Bielizna reklamowa z nadrukiem z logo firmy - Producent Reklamowe24

Bielizna reklamowa

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej

Najczęściej zadawane pytania

Z jakiego materiału wykonana jest bielizna reklamowa?

Materiały z których wykonana jest bielizna reklamowa, posiadają w swoim składnie co najmniej 95% czystej bawełny. Dzięki temu mamy pewność, że ciało będzie w niej swobodnie oddychać. Bawełna należy przy tym do kategorii włókiem hipoalergicznych, co jest szczególnie ważne w przypadku części ubrań znajdujących się w bezpośrednim kontakcie ze skórą.

Czym różni się nadruk na odzieży od haftu?

Nadruk na odzieży to farba, tusz lub specjalna folia przytwierdzona do materiału za pomocą kleju. Haft to zdobienie wykonane nićmi przez urządzenie zwane hafciarką.

Jakie są koszty wysyłki?

Koszt wysyłki, przy zamówieniach za mniej niż 2000 zł netto, wynosi 28 zł. W przypadku zamówień za kwotę większą niż 2000 zł netto, wysyłka jest darmowa. Przy zamówieniu próbek koszt wysyłki to 19,90 zł.

Odzież sprawdza się jako gadżet reklamowy w niemal każdej branży. Dlaczego? Ponieważ odzież to produkt podstawowy, a co za tym idzie praktyczny. Świetnym pomysłem jest bielizna reklamowa, a więc gadżet z przymrużeniem oka. Warto postawić na estetyczne wykończenie i jakość, jaką oferuje firma Reklamowe24!

Wśród różnych propozycji bielizna reklamowa z pewnością jest tą szczególnie funkcjonalną, a zarazem chwytliwą. Chwytliwą, ze względu na nieco żartobliwy charakter. Bielizna z logo sprawdza się nie tylko w branży odzieżowej, ale także usługowej, jak chociażby branża hotelarsko-gastronomiczna czy sportowa. Warunkiem jest odpowiedni dobór stylistyki. Mianowicie, zarówno kolorystyka, jak i materiały i nadruki powinny być dostosowane względem charakteru samej marki. Zazwyczaj charakter ten jest już uprzednio ustalony w ramach kampanii marketingowej.

Bielizna reklamowa w typie eleganckim najczęściej utrzymana jest w kolorystyce bieli, czerni i szarości. Wbrew pozorom, bielizna z logo jest bowiem integralną częścią oferty wielkich, luksusowych marek. Gdy chodzi o tę stylistykę sprawdzają się przede wszystkim figi i bokserki z szerokim paskiem u góry, na wzór najsłynniejszych firm odzieżowych. Zatem, chcąc wypromować biznes w sposób gustowny, warto postawić na bieliznę reklamową w stylu klasycznym. Z kolei w przypadku biznesów nowoczesnych, wyróżniających się oryginalnym charakterem i ciekawą kampanią marketingową - te ograniczenia schodzą na dalszy tor. W takim wypadku warto sięgać po wyraziste kolory i ciekawe metody znakowania. Oczywiście, kolorystyka powinna być zgodna ze stylistyką tak zwanej identyfikacji wizualnej marki. W przypadku nowoczesnych, innowacyjnych biznesów - im więcej wyrazistości, tym lepiej. Sam logotyp musi być wyeksponowany w sposób szczególny.

OOczywiście, bielizna z nadrukiem jest szczególnie mile widziana we wspomnianej już branży odzieżowej. Własna bielizna firmowa to istotny element oferty, który z pewnością zostanie doceniony przez klientów. Nie bez powodu to właśnie bielizna firmowa gigantów świata mody jest tak ogromnym hitem.

Podstawą są wyroby bieliźniane sporządzone zazwyczaj z bawełny z niewielką domieszką elastanu. Gdy chodzi o kolory, królują wspomniane już biele, czernie i szarości lecz dostępne są także bardziej wyraziste odcienie. Na tej jakościowej podstawie wykonywane są nadruki lub hafty, zależnie od potrzeb i oczekiwań. W Reklamowe24 proponujemy przede wszystkim termodruk i haft. Tradycyjny haft prezentuje się elegancko i jest szczególnie trwały. Termotransfer polega na nadruku z zastosowaniem prasy termicznej. Termodruk wykonać można z zastosowaniem 8 kolorów, a nadruk najczęściej osiąga maksymalnie około 30 cm długości.

W Reklamowe24 klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę nie tylko gdy chodzi o nadruki, ale także ich projektowanie. Odpowiedni dobór technik pozwala uzyskać estetyczne i trwałe efekty. Ta trwałość jest niezwykle istotna zwłaszcza w przypadku odzieży. Bielizna z nadrukiem w wykonaniu Reklamowe24 charakteryzuje się najwyższą jakością, jest więc zarazem wyjątkową wizytówką profesjonalizmu. Zapraszamy zatem do kontaktu z naszą obsługą! Warto zapoznać się z całością naszej niezwykle zróżnicowanej oferty.