - zrealizowaliśmy sprawnie tysiące zamówień - ekspresowa forma kontaktu przez czat online z obsługą klienta - posiadamy liczne referencje i ciągle powiększające się grono stałych klientów - jeśli tylko możemy, to zawsze szybko reagujemy na Państwa prośby o przyspieszenie realizacji zamówień.

W przypadku dodatkowych pytań, nasi handlowcy szybko udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Numer telefonu oraz adres mailowy są widoczne w prawym górnym rogu strony internetowej oraz w sekcji Kontakt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu.


line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.