Reklamowe24
z 1

Piersiówki reklamowe

line line
Do alkoholi
• Zestawy do wina
• Zestawy do koktajli
• Piersiówki reklamowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Szybkość realizacji
Kolor
czarny
szary
niebieski
brak danych
żółty
Technika nadruku
fullcolor

laser

etykieta

tampodruk

sito

laser_personalizacja

Najczęściej zadawane pytania
  • Czy piersiówki sprzedawane są w pudełkach?
  • Wszystko zależy od modelu piersiówki. Większość piersiówek zapakowanych jest w oddzielne opakowania, ale przed złożeniem zamówienia proszę potwierdzić sposób pakowania wybranego modelu.

  • Czy mają Państwo model piersiówki w oprawie ze skóry naturalnej?
  • Tak. W ofercie posiadamy taki model. Jest to AS0723202. Posiadamy też modele oprawione w skórę ekologiczną.

  • Jakie znakowanie proponują Państwo na piersiówkach?
  • Na piersiówkach sugerujemy wykonanie graweru laserowego.


Piersiówki reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Dość ciekawym sposobem na zareklamowanie firmy jest podarowanie klientom piersiówek reklamowych. To taki gadżet reklamowy, który powinien spodobać się przede wszystkim panom. Piersiówki mają tę zaletę, że można na nich nanieść różnego rodzaju grafiki trwałą metodą - podane wzory są grawerowane. A tym samym mogą być Państwo pewni, że logo na takim gadżecie na pewno się nie zetrze. Oferujemy naszym klientom piersiówki w różnych rozmiarach i kształtach. Jesteśmy w związku z tym przekonani, że znajdą Państw w naszym asortymencie co najmniej kilka atrakcyjnych produktów. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do państwa dyspozycji.

Klasyczne piersiówki reklamowe z logo

Jeżeli szukają Państwo właśnie jakiegoś atrakcyjnego podarunku reklamowego dla swoich klientów, zachęcamy do zakupienia jakiejś piersiówki w naszym sklepie internetowym. Na uwagę zasługują przede wszystkim elegancki modele ze stali nierdzewnej, które na Państwa życzenie możemy oczywiście oznakować w wybrany sposób. Klasyczna piersiówka z logo powinna spodobać się każdemu mężczyźnie, to bardzo dobry pomysł na prezent reklamowy zarówno dla klientów, jak i partnerów biznesowych. Mamy nadzieję, że w naszej aktualnej ofercie znajdą Państwo produkty zasługujące na uwagę. W razie zainteresowanie profesjonalnym znakowaniem piersiówek, zapraszamy do skontaktowania się z nami. To pozwoli nam uzgodnić wszystkie szczegóły.

Piersiówki reklamowe - zestawy podarunkowe dla klientów

A może szukają Państwo eleganckich zestawów podarunków z piersiówkami i kieliszkami? Jeśli tak, na pewno uda nam się także zaproponować coś ciekawego. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Typowy zestaw podarunkowy tego typu składa się z piersiówki, dwóch kieliszków oraz lejka. Oczywiście wszystkie zestawy podarunkowe zapakowane są w estetyczny sposób. Podobnie, jak w przypadku pojedynczych piersiówek, także i w przypadku zestawów prezentowych oferujemy naszym klientom usługę znakowania. Zachęcamy do przestudiowania naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że uda nam się zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.