Skarpety Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Skarpety reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Zestaw skarpet FELIZ
Zestaw skarpet FELIZ Symbol: AS08122-14
cena od
18,83 zł
Cena netto
Skarpetki CLOVE
Skarpetki CLOVE Symbol: AS08138-13
cena od
9,11 zł
Cena netto
Para skarpet M
Para skarpet M Symbol: MO6573-05
cena od
35,12 zł
Cena netto
Para skarpet do L
Para skarpet do L Symbol: MO6574-05
cena od
35,12 zł
Cena netto
Para skarpet w pudełku M
Para skarpet w pudełku M Symbol: MO6609-03
cena od
3,99 zł
Cena netto
Para skarpet w pudełku L
Para skarpet w pudełku L Symbol: MO6610-03
cena od
3,99 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Od czego zależy cena?

Cena jest uzależniona od ilości zamówienia i stosowanej techniki druku.

Czy skarpety to dobry pomysł na gadżet reklamowy?

Oczywiście, w dzisiejszych czasach skarpety nie stanowią już tylko nudnego elementu garderoby, to one często skupiają wzrok i podreślają naszą indywidualność i styl. Możliwość umieszczenia na skarpetach dowolnego wzoru, czyni z nich praktyczny  i nietuzinkowy gadżet reklamowy dla firm z każdej branży. Pamiętaj, że przy wyborze kolorystki warto kierować się upodobaniami i potrzebami danej grupy docelowej.

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Po złożeniu zamówienia, otrzymasz od nas fakturę proforma, na podstawie której możesz wykonać przelew.

Jeśli szukacie właśnie atrakcyjnych gadżetów reklamowych, serdecznie zachęcamy Was do zapoznania się z nasza aktualna ofertą. W naszym sklepie internetowym możecie zamówić wysokiej klasy gadżety reklamowe dla firm reprezentujących najróżniejsze branże. Jesteśmy przekonani, że uda Wam się znaleźć odpowiednie produkty. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy oczywiście do Waszej dyspozycji.

Bardzo ważnym elementem naszej oferty jest oczywiście odzież reklamowa. W aktualnej ofercie naszego sklepu możecie znaleźć praktycznie dowolne części garderoby, które jak najbardziej mogą zostać wykorzystane jako nośnik reklamowy. Ważnym punktem naszej oferty są także starannie wykonane z najlepszych materiałów skarpety reklamowe. To dobry wybór, jeśli szukasz czegoś praktycznego dla swoich klientów.

Tego typu skarpety to bardzo dobry sposób na zareklamowanie wszelkich firm, które działają w szeroko pojętej branży fitness. Jeśli zatem prowadzicie siłownię, klub fitness lub inną firmę, która w jakiś sposób jest związana z branżą sportową, możecie pomyśleć o tym, by zainwestować w reklamowe skarpety sportowe. Oczywiście możecie znaleźć w naszej ofercie interesujące modele z najwyższej jakości materiałów. To skarpety, które zapewniają pełen komfort, są niezniszczalne, a poza tym nic nie można zarzucić ich estetyce. Zawsze zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli wybrać u nas produkty najwyższej jakości. Stąd tez oferujemy reklamowe skarpety sportowe, które wykonane są z materiałowych szybkoschnących. Skarpety te mają specjalnej wzmocnienia w rejonie pięty, palców oraz podeszwy. W naszym asortymencie możecie znaleźć także specjalne reklamowe skarpety do biegania. Oczywiście na życzenie klienta możemy jak najbardziej oznakować wybrany przez Was model logo firmy lub inna grafiką o charakterze reklamowym.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, włączyliśmy do asortymentu także wysokiej jakości reklamowe skarpety robocze. Jeśli zatem chcecie zaopatrzyć swoich pracowników w dobrej jakości odzież reklamową opatrzoną logo firmowym, możecie znaleźć interesujące produkty w naszym asortymencie. Także w przypadku oferowanych przez nas reklamowych skarpet roboczych możecie oczekiwać produktów najwyższej jakości, których użytkowanie jest wygodne i bezproblemowe. Wysoka estetyka, dobre materiały, wzmocnione miejsca (palce, pieta, podeszwa), w których najczęściej dochodzi od uszkodzeń - tego właśnie możecie się spodziewać, kupując reklamowe skarpety robocze w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że uda wam się znaleźć model o odpowiednich parametrach. W razie zainteresowania wykonaniem nadruku, zachęcamy do skonstatowania się z naszym teamem, abyśmy mogli ustalić wszelkie szczegóły.

Mamy świadomość tego, że bardzo wielu naszych klientów jest zainteresowanych zakupem odzieży reklamowej wysokiej jakości, która zostanie od razu oznakowana logo firmowym. Nasza firma zawsze elastycznie podchodzi do wytycznych klientów. Stąd też możemy zaoferować wykonanie różnego typu nadruków reklamowych. Najczęściej klienci decydują się po prostu na skarpety reklamowe z logo firmowym, jednak zawsze jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby. Reklamowe skarpety w ofercie naszego sklepy internetowego możemy oznakować w dowolny, zlecony nam przez klienta sposób. W tym miejscu warto podkreślić, że jeśli chodzi o wykonywanie nadruków na oferowanych u nas produktach, bazujemy wyłącznie na nowoczesnych metodach. W praktyce oznacza to, że nadruki są bardzo trwałe, ich jakość nie pozostawia nic do życzenia.