Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 2
>

Gadżety antystresowe

line line
Gadżety antystresowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
żółty
biały
pomarańczowy
zielony
brak danych
niebieski
navy
czerwony
czarny
purpurowy
szary
różowy
brązowy
Materiał
plastik
inne
Technika nadruku
tampodruk

laser

transfer

transfer_cyfrowy

fullcolor

laser_personalizacja

z 2
>
Najczęściej zadawane pytania
  • Z czego wykonane są antystresy?
  • Gadżety anystresowe wykonane są z pianki poliuretanowej.
  • Jakie rozmiary gładkich piłeczek antystresowych mają Państwo w ofercie?
  • W ofercie mamy piłeczki antystresowe o średnicy ok. Ø6cm
  • Jakie znakowanie mogę wykonać na gadżetach antystresowych?
  • Na gadżetach antystresowych można wykonać nadruk 1 kolorze metodą tampodruku lub (na wybranych modelach) znakowanie grawerem laserowym

Gadżety antystresowe reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Jak zachęcić klientów do ponownego skorzystania z naszej oferty? Jeśli i Państwo zastanawiają się nad tą kwestią, zachęcamy do przestudiowania naszego asortymentu. Nasz sklep internetowy oferuje tanie i ekskluzywne gadżety reklamowe, które można wykorzystać jako znakomite prezenty dla klientów oraz ważnych partnerów biznesowych. Dobrze dobrany upominek reklamowy wcale nie musi być bardzo kosztowny, a jest to bardzo dobry pomysłem, jeśli chcemy zrobić dobre wrażenie na klientach. W te kategorii produktów chcielibyśmy zaoferować Państwu reklamowe gadżety antystresowe do ściskania.

Reklamowe gadżety antystresowe a promocja firmy

Gadżety antystresowe, które określane są także w skrócie antystresami, cieszą się wielką popularnością wśród firm inwestujących w tego rodzaju podarunki promocyjne dla klientów. Ten fakt można bardzo prosto wytłumaczyć – to tanie gadżety, na których można bardzo prostu nanieść nie tylko logo firmy, ale także inne pożądane elementy graficzne. Warto podkreślić, że nowoczesne gadżety antystresowe to przedmioty, które zwykle są dość zabawne – dlatego taki podarunek reklamowy spodoba się każdemu, kto ma pozycie humoru. Na rynku dostępne są zarówno tradycyjne piłeczki antystresowe, jak i gadżety w bardziej fantazyjnych kształtach. Atutem jest bogata kolorystyka obecnie produkowanych antystresów. Łatwo znajdą Państwo gadżety o atrakcyjnej stylistce.

Antystresowe serduszko
Antystres w kształcie serduszka to uroczy upominek, który pomoże Twoim Klientom w rozładowaniu stresu i napięcia.
Gumowa kaczka
Gumowa kaczka to zabawny gadżet, który przypadnie do gusty zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Sprawdzi się również jako gadżet antystresowy.

Oryginalne gadżety antystresowe w naszej ofercie

Wszystkim klientom zainteresowanym nabyciem przystępnych cenowo, atrakcyjnych i do tego wytrzymałych gadżetów antystresowych, chcielibyśmy zarekomendować antystresy w naszej ofercie. Standardowym rozwiązaniem, które znajdą Państwo także w naszym asortymencie, są piłeczki i kostki antystresowe w wielu różnych kolorach. Jednak wiemy, że wielu naszych klientów szuka bardziej oryginalnych gadżetów. Dlatego proponujemy Państwu także miękkie gadżety antystresowe w kształcie ludzików, kaczuszek, świnek, młotków, samolotów, klocków itd. Mamy nadzieję, że nasz asortyment Państwa zainteresuje. W razie pytań, nasz zespól pozostaje do Państwa dyspozycji.