Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Zestawy do koktajli

line line
Do alkoholi
• Piersiówki reklamowe
• Zestawy do koktajli
• Zestawy do wina

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
szary
czarny
beżowy
brązowy
Materiał
metal
ekoskóra
inne
kamień
szkło
Technika nadruku
laser

tampodruk

sitodruk_na_okraglo

sito

transfer

transfer_cyfrowy

fullcolor

naklejka

druk_uv

Najczęściej zadawane pytania
  • Czy w zestawie 4 kieliszków mogę wykonać znakowanie na każdym z nich?
  • Oczywiście, istnieje taka możliwość. Proszę o kontakt z naszym działem handlowym w celu przygotowania oferty.

  • Jakie znakowanie mogę wykonać na shakerach?
  • W przypadku shakerów wykonanych z metalu sugerujemy wykonanie grawera laserowego.

  • Czy mogę zamówić jedną sztukę?
  • Niestety nie realizujemy zamówień detalicznych. Zamówienie musi przekroczyć minimalny koszt zamówienia, abyśmy mogli je zrealizować. (w przypadku produktów znakowanych 200zł netto z jednego produktu, w przypadku produktów bez znakowania 100zł netto z jednego produktu)

Zestawy do koktajli reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Zestawy do koktajli i alkoholu świetnie sprawdzają się jako gadżet reklamowy. Takie zestawy prezentują się doskonale zarówno w domu, jak też w lokalu gastronomicznym czy też jako element wyposażenia w czasie eventu firmowego. Jeśli w dodatku są odpowiednio oznakowane, mają niebanalny wpływ na realizację celów marketingowych marki.

Reklamowe zestawy do koktajli i alkoholu

Zestawy do koktajli i alkoholu przybierają różną formę. Dlatego znajdziesz tu shakery, całe zestawy koktajlowe, kamienie do whisky czy zawieszki. Dzięki temu, korzystając z naszej atrakcyjnej oferty za niską cenę wyposażysz się we wszystko, co potrzebne do profesjonalnego wykonania koktajlu. Szczególnie atrakcyjnym produktem jest pełny zestaw barmański przeznaczony do sporządzania nawet najbardziej wyrafinowanych drinków. Zestaw taki zawiera oczywiście shaker, a więc podstawowy przedmiot wyposażenia barmana. To właśnie w shakerze mieszane są poszczególne składniki drinka. Jednak stworzenie pysznego koktajlu nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Aby uzyskać zamierzony efekt należy wykorzystać całą gamę akcesoriów!

Akcesoria do koktajli i alkoholu jako gadżety reklamowe

Dlatego w oferowanych przez nas zestawach znajdziesz także mieszadełko, a właściwie łyżkę barmańską, dzięki której wykonasz nawet najtrudniejsze do sporządzenia drinki - na przykład te różnokolorowe. Oprócz tego w zestawie barmańskim dostępny jest dzbanek miarowy, a zatem bez trudu odmierzysz odpowiednie proporcje. Ponadto przydatne będzie sitko, np. w sytuacji gdy chcesz oddzielić cząsteczki owoców od czystego płynu. W niektórych zestawach dostępne są także szczypce, służące chociażby celem umieszczenia kostek lodu w drinku. Dla urozmaicenia warto zastosować także kostki do lodu - na przykład kamienne. Te ostatnie często stosowane są w przypadku podania whisky. Proponujemy także zestawy kieliszków barmańskich, w tym również designerskie kieliszki składane. Oprócz tego dostępne są zawieszki do kieliszków, które dodadzą zastawie estetyki - na przykład w czasie eventu firmowego lub w lokalu gastronomicznym.

Znakowane zestawy do koktajli i alkoholu

Markowy zestaw do koktajli i alkoholu to świetny wybór, jeśli firma chce być pozytywnie zapamiętana przez klienta, partnera biznesowego czy pracownika. W jaki sposób znakowane są zestawy? W przypadku, gdy zestaw jest umieszczony w pudełku lub woreczki znakowanie może być przeprowadzone nie tylko na powierzchni samego shakera, ale także na opakowaniu. W takiej sytuacji metoda znakowania jest zależna od materiału wykonania tego opakowania. Z kolei logo bezpośrednio na shakerze zwykle jest grawerowane. Dzięki temu znakowanie nie tylko prezentuje się stylowo, ale również jest bardzo trwałe. Wybierając zestawy prezentowane w tym dziale, zwracamy uwagę także na jakość wyrobów. Ma to niebagatelne znaczenie, gdy chodzi o efekt marketingowy. Dlatego proponowane zestawy barmańskie zwykle wykonane są ze stali nierdzewnej. Sprawia to, że są wyjątkowo trwałe i w pełni bezpieczne do zastosowania. Odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne jest ważnym wyznacznikiem jakości akcesoriów stosowanych w branży gastronomicznej, jak i w warunkach domowych. Ile kosztuje znakowanie zestawów do koktajli i alkoholu? Celem uzyskania wyceny należy skontaktować się z naszym działem obsługi. Pamiętaj również, że możesz liczyć na cenne porady naszych ekspertów - od lat współpracujemy z największymi markami, dlatego mamy w tym względzie doświadczenie. Sprawdź!