Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 1

Stacje pogodowe

line line
Zegary i zegarki reklamowe
• Termometry reklamowe
• Stacje pogodowe
• Zegary reklamowe
• Zegarki biurkowe
• Zegary ścienne
• Zegarki i stopery
• Budziki reklamowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
szary
czarny
biały
brązowy
brak danych
burlywood
beżowy
Materiał
plastik
inne
bambus
Technika nadruku
etykieta

naklejka

laser

tampodruk

nadruk_cyfrowy

fullcolor

sito

z 1
Najczęściej zadawane pytania
  • O jakich parametrach informuje stacja pogodowa?
  • Stacje pogodowe pomogą nam sprawdzić aktualną prognozę pogody, podają dokładną temperaturę na zewnątrz, a także poziom wilgotności powietrza czy ciśnienia. Większość modeli jest również wyposażona w zegar, alarm i kalendarz.

  • Czy na stacjach pogodowych można wykonać kolorowy nadruk?
  • Tak, możemy wykonać znakowanie techniką tampodruku, nadruk może mieć do 4 kolorów.

  • Chcę zamówić stacje pogodowe bez znakowania, ile czasu będę czekał na dostawę?
  • Czas realizacji gadżetów reklamowych bez znakowania wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Stacje pogodowe reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Bezprzewodowa stacja pogodowa to niezwykle pożądany gadżet reklamowy. Taki produkt sprawdzi się jako upominek promocyjny dla pracowników, jak też klientów czy przedstawicieli firm partnerskich. Zdecydowana większość bezprzewodowych stacji pogodowych to typowe gadżety reklamowe do postawienia na biurku, dlatego doskonale sprawdzą się w każdej firmie. Dlaczego reklamowa stacja pogodowa sprawdzi się jako gadżet promocyjny? Stacja pogodowa umożliwia stałe śledzenie aktualnych warunków, co z pewnością docenią wszyscy obdarowani. Informacja dotycząca temperatury, poziomu opadów czy zachmurzenia jest konieczna. W końcu każdego dnia chcemy czuć się komfortowo! Stacja pogodowa z logo pozwala zaoszczędzić czas i z pewnością w krótkim czasie zyska miano ulubionego gadżetu.

Stacje pogodowe z logo - gadżet reklamowy

Jakie stacje pogodowe dostępne są w naszym sklepie? To zarówno tradycyjne urządzenia w stylu klasycznym, jak i nowoczesne gadżety reklamowe z wyświetlaczem LCD. Klasyczne modele wyposażone w termometr, zegar i wilgotnościomierz są bardzo praktyczne i świetnie prezentują się np. na biurku. Nowoczesne modele są natomiast nieco bardziej dokładne i składają się zazwyczaj z dwóch części: wyświetlacza do postawienia na biurku lub parapecie okiennym oraz czujnika zewnętrznego. Dzięki temu, posiadacz gadżetu może na bieżąco obserwować zmiany pogodowe. Na wyświetlaczu pojawiają się dane dotyczące nie tylko temperatury, ale także stopnia zachmurzenia i poziomu wilgotności powietrza. Oprócz tego reklamowa stacja pogodowa pełni rolę zegara i kalendarza.

Stacja pogodowa
Stacja pogodowa to praktyczny gadżet na biurko. Wyświetla informacje o pogodzie, a także aktualną godzinę i datę.
Bambusowa stacja pogodowa
Bambusowa stacja pogodowa przypadnie do gusty zwolennikom naturalnego i minimalistycznego designu.

Reklamowe stacje pogodowe wysokiej klasy

W jaki sposób odbywa się znakowanie stacji pogodowych? Wszystko zależne jest od modelu! Zazwyczaj jednak umożliwiamy klientom wybór dwóch niezwykle trwałych metod. Pierwszą z nich jest grawerowanie laserowe, które stanowi jedną z najbardziej trwałych i praktycznych form znakowania. Nadruk wykonany tą techniką jest właściwie niezniszczalny, a w dodatku prezentuje się naprawdę elegancko. Grawerowanie świetnie sprawdzi się w przypadku stacji pogodowych o drewnianej lub metalowej podstawce. Drugą techniką jest tampodruk, który umożliwia wykonanie napisu i grafiki w czterech kolorach. To tania, lecz wyjątkowo skuteczna metoda. Znakowanie w kolorze to najlepszy wybór, gdy chodzi o gadżety reklamowe w stylu nowoczesnym. W przypadku bezprzewodowych stacji pogodowych złożonych z czujnika i wyświetlacza, najczęściej znakujemy obie części.