Reklamowe24 - wysyłka do klienta - Giftbox

Wypełnij formularz,
wyliczymy dla Ciebie ofertę

Naturalna
konferencja

Gadżety wykonywane z przyjaznych środowisku materiałów z pewnością przypadną do gustu zwolennikom ekologicznego stylu życia.

Skontaktuj się z nami!
Naturalna konferencja!
Bambusowy notatnik ok. A6
Bambusowy notatnik o… Symbol: V2967-16
cena od
6,03 zł
Cena netto
Korkowa podkładka pod mysz, bezprzewodowa ładowarka 5W, stojak na telefon
Korkowa podkładka po… Symbol: V0388-00
cena od
28,81 zł
Cena netto
Głośnik bezprzewodowy 10W Baia
Głośnik bezprzewodow… Symbol: P328.351
cena od
157,86 zł
Cena netto
Bezprzewodowe słuchawki douszne
Bezprzewodowe słucha… Symbol: V0352-03
cena od
47,99 zł
Cena netto
Praca Zdalna? Naturalnie!
Praca zdalna?
naturalnie!

Wybierz zestaw gadżetów biurowych wykonanych z naturalnych materiałów i uatrakcyjnij swoim pracownikom pracę zdalną.

Skontaktuj się z nami!
Korkowy notatnik A5 z długopisem
Korkowy notatnik A5 … Symbol: P773.779
cena od
31,41 zł
Cena netto
Bambusowe, bezprzewodowe słuchawki nauszne Dakota
Bambusowe, bezprzewo… Symbol: P329.232
cena od
111,32 zł
Cena netto
Drewniany głośnik bezprzewodowy 2 x 5W
Drewniany głośnik be… Symbol: V0337-16
cena od
84,73 zł
Cena netto
Giftboxy, czyli zestawy podarunkowe z dostawą w Reklamowe24

W obecnym czasie osobiste przekazanie upominku reklamowego stało się niemożliwe. Dlatego w Reklamowe24 proponujemy giftboxy z dostawą do klienta. Stworzyliśmy w tym celu kilka kategorii, dostosowanych do potrzeb pracowników oddelegowanych do pracy zdalnej, jak też klientów i partnerów biznesowych. Zobacz, dlaczego warto!

Reklamowe zestawy podarunkowe z dostawą do klienta - praca zdalna

Korzystając ze stworzonych przez nas kategorii bez trudu skomponujesz zestaw podarunkowy idealny względem potrzeb. Jak widzisz, ofertę tę przygotowaliśmy biorąc pod uwagę najnowsze trendy. Dlatego możesz mieć pewność, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów i pracowników. Dostępne są następujące opcje:

  • akcesoria do pracy zdalnej - w tej kategorii znajdziesz ekologiczne gadżety reklamowe idealne dla osób pracujących zdalnie. To na przykład bambusowe słuchawki bezprzewodowe Dakota. Modele słuchawek nausznych często uznawane są za dużo bardziej wygodne w użyciu niż te douszne. Jak można się domyślić, taki wariant docenią zwłaszcza osoby, które na pracę zdalną poświęcają wiele godzin i wymaga ona stałego kontaktu ze współpracownikami bądź pracodawcą. Oprócz tego znajdziesz tu głośniki bezprzewodowe, dzięki którym słuchawki stają się zbyteczne, a komunikacja jest maksymalnie ułatwiona. Pracownicy z pewnością docenią także ekologiczne kubki na kawę czy herbatę. Kubki termiczne to idealne rozwiązanie, gdy robienie nowej kawy co 5 minut nie wchodzi w grę. Kupisz tu również korkowe ładowarki bezprzewodowe, eco notatniki i wiele innych, ciekawych gadżetów reklamowych. Nasi specjaliści szybko przemienią te przedmioty w upominki marketingowe, dzięki naniesieniu logotypu. Pracownicy będą mogli poczuć się jak w firmowym lokalu, a Ty zostaniesz zapamiętany jako troskliwy pracodawca.

  • ekologiczne gadżety elektroniczne - tę ofertę komponowaliśmy z myślą o tych, dla których elektronika jest niezbędna, lecz cenią sobie ekologiczne podejście. Znajdziesz tu na przykład bambusowe słuchawki do uszne, idealne dla nowoczesnych osób. Z pewnością zainteresuje Cię także bambusowy hub USB i inne eco gadżety.

  • reklamowe gadżety konferencyjne - przygotowaliśmy również cały zestaw akcesoriów przydatnych w czasie zdalnej konferencji. To między innymi niezbędne w pracy biurowej kolorowe karteczki samoprzylepne, bambusowe notatniki, kartony do konferencji. Miłośników elektroniki zainteresują także bezprzewodowe głośniki oraz wielofunkcyjne gadżety eco. Przykładem tego ostatniego jest produkt 3w1, czyli korkowa podkładka pod mysz, spełniająca zarazem rolę bezprzewodowej ładowarki i stojaka na telefon.

Eco zestawy upominkowe z dostawą do domu

Oprócz tego kupisz tu uniwersalne gadżety reklamowe, odpowiednie dla każdego nowoczesnego, ceniącego sobie ekologiczne podejście klienta lub partnera biznesowego. Lista produktów jest długa! Skomponowaliśmy idealna ofertę, w ramach której znajdziesz:

  • naturalne gadżety do kuchni - w ostatnich miesiącach szczególnie tęsknimy za zielenią i urokami świata zewnętrznego, zwłaszcza jeśli jesteśmy zmuszeni, by pozostać w domu. Czas ten można sobie umilić, zapraszając przyrodę do środka i wypełniając ją cztery ściany. Dlatego stworzyliśmy specjalną kategorię z naturalnymi akcesoriami, takimi jak modne drewniane podkładki pod napoje, doniczki na kwiaty, dziadek do orzechów, próżniowa butelka sportowa i wiele innych. To, w jaki sposób akcesoria te zostaną oznakowane zależne jest od rodzaju materiału, z którego go wykonano. Dlatego warto skontaktować się z naszymi ekspertami, celem ustalenia szczegółów. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

  • gadżety sportowe typu indoor - pokaż swoim klientom, pracownikom i kontrahentom, że w tym trudnym czasie wcale nie muszą rezygnować z ulubionego sportu. Sprezentuj im akcesoria do sportów indoor, dzięki którym zadbają o swoje samopoczucie i kondycję w warunkach domowych. Przykładem jest piłka nożna do gry w domu Hoover Ball, czyli piłka, która nie stwarza zagrożenia dla domowników i sprzętów. W tej kategorii dostępne są także kubki termiczne i bezprzewodowe głośniki. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej na temat akcesoriów do sportu indoor.

  • designerskie dodatki w odcieniach czerni i bieli - utworzyliśmy kategorie upominków idealnych dla miłośników klasycznej czerni bądź minimalistycznej bieli. To między innymi gadżety elektroniczne do pracy zdalnej, podkładki do ładowania, notatniki, zegarki na biurko czy też zasłony kamerki internetowej.

Jak widzisz, wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, ich pracowników i klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty skontaktuj się z obsługą Reklamowe24. Jako doświadczeni specjaliści, możemy udzielić Ci odpowiedniej porady i zapoznać z metodami znakowania.