Zestawy do koktajli i alkoholu Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Zestawy do koktajli

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Shaker do koktajli
Shaker do koktajli Symbol: 56-0304315
cena od
24,28 zł
Cena netto
Zestaw kostek lodu COOLING CUBES, czarny, srebrny
Zestaw kostek lodu COO… Symbol: 56-0304435
cena od
21,43 zł
Cena netto
Zestaw barmański BARKEEPER, srebrny
Zestaw barmański BARKE… Symbol: 56-0304436
cena od
49,28 zł
Cena netto
Chłodzące kostki do napojów 4 el.
Chłodzące kostki do na… Symbol: P911.082
cena od
39,87 zł
Cena netto
Shaker 400 ml
Shaker 400 ml Symbol: V2197-00
cena od
20,86 zł
Cena netto
Zestaw do koktajli w pudełku
Zestaw do koktajli w p… Symbol: V5488-32
cena od
50,85 zł
Cena netto
Gadżety EKO
Kieliszki stalowe 30 ml - 4 szt.
Kieliszki stalowe 30 m… Symbol: AS17358
cena od
11,60 zł
Cena netto
Gadżety EKO
Kamienie do whisky
Kamienie do whisky Symbol: AS17634
cena od
21,52 zł
Cena netto
Zestaw 8 kamieni do chłodzenia napojów Cahir, beżowy
Zestaw 8 kamieni do ch… Symbol: R22548.13
cena od
16,43 zł
Cena netto
Rabat 14%
Zestaw do whisky Adare, brązowy
Zestaw do whisky Adare… Symbol: R22549.10
cena od
68,17 zł
Cena netto
Zestaw koktajlowy
Zestaw koktajlowy Symbol: KC4298-17
cena od
55,11 zł
Cena netto
Zestaw koktajlowy 750 ml
Zestaw koktajlowy 750 ml Symbol: MO6224-17
cena od
60,72 zł
Cena netto
Kostki do lodu
Kostki do lodu Symbol: MO9502-03
cena od
19,35 zł
Cena netto
4 kamienne kostki lodu w etui
4 kamienne kostki lodu… Symbol: MO9943-13
cena od
5,27 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czy w zestawie 4 kieliszków mogę wykonać znakowanie na każdym z nich?

Oczywiście, istnieje taka możliwość. Proszę o kontakt z naszym działem handlowym w celu przygotowania oferty.

Jakie znakowanie mogę wykonać na shakerach?

W przypadku shakerów wykonanych z metalu sugerujemy wykonanie grawera laserowego.

Czy mogę zamówić jedną sztukę?

Niestety nie realizujemy zamówień detalicznych. Zamówienie musi przekroczyć minimalny koszt zamówienia, abyśmy mogli je zrealizować. (w przypadku produktów znakowanych 200zł netto z jednego produktu, w przypadku produktów bez znakowania 100zł netto z jednego produktu)

Zestawy do koktajli i alkoholu świetnie sprawdzają się jako gadżet reklamowy. Takie zestawy prezentują się doskonale zarówno w domu, jak też w lokalu gastronomicznym czy też jako element wyposażenia w czasie eventu firmowego. Jeśli w dodatku są odpowiednio oznakowane, mają niebanalny wpływ na realizację celów marketingowych marki.

Zestawy do koktajli i alkoholu przybierają różną formę. Dlatego znajdziesz tu shakery, całe zestawy koktajlowe, kamienie do whisky czy zawieszki. Dzięki temu, korzystając z naszej atrakcyjnej oferty za niską cenę wyposażysz się we wszystko, co potrzebne do profesjonalnego wykonania koktajlu. Szczególnie atrakcyjnym produktem jest pełny zestaw barmański przeznaczony do sporządzania nawet najbardziej wyrafinowanych drinków. Zestaw taki zawiera oczywiście shaker, a więc podstawowy przedmiot wyposażenia barmana. To właśnie w shakerze mieszane są poszczególne składniki drinka. Jednak stworzenie pysznego koktajlu nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Aby uzyskać zamierzony efekt należy wykorzystać całą gamę akcesoriów!

Dlatego w oferowanych przez nas zestawach znajdziesz także mieszadełko, a właściwie łyżkę barmańską, dzięki której wykonasz nawet najtrudniejsze do sporządzenia drinki - na przykład te różnokolorowe. Oprócz tego w zestawie barmańskim dostępny jest dzbanek miarowy, a zatem bez trudu odmierzysz odpowiednie proporcje. Ponadto przydatne będzie sitko, np. w sytuacji gdy chcesz oddzielić cząsteczki owoców od czystego płynu. W niektórych zestawach dostępne są także szczypce, służące chociażby celem umieszczenia kostek lodu w drinku. Dla urozmaicenia warto zastosować także kostki do lodu - na przykład kamienne. Te ostatnie często stosowane są w przypadku podania whisky. Proponujemy także zestawy kieliszków barmańskich, w tym również designerskie kieliszki składane. Oprócz tego dostępne są zawieszki do kieliszków, które dodadzą zastawie estetyki - na przykład w czasie eventu firmowego lub w lokalu gastronomicznym.

Markowy zestaw do koktajli i alkoholu to świetny wybór, jeśli firma chce być pozytywnie zapamiętana przez klienta, partnera biznesowego czy pracownika. W jaki sposób znakowane są zestawy? W przypadku, gdy zestaw jest umieszczony w pudełku lub woreczki znakowanie może być przeprowadzone nie tylko na powierzchni samego shakera, ale także na opakowaniu. W takiej sytuacji metoda znakowania jest zależna od materiału wykonania tego opakowania. Z kolei logo bezpośrednio na shakerze zwykle jest grawerowane. Dzięki temu znakowanie nie tylko prezentuje się stylowo, ale również jest bardzo trwałe. Wybierając zestawy prezentowane w tym dziale, zwracamy uwagę także na jakość wyrobów. Ma to niebagatelne znaczenie, gdy chodzi o efekt marketingowy. Dlatego proponowane zestawy barmańskie zwykle wykonane są ze stali nierdzewnej. Sprawia to, że są wyjątkowo trwałe i w pełni bezpieczne do zastosowania. Odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne jest ważnym wyznacznikiem jakości akcesoriów stosowanych w branży gastronomicznej, jak i w warunkach domowych. Ile kosztuje znakowanie zestawów do koktajli i alkoholu? Celem uzyskania wyceny należy skontaktować się z naszym działem obsługi. Pamiętaj również, że możesz liczyć na cenne porady naszych ekspertów - od lat współpracujemy z największymi markami, dlatego mamy w tym względzie doświadczenie. Sprawdź!