Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Piersiówki reklamowe

line line
Do alkoholi
• Piersiówki reklamowe
• Zestawy do koktajli
• Zestawy do wina

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
czarny
szary
niebieski
brak danych
żółty
beżowy
Materiał
metal
bambus
Technika nadruku
laser

etykieta

tampodruk

Najczęściej zadawane pytania
  • Czy piersiówki sprzedawane są w pudełkach?
  • Wszystko zależy od modelu piersiówki. Większość piersiówek zapakowanych jest w oddzielne opakowania, ale przed złożeniem zamówienia proszę potwierdzić sposób pakowania wybranego modelu.

  • Czy mają Państwo model piersiówki w oprawie ze skóry naturalnej?
  • Tak. W ofercie posiadamy taki model. Jest to AS0723202. Posiadamy też modele oprawione w skórę ekologiczną.

  • Jakie znakowanie proponują Państwo na piersiówkach?
  • Na piersiówkach sugerujemy wykonanie graweru laserowego.


Piersiówki reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Czy wiesz, że piersiówka przez wiele lat uznawana była za symbol gentlemana? Dokładnie tak! Dlatego ten gadżet reklamowy zasługuje na miano eleganckiego i może być podarowany nawet najbardziej wybrednemu klientowi, wspólnikowi czy pracownikowi. Dowiedz się więcej!

Piersiówka jako gadżet reklamowy. Dlaczego warto?

Wbrew pozorom, piersiówka jest ekskluzywnym gadżetem. Wynika to zarówno z historii tego przedmiotu, jak i jego estetyki. Pierwsze piersiówki dostępne były wyłącznie dla klasy wyższej. Sporządzone były ze srebra lub szkła, a zatem ich wykonanie było szlachetne. Nierzadko było bogato zdobione, co dodatkowo podkreślało status. Gentlemani zabierali je na polowania, wyprawy czy pikniki. Choć w piersiówce zazwyczaj umieszczany jest alkohol o wysokiej zawartości procentów, naczynie to odznacza się niewielkimi rozmiarami. Dlatego najczęściej wykorzystywane jest w celu spożycia małych ilości alkoholu, na przykład zimą, gdy pogoda nie rozpieszcza. Aby piersiówka pełniła rolę „akcesorium gentlemana” powinna być użytkowana właśnie w takich zamiarach. Co więcej, musi być wykonana z jakościowych materiałów. Tworzywa sztuczne nie wchodzą w grę. Na szczęście, w Reklamowe24 znaleźć można piersiówki z jakościowej stali nierdzewnej, idealne do zastosowania jako elegancki gadżet reklamowy.

Piersiówka z nadrukiem lub grawerem logotypu

Jak już wspomniano, piersiówki bywały bogato zdobione. Warto zwrócić uwagę, że zastosowanie nadruku lub grawera logotypu również może stanowić dwie funkcje - reklamową, jak i estetyczną. Zatem im lepiej prezentuje się znakowanie, tym bardziej ekskluzywny staje się charakter piersiówki. To, jaki rodzaj znakowania zostanie wybrany, zależne jest od rodzaju zamierzonego efektu. Jeśli chcesz, by piersiówka prezentowała się nowocześnie, prawdopodobnie lepszym wyborem będzie nadruk. Z drugiej strony, obecnie często gadżety nowoczesne utożsamiane są z industrialnymi lub retro. W takiej sytuacji prosty grawer logotypu może zaprezentować się lepiej! Wszystko zależne jest od charakteru branży i strategii marketingowej. Podczas jej planowania, warto brać pod uwagę oczekiwania potencjalnego klienta. Jeśli wybrana zostanie metoda nadruku istotny jest także dobór odpowiedniej kolorystyki.

Jakie piersiówki reklamowe znajdziesz na Reklamowe24?

W naszej ofercie dostępne są różnorodne piersiówki reklamowe. Niektóre z nich określić można jako klasyczne, inne są zupełnie niestandardowe, designerskie. Klasykę warto wybierać, gdy szukasz rozwiązań eleganckich. Natomiast designerskie piersiówki reklamowe zwykle wybierane są przez nowoczesne marki, które chcą się mocno wyróżnić na tle innych. Przykładem takiego produktu jest mini piersiówka w formie breloczka. W takim wypadku piersiówka pełni dwie role, zatem jest bardzo funkcjonalna i stanowi zabawną ciekawostkę. W dodatku odróżnia się dużo niższą ceną i znajdzie zastosowanie również w przypadku masowej ilości gadżetów. Oprócz tego dostępne są piersiówki z kieliszkami w zestawie. To produkty, dzięki którym w sposób kulturalny można uraczyć jakościowym alkoholem siebie i osoby towarzyszące w miejscu, gdzie dostęp do naczyń jest utrudniony - na przykład w ogrodzie. Podsumowując, znakowana logotypem piersiówka to dobry pomysł na gadżet reklamowy. W Reklamowe 24 możesz liczyć na wysoką jakość znakowania, jak i samych produktów. Oprócz piersiówek znajdziesz tu także szeroka gamę inny gadżetów, które z powodzeniem mogą pełnić rolę reklamową. Zatem sprawdź, co jeszcze mamy do zaoferowania i wybierz rozwiązanie idealne względem potrzeb.