Reklamowe24
z 2
>

Kalendarze reklamowe

line line
Kalendarze reklamowe
• Kalendarze książkowe
• Kalendarze ścienne
• Kalendarze kieszonkowe
• Kalendarze biurkowe

Bestsellery
Gadżety EKO
Promocje
Nowości
Cena (zł) :
Szybkość realizacji
Kolor
brak danych
czarny
ciemnoniebieski
czerwony
drewna
błękitny
biały
Materiał
papier
bambus
Technika nadruku
nadruk

tloczenie

tampodruk

fullcolor

sito

grawer

druk_uv

laser

z 2
>
Najczęściej zadawane pytania
  • Jakie formaty kalendarzy książkowych mogę zamówić?
  • W ofercie mamy modele w formatach A4, A5, A6, B5 i B6.
  • Czy mogę umieścić imiona pracowników na kalendarzach?
  • Na modelach ze skóry lub okleiny skóropodobnej możemy wykonać personalizację przy użyciu graweru laserowego.
  • Czy mogę wykonać kalendarz według własnego projektu?
  • Mamy możliwość wykonania kalendarzy według indywidualnego projektu. Możemy wykonać zarówno kalendarze książkowe jak i ścienne czy biurkowe. Spośród kalendarzy ściennych oferujemy Państwu modele jednodzielne, trójdzielne i plakatowe. Możemy wydrukować także piramidki na biurko i biuwary oraz kieszonkowe kalendarze listkowe.

Kalendarze reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Co można podarować klientom, aby dobrze kojarzyli nasza firmę? Nad tą kwestią zastawania się wiele osób, które chciałyby efektywnie rozwijać swój biznes. Okazuje się, że dobry podarunek reklamowy wcale nie musi być drogi. Można zainwestować po prostu w atrakcyjne dla klienta gadżety, które będą chętnie wykorzystywane czy to w domu czy może w pracy. Jednym z takich gadżetów jest chociażby kalendarz reklamowy. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem większej ilości reklamowych kalendarzy (różne typy!), zapraszamy serdecznie do przestudiowania naszej aktualnej oferty. Na pewno uda nam się coś zaproponować.

Praktyczne kalendarze reklamowe z logo firmowym

Kalendarz to jeden z tych artykułów, który przydaje się każdemu. Nie tylko w pracy, ale także i w życiu prywatnym chcemy czasami sprawdzić jakąś datę, zapisać sobie wizytę u lekarza, termin spotkań prywatnych, datę płatności faktury itd. Dobry, przejrzysty kalendarz to zatem jeden z tych artykułów, bez których nie można się obyć. Jeśli zatem chcieliby Państwo podarować swoim klientom jakieś praktyczne podarunki reklamowe, dobrze dobrany kalendarz jest z pewnością świetnym rozwiązaniem. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, że jest tak wiele różnych modeli, że łatwo można znaleźć atrakcyjny kalendarz w przystępnej cenie, który może zostać łatwo oznakowany logo Państwa firmy.

Nowoczesne kalendarze firmowe w ofercie naszego sklepu

Oczywiście oferujemy naszym klientom kalendarze reklamowe o różnych cechach Dostępne są zarówno przystępne cenowo kalendarze biurkowe, jak i ekskluzywne kalendarze personalne w skórzanej oprawie. Niezależnie od tego, na jaki model się Państwo zdecydują, gwarantujemy najwyższą jakość. Co istotne, oferowane kalendarze reklamowe mają dość dużą powierzchnię, którą można wykorzystać do wykonania atrakcyjnego nadruku reklamowego. W takim razie mogą Państwo oznakować wybrane kalendarze reklamowe nie tylko logo, ale także jakimś tekstem reklamowym. To naprawdę świetny pomysł, jeśli chcą Państwo zwrócić uwagę na swoją markę.