Lewki Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Lewki reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Maskotka Lew
Maskotka Lew Symbol: 56-0502078
cena od
14,33 zł
Cena netto
Lew z chustką pod nadruk
Lew z chustką pod nadruk Symbol: HE275-18
cena od
12,20 zł
Cena netto
Lew z koszulką pod nadruk
Lew z koszulką pod nad… Symbol: HE283-18
cena od
12,20 zł
Cena netto
Pluszowy lew | Richard
Pluszowy lew | Richard Symbol: HE669-16K
cena od
30,10 zł
Cena netto
Pacynka lew Hunter
Pacynka lew Hunter Symbol: HE697-16
cena od
11,39 zł
Cena netto
Pluszowy lew RPET | Chase
Pluszowy lew RPET | Ch… Symbol: HE790-16
cena od
15,46 zł
Cena netto
Pluszowy lew | Manethew
Pluszowy lew | Manethew Symbol: HE824-18
cena od
15,46 zł
Cena netto
Nowość
Pluszowy lew
Pluszowy lew Symbol: V1614-20
cena od
20,57 zł
Cena netto
Lew
Lew Symbol: V9644-16
cena od
15,49 zł
Cena netto
Maskotka Lew
Maskotka Lew Symbol: R73852
cena od
13,59 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę samodzielnie wyliczyć koszt maskotki z nadrukiem?

Koszty znakowania wyliczane są przez nasz dział handlowy. Każdego Klienta i każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego nie posiadamy gotowego cennika nadruków. W celu uzyskania wyceny skontaktuj się z naszym biurem obsługi.

Czy nadruk na maskotce może być dwustronny?

Tak, w przypadku maskotek w koszulkach przeznaczonych pod nadruk mamy możliwość wykonania znakowania z dwóch stron.

Co muszę zrobić, żeby zamówić maskotki z moim nadrukiem?

Przed zamówieniem maskotek z nadrukiem, prosimy o przesłanie do nas logotypu lub projektu w krzywych wektorowych, na tej podstawie będziemy mogli przygotować dla Państwa dokładną wycenę i wizualizację na gadżety z nadrukiem.

Jeśli właśnie zastanawiają się Państwo nad wyborem atrakcyjnych maskotek reklamowych, serdecznie zachęcamy do wzięcia pod uwagę kolorowych lewków reklamowych, które dostępne są także i w naszym sklepie internetowym. Od razu warto zaznaczyć, że maskotki reklamowe, w tym także urocze lewki reklamowe, to bardzo dobry pomysł, jeśli zależy nam na tym, aby nasza marka była pozytywnie odbierana. Ostatecznie nie da sie chyba negatywnie postrzegać pluszowych, miękkich maskotek. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Nie od dziś urocze maskotki są wykorzystywane jako nośnik reklamy. To nic zaskakującego. Z reguły słodkie pluszowe zwierzątka budzą od razu pozytywne skojarzenia. Zatem miś, myszka czy wreszcie mały pluszowy lew będą wspaniałym rozwiązaniem, jeśli chcemy, aby nasza marka zaczęła budzić jednoznacznie pozytywne skojarzenia. W tym miejscu warto podkreślić, że akurat słodkie lewki reklamowe z logo to bardzo dobry podarunek nie tylko dla dzieci. Osoba dorosła, która taką maskotkę otrzyma, pewnie podaruje ją swojemu dziecku, jednak miły gest zapamięta na dłużej. I to jest właśnie główna zaleta tego rodzaju reklamy. Co istotne, można nabyć urocze lewi reklamowe w różnych rozmiarach. zatem z pewnością znajdą Państwo także i u nas maskotki o odpowiednich parametrach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zawsze chcemy oferować naszym klientom w miarę urozmaicony asortyment, aby naprawdę każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Jeśli jeszcze nie zdecydowali się Państwo na konkretne maskotki z logo firmowym, zdecydowanie rekomendujemy dostępne u nas urocze lewki reklamowe. Oferujemy lewki w różnych rozmiarach, także w formie dekoracyjnych breloków do kluczy. Atutem lewków reklamowych jest fakt, że można na nich łatwo nanieś nadruk reklamowy. Na chustkach, koszulkach itd. można nadrukować zarówno logo Państwa firmy, jak i każdą inną grafikę reklamową. Serdecznie zapraszamy!