Maskotki świąteczne Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Maskotki świąteczne

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Pluszak z kocem
Pluszak z kocem Symbol: V5581-05
cena od
28,95 zł
Cena netto
Pluszowy bałwanek | Snovey
Pluszowy bałwanek | Sn… Symbol: HE787-88
cena od
12,08 zł
Cena netto
Bałwanek Brennan
Bałwanek Brennan Symbol: HE324-42
cena od
12,08 zł
Cena netto
Miś świąteczny Clarence
Miś świąteczny Clarence Symbol: HE291-56
cena od
12,08 zł
Cena netto
Miodowy miś świąteczny w szaliku i czapce pod nadruk
Miodowy miś świąteczny… Symbol: HE262-56
cena od
7,97 zł
Cena netto
Miś Nathan Brown
Miś Nathan Brown Symbol: HE261-56
cena od
9,66 zł
Cena netto
Pluszowy pingwin, Pipito, szary
Pluszowy pingwin, Pipi… Symbol: 56-0502068
cena od
14,26 zł
Cena netto
Świąteczny skrzat FRANZ, zielony
Świąteczny skrzat FRAN… Symbol: 56-0902395
cena od
10,75 zł
Cena netto
Świąteczny skrzat FRANZ, czerwony
Świąteczny skrzat FRAN… Symbol: 56-0902394
cena od
10,75 zł
Cena netto
Świąteczny skrzat FRANZ, szary
Świąteczny skrzat FRAN… Symbol: 56-0902393
cena od
10,75 zł
Cena netto
Filcowy świąteczny skrzat ze spiczastą czapką HANS, zielony
Filcowy świąteczny skr… Symbol: 56-0902392
cena od
8,80 zł
Cena netto
Filcowy świąteczny skrzat ze spiczastą czapką HANS, czerwony
Filcowy świąteczny skr… Symbol: 56-0902391
cena od
8,80 zł
Cena netto
Filcowy świąteczny skrzat ze spiczastą czapką HANS, szary
Filcowy świąteczny skr… Symbol: 56-0902390
cena od
8,80 zł
Cena netto
Świąteczny miś NOEL
Świąteczny miś NOEL Symbol: 56-0502521
cena od
19,34 zł
Cena netto
Świąteczny miś KLAUS
Świąteczny miś KLAUS Symbol: 56-0502520
cena od
19,34 zł
Cena netto
Miś "Lars"
Miś "Lars" Symbol: 56-0502206
cena od
18,73 zł
Cena netto
Pluszowy bałwan, Johann, biały
Pluszowy bałwan, Johan… Symbol: 56-0502067
cena od
14,26 zł
Cena netto
Świąteczny miś, brązowy
Świąteczny miś, brązowy Symbol: X74007.10
cena od
24,39 zł
Cena netto
Świąteczny bardzo duży miś, ecru
Świąteczny bardzo duży… Symbol: X74043.16
cena od
36,90 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie na maskotce wykonywany jest nadruk?

Wszytko zależy od modelu maskotki, zwykle nadruki wykonujemy na koszulkach, szalikach lub metkach. W niektórych przypadkach nadruk można wykonać również bezpośrednio na maskotce.

Czy na maskotkach mogę wykonać nadruk fullcolor?

W ofercie posiadamy maskotki, które mają koszulki przeznaczone do druku sublimacyjnego, umożliwiającego wykonanie nadruku fullcolor.

Czy mogę zamówić maskotki bez nadruku?

Oczywiście, zamówienia prosimy przesyłać drogą mailową. W wiadomości należy uwzględnić symbol produktu i planowany nakład.

Dość często słyszy się, że święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w ciągu roku. I rzeczywiście trzeba przyznać, że zarówno dorośli, jak i dzieci niecierpliwie czekają na święta już od początku grudnia. Z jednej strony jest to czas spotkań rodzinnych, na które niejednokrotnie nie ma czasu w innym okresie roku, z drugiej natomiast to czas, kiedy można wreszcie dobrze odpocząć. Chcecie poprawić świadomość Waszej marki na rynku? Jeśli tak, zadbajcie o to, by także tuż przed świętami zrobić dobre wrażenie na klientach. Zarówno tych obecnych, jak i potencjalnych, który dopiero mogą skorzystać z Waszej oferty. Dobrym rozwiązaniem są drobne podarunki z okazji świąt Bożego Narodzenia. Tym razem naszą propozycją dla Was są reklamowe maskotki świąteczne, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Miś w szaliku i czapeczce
Maskotki to jedne z najpopularniejszych gadżetów świątecznych. Taki upominek możesz podarować zarówno dzieciom jak i dorosłym.

To bynajmniej nie przypadek, że reklamowe świąteczne maskotki cieszą się tak dużym zainteresowaniem na rynku gadżetów reklamowych. Dlaczego właściwie kupuje się podarunki reklamowe dla klientów? Najczęściej chodzi o to, aby zrobić na nich dobre wrażenie. Nie zapominajmy także i o tym, że można w ten sposób szybko i skutecznie poprawić efektywność marki. Jeśli podarujesz klientom, nowym i dotychczasowym, reklamowe świąteczne maskotki oznakowane logo Twojej firmy, możesz liczyć na to, że zarówno logo, jak i ogólnie Twoja marka będą kojarzone w pozytywny sposób na rynku. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że to bezcenne dla dobrych kontaktów z klientami.
W tym miejscu warto dodać jeszcze, że ogólnie świąteczne gadżety są najczęściej bardzo pozytywnie kojarzone. I choćby z tego względu warto pomyśleć o drobnych podarunkach reklamowych dla klientów właśnie w okolicach Bożego Narodzenia. Zachęcamy do zapoznani się z naszym asortymentem reklamowych świątecznych maskotek - na pewno uda Wam się wybrać odpowiednie produkty. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Chętnie pomożemy przy wyborze.

Maskotka bałwanek
Świąteczne maskotki oznakowane firmowym logotypem z pewnością wzbudzą pozytywne skojarzenia z Twoją marką.

Jeśli gadżety reklamowe mają spełniać swoją rolę, muszą oczywiście być oznakowane logo firmowym. To dotyczy także firmowych maskotek, które możecie zamówić także w naszym sklepie internetowym. Jeśli już chodzi o reklamowe świąteczne maskotki z logo firmowym, możemy oznakować je na Wasze życzenie na różne sposoby. Możliwy jest nadruk, haft itd. Niezależnie od tego, na jaką metodę znakowania się zdecydujecie, jak najbardziej będzie ona trwała. My ze swej strony zachęcamy Was do wyboru logo firmowego - jeśli podarunek świąteczny będzie oznakowany atrakcyjnym dla oka logo, klienci na pewno będą na dłużej pamiętać Waszą firmę i jej usługi. To znakomity sposób na to, by pozyskać nowych klientów i zrobić dobre wrażenie na tych dotychczasowych. Jeśli jesteście zainteresowani nabyciem reklamowych maskotek świątecznych z logo, zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli ustalić wszelkie szczegóły.

Nieodmiennie zależy nam na tym, oby oferować naszym klientom interesujące produkty w atrakcyjnych cenach. Tak jest również w przypadku reklamowych świątecznych maskotek. Dlatego też znajdziecie w naszym sklepie łosie, świąteczne misie, sowie, pingwiny itd. Są to produkty wysokiej jakości, które jak najbardziej mogą zostać podarowane także Waszym najmłodszym klientom. Nasz zespól może oczywiście doradzić przy wyborze najlepszego wariantu maskotek świątecznych dla klientów. Chętnie podpowiemy Wam, jaka metoda znakowania będzie najlepsza.