Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Łosie i renifery reklamowe

line line
Gadżety świąteczne
• Łosie i renifery reklamowe
• Breloki świąteczne
• Święta na biurku
• Długopisy świąteczne
• Czapki świąteczne, skarpety
• Dekoracje na choinkę
• Maskotki świąteczne
• Kubki świąteczne
• Opakowania świąteczne
• Świąteczne świeczki
• Ciekawe propozycje
• Zestawy świąteczne

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
czerwony
brązowy
beżowy
biały
Materiał
inne
poliester
Technika nadruku
transfer_fullcolor

fullcolor

sublimacja

sito

transfer

transfer_cyfrowy

Najczęściej zadawane pytania
  • Jaka jest najpopularniejsza metoda znakowania maskotek?
  • Najpopularniejszą techniką znakowania maskotek reklamowych jest termotransfer. Metoda ta pozwala stosunkowo małym kosztem wykonać znakowanie dla niedużych nakładów produktów.

  • Czy mogę zamówić jedną maskotkę na próbę?
  • Tak, istnieje możliwość zamówienia jednej sztuki produktu, tzw. próbki. Należy wówczas pokryć koszt produktu + koszt przesyłki.

  • Ile kosztuje nadruk na maskotkach?
  • Na ostateczny koszt nadruku wpływa kilka czynników, t.j. metoda znakowania, liczba kolorów w nadruku oraz wielkość zamówienia. W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. 

Łosie i renifery reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Maskotki to jeden z tych podarunków reklamowych, które cieszą się zawsze dużym powodzeniem. Nie ma znaczenia, czy chcecie podarować coś dorosłym czy dzieciom, dobrze dobrane maskotki będą zawsze przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Tym razem chcielibyśmy zaproponować Wam maskotki, które mogą być dobrym podarunkiem reklamowym w okresie przedświątecznym, kiedy to wszyscy myślą już tylko o ubieraniu choinki i prezentach świątecznych. Chodzi o reklamowe łosie i renifery - tego rodzaju urocze maskotki z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów znajdziecie także w naszym aktualnym asortymencie. Jeśli chcecie zrobić swoim klientom miłą niespodziankę, tego rodzaju świąteczne maskotki będą doskonałym pomysłem.

Łosie i renifery reklamowe dla klientów

Dość często mówi sie o tym, że podarunki reklamowe powinny być przede wszystkim praktyczne, aby osoba nimi obdarowana mogła ich użyć. Rzeczywiście praktyczne prezenty maja swoje zalety, jednak także i te niepraktyczne prezenty reklamowe są przyjemne. Zwłaszcza, jeśli kojarzą się z tak miłym okresem w roku jak Boże Narodzenie. I ten właśnie argument przemawia za zakupem łosi i reniferów reklamowych dla klientów, które zaliczają się do bardzo popularnych świątecznych podarunków reklamowych. Dlaczego łosie i renifery reklamowe są dobrym prezentem bożonarodzeniowym dla klientów? Przede wszystkim takie maskotki kojarzone są, zwłaszcza w okresie świątecznym wyłącznie pozytywnie. A to bynajmniej nie wszystko. Nie zapominajmy o tym, że maskotki są prezentem, który ucieszy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. I do tego dochodzi fakt, że taki typowo świąteczny podarunek dla klientów może przygotować każda firma, niezależnie od profilu jej działalności. Mamy nadzieję, że uda Wam się wybrać odpowiednie maskotki w naszym asortymencie, które spodobają się Waszym klientom.

Maskotka renifer
Pluszowe renifery należą do najpopularniejszych maskotek świątecznych. Podaruj je swoim współpracownikom lub klientom.
Poduszka renifer
Jeżeli zależy Ci na praktycznym gadżecie świątecznym, wybierz pluszaka w kształcie poduszki. Taki upominek ucieszy zwłaszcza najmłodszych.

Łosie i renifery reklamowe z logo firmowym

Zasadniczo prezenty reklamowe mają na celu prezentację marki, nawiązanie bliższych relacji z klientem, a także poprawę świadomości marki. Oczywiście samo tylko przygotowanie podarunków reklamowych dla klientów ma już wiele zalet. Jednak warto mieć świadomość tego, że dobrze byłoby zadbać o ich odpowiednie oznakowanie, np. logo firmowym. Chodzi o to, aby nawet po czasie klient był w stanie przypomnieć sobie, od jakiej firmy otrzymał dany podarunek reklamowy. Jeśli chcecie zamówić łosie i renifery reklamowe z logo firmowym, możecie jak najbardziej zdać się na nas. Od dawna nie tylko oferujemy rozmaite gadżety reklamowe, ale także na życzenie klienta znakujemy je. Najczęściej nasi klienci decydują się na logo firmowe, ponieważ jest ono kojarzone z daną firmą. Jednak możemy także oznakować wybrane przez Was reklamowe renifery i łosie innymi grafikami reklamowymi. Na życzenie klienta możemy nanieść logo (lub inną grafikę) zarówno na konkretny gadżet reklamowy, jak i na jego opakowanie. Jesteśmy jak najbardziej otwarci na Wasze propozycje w tym względzie.

Łosie i renifery reklamowe - nasza aktualna oferta

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli znaleźć w naszej ofercie różnorodne produkty. Dlatego też oferujemy rozmaite łosie i renifery reklamowe. Ich cechą wspólna jest staranne wykonanie, wykorzystywanie najlepszych materiałów oraz miła dla oka estetyka. W naszym asortymencie znajdziecie zarówno klasyczne maskotki, jak i poduszki w kształcie reniferów i łosi, które na pewno zrobią doskonałe wrażenie na osobach obdarowanych. Staramy się na bieżąco rozwijać naszą ofertę. W praktyce oznacza to, że często możecie znaleźć u nas coś nowego. Zachęcamy do częstego odwiedzania naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!