Tygryski Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Tygryski reklamowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Tygrys z koszulką pod nadruk
Tygrys z koszulką pod … Symbol: HE281-18
cena od
12,08 zł
Cena netto
Pantera z koszulką pod nadruk
Pantera z koszulką pod… Symbol: HE282-16
cena od
12,08 zł
Cena netto
Pluszowy tygrys RPET | Finn
Pluszowy tygrys RPET |… Symbol: HE793-16
cena od
16,91 zł
Cena netto
Nowość
Pluszowy tygrys
Pluszowy tygrys Symbol: V1608-99
cena od
16,25 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Czy zobaczę projekt maskotki ze znakowaniem przed drukiem?

Oczywiście, do realizacji zamówienia przystępujemy po akceptacji wizualizacji i zatwierdzeniu projektu przez Klienta.

Czy na maskotce można wykonać haft?

Tak, w przypadku niektórych maskotek możemy wykonać znakowanie za pomocą haftu komputerowego. W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt z działem handlowym.

Ile czasu trwa realizacja maskotek z nadrukiem?

Czas realizacji zazwyczaj wynosi od 5 do 9 dni roboczych. Możliwa jest również realizacja zamówienia w trybie ekspresowym za dodatek opłatą.

Jeśli właśnie zastanawiają się Państwo nad wyborem atrakcyjnych maskotek reklamowych, serdecznie zachęcamy do wzięcia pod uwagę kolorowych lewków reklamowych, które dostępne są także i w naszym sklepie internetowym. Od razu warto zaznaczyć, że maskotki reklamowe, w tym także urocze lewki reklamowe, to bardzo dobry pomysł, jeśli zależy nam na tym, aby nasza marka była pozytywnie odbierana. Ostatecznie nie da sie chyba negatywnie postrzegać pluszowych, miękkich maskotek. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Nie od dziś urocze maskotki są wykorzystywane jako nośnik reklamy. To nic zaskakującego. Z reguły słodkie pluszowe zwierzątka budzą od razu pozytywne skojarzenia. Zatem miś, myszka czy wreszcie mały pluszowy lew będą wspaniałym rozwiązaniem, jeśli chcemy, aby nasza marka zaczęła budzić jednoznacznie pozytywne skojarzenia. W tym miejscu warto podkreślić, że akurat słodkie lewki reklamowe z logo to bardzo dobry podarunek nie tylko dla dzieci. Osoba dorosła, która taką maskotkę otrzyma, pewnie podaruje ją swojemu dziecku, jednak miły gest zapamięta na dłużej. I to jest właśnie główna zaleta tego rodzaju reklamy. Co istotne, można nabyć urocze lewi reklamowe w różnych rozmiarach. zatem z pewnością znajdą Państwo także i u nas maskotki o odpowiednich parametrach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zawsze chcemy oferować naszym klientom w miarę urozmaicony asortyment, aby naprawdę każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Jeśli jeszcze nie zdecydowali się Państwo na konkretne maskotki z logo firmowym, zdecydowanie rekomendujemy dostępne u nas urocze lewki reklamowe. Oferujemy lewki w różnych rozmiarach, także w formie dekoracyjnych breloków do kluczy. Atutem lewków reklamowych jest fakt, że można na nich łatwo nanieś nadruk reklamowy. Na chustkach, koszulkach itd. można nadrukować zarówno logo Państwa firmy, jak i każdą inną grafikę reklamową. Serdecznie zapraszamy!