Reklamowe24
Ponad 10 000 produktów reklamowych
Bezpłatna wizualizacja
ikona telefon tel. 42pokaż
ikona koperta biuro@pokaż
z 2
>

Kalendarze reklamowe

line line
Kalendarze reklamowe
• Kalendarze książkowe
• Kalendarze ścienne
• Kalendarze kieszonkowe
• Kalendarze biurkowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Kolor
czarny
szary
żółty
niebieski
biały
navy
brązowy
czerwony
zielony
pomarańczowy
beżowy
purpurowy
brak danych
burlywood
Materiał
plastik
bambus
Technika nadruku
sito

tloczenie

fullcolor

tampodruk

laser

z 2
>
Najczęściej zadawane pytania
  • Jakie formaty kalendarzy książkowych mogę zamówić?
  • W ofercie mamy modele w formatach A4, A5, A6, B5 i B6.
  • Czy mogę umieścić imiona pracowników na kalendarzach?
  • Na modelach ze skóry lub okleiny skóropodobnej możemy wykonać personalizację przy użyciu graweru laserowego.
  • Czy mogę wykonać kalendarz według własnego projektu?
  • Mamy możliwość wykonania kalendarzy według indywidualnego projektu. Możemy wykonać zarówno kalendarze książkowe jak i ścienne czy biurkowe. Spośród kalendarzy ściennych oferujemy Państwu modele jednodzielne, trójdzielne i plakatowe. Możemy wydrukować także piramidki na biurko i biuwary oraz kieszonkowe kalendarze listkowe.

Kalendarze reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Kalendarze reklamowe 2021 w ofercie Reklamowe24

Zbliża się grudzień, zatem w Reklamowe24 przystąpiliśmy do przygotowania oferty kalendarzy na rok 2021. Kalendarz to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Dlaczego? Ponieważ jest użyteczny i świetnie się prezentuje. W dodatku osoby obdarowane korzystają z niego przez cały rok, co czyni z kalendarza idealną reklamę długoterminową. Jaki kalendarz na rok 2021 wybrać i dlaczego?

Ścienne kalendarze reklamowe na rok 2021

Reklamowy kalendarz na ścianę warto podarować pracownikom lub kontrahentom. Jest to bowiem idealny kalendarz do biura, lokalu, siedziby firmy. Każdy partner biznesowy chętnie skorzysta z takiego podarunku i umieści go w widocznym miejscu, gdzie pozostanie na cały rok. Kalendarze ścienne są również istotnym elementem wyposażenia wielu polskich domów. Ta popularność związana jest z funkcjonalnością upominku, który ułatwia domownikom planowanie zadań i rozrywek na przyszłość.

Jakie kalendarz ścienny wybrać? W Reklamowe 24 proponujemy reklamowe kalendarze trójdzielne, jednodzielne oraz plakatowe. Kalendarz trójdzielny charakteryzuje się sporymi wymiarami, dlatego z pewnością przyciąga wzrok osób przebywających w pomieszczeniu. Nie oznacza to zarazem, że reklama znajdująca się w jego górnej części nie jest widoczna. Przeciwnie, dzięki zastosowaniu wypukłej główki nadruk rzuca się w oczy! Reklamowy kalendarz jednodzielny jest nieco bardziej uproszczony, lecz reklama stanowi połowę całego produktu i prezentuje się równie doskonale. Z kolei kalendarze plakatowe to sposób na maksymalne wyeksponowanie reklamy.

Co ważne, na każdym z kalendarzy może znaleźć się dowolny nadruk. Grafikę warto wybierać w sposób przemyślany, aby dobrze uwydatnić wszelkie atuty marki. Tak jak jest to w przypadku każdej reklamy, grafika powinna być dostosowana odpowiednio względem strategii marketingowej.

Kalendarze biurkowe 2021 jako gadżet reklamowy

Jak wskazuje sama nazwa, kalendarze tego typu sprawdzą się doskonale, jako gadżet reklamowy na biurko. Z tego względu należy zaoferować je osobom wykonującym pracę biurową. Mogą to być pracownicy czy też partnerzy biznesowi, ale również klienci - jeśli oferta skierowana jest właśnie do grupy osób zajmujących się pracą przy komputerze. Biurkowe kalendarze są niezwykle praktyczne, ponieważ można jest w sposób stabilny umiejscowić na blacie. Z tego względu zawsze znajdują się w zasięgu wzroku. To ogromne ułatwienie zwłaszcza dla osób borykających się z brakiem czasu.

Ważną zaletą takiego produktu jest estetyka, która idzie w parze z niską ceną. Kalendarze reklamowe w formie piramidki są wykonane z grubego kartonu. Gramatura 300 g sprawia, że produkt jest odporny na zniszczenia mechaniczne i prezentuje się świetnie mimo upływu kolejnych miesięcy. To kompaktowy kalendarz, wyposażony w kartki do odrywania. Reklama najczęściej umieszczona jest z jednej strony piramidki. Dzięki temu nadruk jest świetnie wyeksponowany, a jednocześnie praktyczny charakter kalendarza pozostaje zachowany.

Kiedy sprawdzą się kalendarze listkowe?

Kalendarze listkowe charakteryzują się niewielkimi wymiarami i z wyglądu przypominają nieco wizytówki. Co ciekawe, reklamowe kalendarze listkowe również mogą pełnić taką rolę! Wszystko dzięki możliwości zastosowania dowolnego nadruku. Oprócz grafiki na kalendarzu zamieścić można również dane kontaktowe. Różnica polega na tym, że osoba obdarowana nie będzie się rozstawać z tą formą „wizytówki”, ponieważ jest niezwykle użyteczna! Reklama najczęściej zajmuje całą pierwszą stronę kalendarza listkowego.

Luksusowy kalendarz książkowy 2021

Kalendarz na rok 2021 w formie książki sprawdzi się jako upominek reklamowy dla ważnego kontrahenta, wspólnika czy zasłużonego pracownika. Jest to bowiem ekskluzywny gadżet reklamowy, sporządzony z trwałych materiałów i estetyczny. Najbardziej luksusowe kalendarze książkowe 2021 są wykonane ze skóry naturalnej bądź ekologicznej. Na okładce znajduje się wytłoczony rok, co dodatkowo kojarzy się z wysoką półką. Kolejną zaletą jest jakość papieru zastosowanego wewnątrz. Reklama jest przedstawiana w formie nadruku i tłoczenia. Ponadto oprawki są dostępne w najróżniejszych kolorach. Dzięki temu personalizacja takiego gadżetu reklamowego nie sprawia najmniejszego problemu.

Wybierając kalendarze na rok 2021 warto korzystać z oferty sprawdzonego usługodawcy. W Reklamowe24 wiemy, jak stworzyć atrakcyjny cenowo, lecz trwały i estetyczny kalendarz reklamowy na ścianę i biurko lub kalendarz w formie książki. To kolejny powód, dla którego atrakcyjną opcją jest oferta Reklamowe24. Od lat spełniamy wymogi topowych marek, tworząc efektowne i trwałe gadżety reklamowe.