Poligrafia Łódź, Warszawa - Usługi poligraficzne, Sklep Gadżety reklamowe z nadrukiem logo, Cena, Opinie - Reklamowe24

Poligrafia

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
Nadruk
Ulotka składana A5 - błysk
Ulotka składana A5 - b… Symbol: 00024
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka składana A5 - mat
Ulotka składana A5 - mat Symbol: 00025
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka składana A5 - błysk, składana w Z
Ulotka składana A5 - b… Symbol: 00026
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka składana A5 - mat, składana w Z
Ulotka składana A5 - m… Symbol: 00027
cena od
0,00 zł
Cena netto
Wizytówka mat
Wizytówka mat Symbol: 00028
cena od
0,00 zł
Cena netto
Wizytówka błysk
Wizytówka błysk Symbol: 00029
cena od
0,00 zł
Cena netto
Wizytówka mat z lakierem UV
Wizytówka mat z lakier… Symbol: 00030
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka składana DL - błysk, składana po dłuższym boku
Ulotka składana DL - b… Symbol: 00031
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka składana DL - błysk, składana po krótszym boku
Ulotka składana DL - b… Symbol: 00032
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka składana DL - błysk, składana w Z
Ulotka składana DL - b… Symbol: 00033
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka składana DL - błysk, składana w C
Ulotka składana DL - b… Symbol: 00034
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka składana DL – mat, składana po dłuższym boku
Ulotka składana DL – m… Symbol: 00035
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka składana DL – mat, składana po krótszym boku
Ulotka składana DL – m… Symbol: 00036
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka składana DL – mat, składana w Z
Ulotka składana DL – m… Symbol: 00037
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka składana DL – mat, składana w C
Ulotka składana DL – m… Symbol: 00038
cena od
0,00 zł
Cena netto
Papier firmowy
Papier firmowy Symbol: 00039
cena od
0,00 zł
Cena netto
Plakat A1
Plakat A1 Symbol: 00040
cena od
0,00 zł
Cena netto
Roll up
Roll up Symbol: 00041
cena od
0,00 zł
Cena netto
Notes a5 – klejony bez okładki
Notes a5 – klejony bez… Symbol: 00042
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka DL 4 strony
Ulotka DL 4 strony Symbol: PG00021
cena od
0,00 zł
Cena netto
Ulotka A5 2 strony
Ulotka A5 2 strony Symbol: PG00022
cena od
0,00 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są terminy realizacji na poligrafię?

Wszystko zależy od produktu i techniki znakowania. Mamy zarówno standardowe jak i ekspresowe terminy realizacji. Jeśli mają Państwo bardzo krótki termin proszę powiadomić o tym naszego handlowca.

Jakie produkty mają Państwo w swojej ofercie?

Możemy wydrukować wiele rzeczy. Robimy standardowe ulotki, wizytówki, plakaty, banery, roll-upy, notesy klejone i teczki papierowe. A także kalendarze ścienne, katalogi, podkłady na biurko, zaproszenia, pocztówki, papier firmowy, a nawet mapy. Mamy do wyboru różne gramatury i rodzaje papieru.

Czy wykonują Państwo naklejki?

Oczywiście, możemy zaproponować standardowe naklejki jak i naklejki epoksydowe.

Wiele się mówi o tym, jak skuteczne są reklamowe podarunki dla klientów. Jednak nie powinniście zapominać także o możliwościach, które daje tradycyjna reklamowa poligrafia. To bardzo dobry sposób na pozyskanie swoich klientów. Przykładowo odpowiednio zaprojektowane ulotki reklamowe to rewelacyjna metoda zaprezentowania swojej oferty - tak można dotrzeć zarówno do nowych klientów, jak i przypomnieć o sobie stałym klientom. Reklamowa poligrafia, jak np. małe kalendarzyki, ulotki lub broszurki, może być chociażby dołączana do każdego zamówienia. Reklamowa poligrafia pomoże Wam efektywnie zareklamować Wasze usługi lub produkty. Jesteśmy przekonani, że uda Wam się znaleźć coś ciekawego w naszym aktualnym asortymencie. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Nie da się zaprzeczyć, że reklamowa poligrafia to bardzo dobry pomysł, jeśli chcecie, aby Wasze logo stało sie bardziej rozpoznawalne na rynku. Jeśli chcecie, aby Wasza marka dobrze się kojarzyła dotychczasowym i potencjonalnym klientom, musicie oczywiście zadbać o najwyższą jakość produktów i usług. To jednak nie wszystko. Warto zadbać także o to, aby dotychczasowi i potencjalni klienci mieli kontakt z logo firmowym, sloganem reklamowym itd. Przydadzą się w tym względzie zarówno szeroko pojęte podarunki reklamowe dla klientów z logo, jak również reklamowa poligrafia. U nas możecie zamówić dowolne broszurki, ulotki lub bardzo popularne kalendarze listkowe.

Typowym przykładem reklamowej poligrafii są ulotki, na których można zaprezentować firmę, opisać konkretne produkty, usługi lub zaprezentować konkretna ofertę promocyjną. Jeśli chcecie zamówić reklamowe ulotki, które docelowo mają pomóc w dotarciu do nowych klientów, zapraszamy do zapoznani się z naszą ofertą. Wystarczy, że przygotujecie projekt takiej ulotki, abyśmy mogli je wydrukować. Ze swej strony chcielibyśmy zaznaczyć, że oferujemy bardzo staranny wydruk, który cechuje się głębia barw i trwałością. Reklamowa poligrafia, którą oferujemy na naszej stronie internetowej, nie pozostawiają nic do życzenia pod względem jakości. Przekonajcie się sami! Jeśli macie jakieś pytania o reklamowe ulotki lub broszurki, zachęcamy do kontaktu z naszym teamem. Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Bardzo popularną formą reklamowej poligrafii są klasyczne kalendarze listkowe. W tym przypadku chodzi o małe kalendarzyki z dobrej jakości papieru, które drukowane są dwustronnie. Na jednej stronie znajduje się treść reklamowano, np. dane teleadresowe danej firmy, a na drugiej czytelne kalendarium. Taka reklamowa poligrafia to znakomity sposób, aby przypomnieć o sobie klientom. Oczywiście kalendarze listkowe są bardzo dobrym dodatkiem do zamówień, można je wręczać klientom korzystającym z konkretnych usług firmy.

Nie da się zaprzeczyć, że reklamowa poligrafia to skuteczna forma reklamy. Z pomocą starannie wykonanych, estetycznych ulotek reklamowych (możliwe różne rozmiary) lub małych kalendarzyków listkowych można efektywnie poprawić świadomość reprezentowanej marki. Warto zaznaczyć, że z takich materiałów reklamowych korzystają firmy z każdej branży. Nasz team jest otwarty na nowe wyzwania. Jeśli interesuje Was estetyczna, starannie wykonana reklamowa poligrafia, zapraszamy do kontaktu z nami. Z pewnością szybko i sprawnie ustalimy szczegóły naszej współpracy. Bardzo chętnie odpowiemy na Wasze pytania.