line
Symbol:
TO0502225

Cena:
16,39 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
TO0502157

Cena:
12,92 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG811318

Cena:
8,49 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫Pieski reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Nie od dziś już uważa się, że drobne upominki reklamowe to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli zależy nam na pozyskaniu nowych klientów. Oczywiście, aby klient zapamiętał naszą markę, warto taki podarunki oznakować logo firmowym albo inną grafikę tego typu. My ze swej strony możemy Państwu zapewnić wiele różnego rodzaju akcesoriów reklamowych, które na pewno przydadzą się podczas szeroko pojmowanych akcji reklamowych. Do gadżetów reklamowych, które zawsze będą świetnie pasować do sytuacji, należą m.in. atrakcyjne maskotki reklamowe. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować urocze pieski reklamowe, które będą słodkim, niezapomnianym nośnikiem treści reklamowych.

Kolorowe pieski reklamowe z logo firmowym

Oczywiście, aby gadżet reklamowy spełnił swoje zadanie nośnika treści, musimy zadbać o to, by był on odpowiednio oznakowany. W tym konkretnym przypadku, gdy chodzi o reklamowe pieski pluszowe, mamy całkiem sporo możliwości. Maskotki są nie tylko urocze, ale także mają to do siebie, że można je stosunkowo łatwo oznakować jakąś ciekawą grafiką reklamową. Najczęściej nanosi się po prostu logo firmy lub jej nazwę. W przypadku piesków reklamowych powierzchnia reklamowa jest dość duża, co jest sporym atutem. Ciekawym rozwiązaniem są maskotki reklamowe w białych koszulkach - w takim przypadku najlepiej byłoby naturalnie nanieść logo właśnie na koszulkę. Logo firmowe (bądź też inna grafika reklamowa) może być zarówno nadrukowane, jak i wyhaftowane.

Urocze pieski reklamowe w naszej aktualnej ofercie

Staramy się być na bieżąco z wymaganiami rynku oraz oczekiwaniami naszych klientów. To właśnie dlatego możemy Państwu zaoferować wysokiej jakości pieski reklamowe w różnych kolorach oraz różnych rozmiarach. Ich wspólnymi cechami są: wysoka estetyka oraz jakość wykonania. Nadruk reklamowy możemy nanieść zarówno na koszulkach piesków, jak i tasiemkach na szyjach. Oczywiście treść nadruku uzgadniamy z klientem indywidualnie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie oferowanych u nas piesków reklamowych pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zakupów!


line
Ta strona używa COOKIE. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×