Łosie i renifery , maskotki i pluszaki Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Łosie i renifery reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Renifer z czerwoną koszulką pod nadruk
Renifer z czerwoną kos… Symbol: HE400-18
cena od
9,76 zł
Cena netto
Renifer z białą koszulką pod nadruk
Renifer z białą koszul… Symbol: HE401-16
cena od
8,95 zł
Cena netto
Renifer Shelton Red
Renifer Shelton Red Symbol: HE679-16
cena od
8,95 zł
Cena netto
Renifer Torin
Renifer Torin Symbol: HE682-16
cena od
13,83 zł
Cena netto
Renifer Murray
Renifer Murray Symbol: HE684-16
cena od
15,05 zł
Cena netto
Renifer Grayson
Renifer Grayson Symbol: HE688-16
cena od
32,54 zł
Cena netto
Pacynka renifer Dazzle
Pacynka renifer Dazzle Symbol: HE698-16
cena od
11,39 zł
Cena netto
Remo Cream, pluszowy renifer
Remo Cream, pluszowy r… Symbol: HE774-20
cena od
9,76 zł
Cena netto
Remo Brown, pluszowy renifer
Remo Brown, pluszowy r… Symbol: HE775-16
cena od
13,02 zł
Cena netto
Nowość
Pluszowy renifer
Pluszowy renifer Symbol: V1615-99
cena od
20,57 zł
Cena netto
Maskotka Happy Reindeer, brązowy
Maskotka Happy Reindee… Symbol: R73946.10
cena od
12,45 zł
Cena netto
Maskotka Reindy, brązowy
Maskotka Reindy, brązo… Symbol: R74026.10
cena od
10,74 zł
Cena netto
Pluszowy renifer w swetrze
Pluszowy renifer w swe… Symbol: CX1469-05
cena od
8,40 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest najpopularniejsza metoda znakowania maskotek?

Najpopularniejszą techniką znakowania maskotek reklamowych jest termotransfer. Metoda ta pozwala stosunkowo małym kosztem wykonać znakowanie dla niedużych nakładów produktów.

Czy mogę zamówić jedną maskotkę na próbę?

Tak, istnieje możliwość zamówienia jednej sztuki produktu, tzw. próbki. Należy wówczas pokryć koszt produktu + koszt przesyłki.

Ile kosztuje nadruk na maskotkach?

Na ostateczny koszt nadruku wpływa kilka czynników, t.j. metoda znakowania, liczba kolorów w nadruku oraz wielkość zamówienia. W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. 

Maskotki to jeden z tych podarunków reklamowych, które cieszą się zawsze dużym powodzeniem. Nie ma znaczenia, czy chcecie podarować coś dorosłym czy dzieciom, dobrze dobrane maskotki będą zawsze przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Tym razem chcielibyśmy zaproponować Wam maskotki, które mogą być dobrym podarunkiem reklamowym w okresie przedświątecznym, kiedy to wszyscy myślą już tylko o ubieraniu choinki i prezentach świątecznych. Chodzi o reklamowe łosie i renifery - tego rodzaju urocze maskotki z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów znajdziecie także w naszym aktualnym asortymencie. Jeśli chcecie zrobić swoim klientom miłą niespodziankę, tego rodzaju świąteczne maskotki będą doskonałym pomysłem.

Maskotka renifer
Pluszowe renifery należą do najpopularniejszych maskotek świątecznych. Podaruj je swoim współpracownikom lub klientom.

Dość często mówi sie o tym, że podarunki reklamowe powinny być przede wszystkim praktyczne, aby osoba nimi obdarowana mogła ich użyć. Rzeczywiście praktyczne prezenty maja swoje zalety, jednak także i te niepraktyczne prezenty reklamowe są przyjemne. Zwłaszcza, jeśli kojarzą się z tak miłym okresem w roku jak Boże Narodzenie. I ten właśnie argument przemawia za zakupem łosi i reniferów reklamowych dla klientów, które zaliczają się do bardzo popularnych świątecznych podarunków reklamowych. Dlaczego łosie i renifery reklamowe są dobrym prezentem bożonarodzeniowym dla klientów? Przede wszystkim takie maskotki kojarzone są, zwłaszcza w okresie świątecznym wyłącznie pozytywnie. A to bynajmniej nie wszystko. Nie zapominajmy o tym, że maskotki są prezentem, który ucieszy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. I do tego dochodzi fakt, że taki typowo świąteczny podarunek dla klientów może przygotować każda firma, niezależnie od profilu jej działalności. Mamy nadzieję, że uda Wam się wybrać odpowiednie maskotki w naszym asortymencie, które spodobają się Waszym klientom.

Poduszka renifer
Jeżeli zależy Ci na praktycznym gadżecie świątecznym, wybierz pluszaka w kształcie poduszki. Taki upominek ucieszy zwłaszcza najmłodszych.

Zasadniczo prezenty reklamowe mają na celu prezentację marki, nawiązanie bliższych relacji z klientem, a także poprawę świadomości marki. Oczywiście samo tylko przygotowanie podarunków reklamowych dla klientów ma już wiele zalet. Jednak warto mieć świadomość tego, że dobrze byłoby zadbać o ich odpowiednie oznakowanie, np. logo firmowym. Chodzi o to, aby nawet po czasie klient był w stanie przypomnieć sobie, od jakiej firmy otrzymał dany podarunek reklamowy. Jeśli chcecie zamówić łosie i renifery reklamowe z logo firmowym, możecie jak najbardziej zdać się na nas. Od dawna nie tylko oferujemy rozmaite gadżety reklamowe, ale także na życzenie klienta znakujemy je. Najczęściej nasi klienci decydują się na logo firmowe, ponieważ jest ono kojarzone z daną firmą. Jednak możemy także oznakować wybrane przez Was reklamowe renifery i łosie innymi grafikami reklamowymi. Na życzenie klienta możemy nanieść logo (lub inną grafikę) zarówno na konkretny gadżet reklamowy, jak i na jego opakowanie. Jesteśmy jak najbardziej otwarci na Wasze propozycje w tym względzie.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli znaleźć w naszej ofercie różnorodne produkty. Dlatego też oferujemy rozmaite łosie i renifery reklamowe. Ich cechą wspólna jest staranne wykonanie, wykorzystywanie najlepszych materiałów oraz miła dla oka estetyka. W naszym asortymencie znajdziecie zarówno klasyczne maskotki, jak i poduszki w kształcie reniferów i łosi, które na pewno zrobią doskonałe wrażenie na osobach obdarowanych. Staramy się na bieżąco rozwijać naszą ofertę. W praktyce oznacza to, że często możecie znaleźć u nas coś nowego. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!