Reklamowe ubranka dla niemowląt z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Ubranka dla niemowląt

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Śliniak z bawełny
Śliniak z bawełny Symbol: MO9240-06
cena od
3,85 zł
Cena netto
BAMBINO Dziecięce body 180g
BAMBINO Dziecięce body… Symbol: S00583-FN-XXS
cena od
13,14 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jakie ubranka dla niemowląt znajdę w Państwa ofercie?

Oferujemy szeroki wybór bawełnianych body i śpioszków, a także śliniaczków i czapeczek dla niemowląt.

Czy na ubrankach można wykonać kolorowe nadruki?

Oczywiście, na ubrankach możemy wykonać kolorowy haft lub nadruk termotransferowy. 

Co wpływa na ostateczną cenę produktów z nadrukiem?

Cena jest uzależniona od ilości zamówionych sztuk i stosowanej techniki druku.

Ubranka dla niemowląt mogą być dobrym nośnikiem reklamy, zwłaszcza wśród branż kierujących swą ofertę do świeżo upieczonych rodziców. Z oferty mogą skorzystać także gminy czy miasta, celem stworzenia ubranek dla niemowląt w barwach miasta lub regionu. Kiedy jeszcze sprawdzi się taki gadżet i jakie są podstawowe kryteria wyboru ubranek dla najmłodszych?

Czy ubranka dla niemowląt to efektywny gadżet reklamowy? Każdy upominek z logotypem spełnia rolę marketingową, zwłaszcza gdy jest to produkt użyteczny. Trudno wyobrazić sobie rzecz bardziej praktyczną z perspektywy młodych rodziców. Zatem reklamowe ubranko dla dziecka warto podarować chociażby pracownikowi czy partnerowi biznesowymi. Dotyczy to każdej z branż!

Natomiast w przypadku branż oferujących usługi świeżo upieczonym rodzicom, dobrym wyborem może być nawet hurtowa produkcja ubranek reklamowych dla niemowląt. Dotyczy to chociażby żłobków, szkół rodzenia, sklepów z żywnością lub akcesoriami dla niemowląt. Takie ubranka mogą być oznakowane wyłącznie logotypem, lecz można uzupełnić je także oryginalną grafiką. W ten sposób powstaje unikatowa, markowa odzież dla niemowląt. Najpopularniejsza grafika nawiązuje to uroczych postaci bajkowych, ale pojawiają się również motywy botaniczne i marynarskie. W dodatku grafika powinna nawiązywać do charakteru marki, by spełniać funkcję reklamową!

Doskonałym pomysłem są ubranka niemowlęce w barwach miasta czy gminy, często opatrzone odpowiednim herbem. Zamiast herbu na ubranku umieścić można także grafikę kojarzoną jednocześnie z regionem. W przypadku miasta Kraków jest to lajkonik, smok, smocze oczy czy też obwarzanek. Tego typu ubranka to częsty podarunek dla nowych obywateli miasta czy regionu. Zazwyczaj rodzice otrzymują całą wyprawkę, zawierającą również grzechotkę, kocyk czy czapeczkę. Aby otrzymać takie ubranko z nadrukiem rodzice powinni wypełnić w Urzędzie Stanu Cywilnego odpowiedni wniosek przy okazji rejestracji nowego mieszkańca. Ubranko reklamujące miasto dociera do rodziców zazwyczaj za pośrednictwem firmy kurierskiej. Rodzice i dziecko z pewnością na długo zachowują tak uroczą pamiątkę.

Wybierając reklamowe ubranka dla niemowląt należy brać pod uwagę nie tylko design i efektywność grafiki, ale również jakość i bezpieczeństwo materiału. Dlatego w Reklamowe24 proponujemy ubranka niemowlęce sporządzone ze 100 % bawełny lub bawełny z domieszką wiskozy czy poliestru, zależnie od kolorystyki. Białe ubranka ze 100 % bawełny zawierają również bawełnę organiczną i są dedykowane niemowlętom wrażliwym na barwniki czy alergeny. Czesana, niekurczliwa bawełna, z której sporządzono ubranka jest wyjątkowo trwała i miękka.

W naszej ofercie znaleźć można ubranka różnokolorowe, w tym również odzież niemowlęcą w paski idealną jako podłoże wzorów marynarskich i klasycznych. Oprócz tego oferujemy także ręczniki niemowlęce, czapeczki, legginsy, bluzy i śliniaczki. Zatem w Reklamowe24 można z łatwością skompletować całą wyprawkę! Jak znakujemy ubranka? Stosowana jest metoda termotransferu lub haft. Z pewnością haft jest niezwykle trwałym i niezawodnym sposobem znakowania. Z drugiej strony, ubranka są często pokrywane nadrukami grafiki, a w tym celu lepiej sprawdzi się termotransfer. Nierzadko obie te metody są z powodzeniem łączone. Zespół ekspertów czuwa nad prawidłową realizacją projektu, dlatego efekty zawsze są zadowalające.

Ubranka dla niemowląt z nadrukiem lub haftem mogą posłużyć jako dobry nośnik reklamy lub podarunek sfinansowany przez firmę czy gminę. W ten sposób rozgłos zyskują przede wszystkim marki związane z branżą i miasta o bogatej historii. Celem stworzenia trwałego, estetycznego ubranka reklamowego warto skorzystać z naszej rozbudowanej oferty. Wcześniej przeprowadzana jest wycena, w dodatku można uzyskać próbki znakowanego produktu. Jako doświadczony usługodawca proponujemy również fachowe doradztwo. Zaufali nam najlepsi, dlatego od ponad 10 lat jesteśmy liderem w branży gadżetów reklamowych. Zapraszamy!