Teczki reklamowe z nadrukiem LOGO, Aktówki reklamowe - Cena, Opinie - Reklamowe24

Teczki

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor

brak produktów

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę oznakować teczki skórzane?

Na skórzanych teczkach, w zależności od modelu, możemy wykonać znakowanie za pomocą sitodruku, grawerowania laserowego albo tłoczenia.

Jak duży logotyp mogę umieścić na teczce?

Wielkość logotypu jest uzależniona od zastosowanej techniki znakowania i maksymalnego pola zadruku jakim dysponujemy, to natomiast różni się w zależności od produktu. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat znakowania teczek, prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

Czy mogę liczyć na pomoc w zakresie wyboru produktów i techniki znakowania?

Oczywiście, nasi handlowcy chętnie doradzą Państwu w doborze gadżetów, przedstawią dostępne techniki nadruku i przygotują wycenę wybranych produktów z logo Państwa firmy.

Wszyscy wiemy doskonale, że wybór odpowiednich prezentów reklamowych dla klientów nie należy niestety do najłatwiejszych zadań. Przede wszystkim trzeba szukać takich gadżetów reklamowych, które faktycznie przypadną do gustu konkretnej grupie docelowej, No i oczywiście trzeba zastanowić się także i nad tym, jak atrakcyjnie, a przy tym trwale oznakować dane przedmioty. My ze swej strony zachęcamy Was do zakupy wysokiej klasy gadżetów reklamowych z dobrych materiałów, które Waszym klientom naprawdę się przydadzą. Tylko takie podarunki reklamowe cieszą sie faktycznie dużym zainteresowaniem.

Czasami bywa tak, że chcemy podarować coś naprawdę specjalnego klientom. Zwłaszcza, jeśli są to ważni klienci, z którymi łączą nas od dawna relacje biznesowe. Co może być lepszego niż elegancka skórzana teczka? Taka teczka, jeśli tylko ma odpowiednio dużo praktycznych przegródek, przyda się zarówno na co dzień, jak i podczas spotkań biznesowych czy też dłuższych wyjazdów. My ze swej strony zachęcamy do zapoznania się z naszymi teczkami - oferujemy wiele różnych modeli, które powinny spodobać się zarówno panom, jak i paniom. Skórzane teczki to ponadczasowa elegancja, która nigdy nie zawodzi. Jest to takie rozwiązanie, które doskonale pasuje do absolutnie każdego outfitu. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoi klienci będą zadowoleni, z prezentu reklamowego, to jest na pewno dobry pomysł.

Wiemy bardzo dobrze, czego oczekuje się, gdy chodzi o teczki reklamowe. Nasze produkty są bardzo dobrze wykonane. Co istotne, oferujemy wam tylko produkty, które wyprodukowano z dobrego materiału, z dbałością o detale. Dzięki temu można z powodzeniem założyć, ze teczki te będą latami znakomicie się prezentować. Chcielibyśmy podkreślić, że dobrej jakości, atrakcyjna dla oka teczka reklamowa powinna przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. A to z tego względu, że teczki skórzane są wyposażone w kieszenie zewnętrzne, przegródki na karty kredytowe, a także specjalne uchwyty na długopisy.

Gadżet reklamowy, jeśli ma spełniać swoją rolę jako nośnik reklamy, musi zostać oznakowany logo firmy. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić jeszcze, że akurat reklamowe teczki konferencyjne z logo to bardzo dobry sposób na reklamę. Oczywiście nadrukowane logo zapisze się na pewno w pamięci osoby obdarowanej, jednak logo na pewno utkwi w pamięci także i tych osób, które miały okazję zobaczyć dana teczkę konferencyjna np. podczas jakiegoś seminarium, spotkania biznesowego, konferencji tematycznej lub jeszcze innej okazji.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. I właśnie z tego względu oferujemy Wam tak wiele różnych modeli teczek skórzanych, które możecie z powodzeniem wykorzystać jako podarunek reklamowych zarówno dla klientów, jak i dla partnerów biznesowych. Wybierając produkty do naszego sklepu internetowego zwróciliśmy uwagę nie tylko na ich design ale także i na kwestie praktyczne. I to właśnie dlatego możemy zaoferować Wam wyłącznie najwyższej jakości teczki skórzane reklamowe, które są wykonane wyjątkowo starannie. Mamy świadomość, że większość naszych klientów jest zainteresowana znakowaniem oferowanych produktów. Oczywiście możemy zaoferować także i tę usługę. Jeśli macie pytania o nanoszenie logo firmowego na reklamowe teczki skórzane w naszej ofercie, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Aktówki mogą być dość tanim oraz niezwykle funkcjonalnym gadżetem reklamowym. Ich funkcjonalność z pewnością przyczyni się do tego, że klient po otrzymaniu aktówki, nie wyrzuci jej od razu do kosza. Jeżeli jeszcze umieścimy logo firmy w odpowiednim miejscu, to nasza firma zostanie zapamiętana. Dlatego też przydatność gadżetu ma tutaj ogromne znaczenie.

Aktówki są tak popularne z tego względu, że to najbardziej znana i najtańsza forma przechowywania dokumentów. Producent, któremu powierzymy zadanie wyprodukowania dla nas teczek, wykona je w ten sposób, iż będziemy mogli w dowolnym miejscu umieścić na nich logo, dobrać odpowiednią grafikę oraz kolorystykę. Bardzo ważne jest to, aby logo naszej firmy widniało w lewym górnym rogu, ponieważ w tej części zazwyczaj zatrzymuje się wzrok ludzki.

Aktówki wykonuje się najczęściej na graficznym kartonie z białym spodem, który dzięki temu, że jest sztywny, idealnie nadaje się do wyrabiania podobnych produktów. Natomiast inne mogą być wykonane na błyszczącej lub matowej kredzie.

Aktówki występują w kilku kształtach, oraz wielu kolorach. Dzięki temu nasze przedsiębiorstwo będzie oryginalne, a my zasłyniemy jako firma rozdająca interesujące oraz niezwykle praktyczne gadżety. Nie warto zapominać o tym, że aktówka to idealny prezent dla każdego, bez względu na to, w jakim wieku oraz płci będzie osoba nią obdarowana.

Aktówki reklamowe, jako dobre oraz sprawdzone gadżety mogą przyczynić się do znacznego rozwoju oraz naszej działalności. Jak wiadomo, reklama to ciągle rozwijające się zjawisko, bez którego dobre przedsiębiorstwo oraz firma nie zaistnieją na rynku na wysokiej pozycji. Dobra reklama to skuteczna reklama, a w związku z tym, że każdy lubi dostawać prezenty za darmo, masowe rozdawnictwo darmowych gadżetów może być złotem środkiem w promowaniu własnej działalności. Czynności te oczywiście doprowadzą do zainteresowania naszą firmą, a co za tym idzie, nasze dochody wzrosną.