line
Symbol:
RD74031

Cena:
14,30 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG281

Cena:
14,63 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫
Symbol:
VG282

Cena:
14,63 zł netto

Kolory:
Dowiedz się więcej ≫Tygryski reklamowe w ofercie sklepu R24 - producenta gadżetów reklamowych.

Jakie gadżety są najlepszym pomysłem, jeśli chcemy, aby nasza reklama trafiła na podatny grunt? Ciekawym rozwiązaniem są z pewnością maskotki reklamowe. W tek kategorii produktów mogą Państwo znaleźć starannie wykonane tygryski reklamowe. Wszystkie dostępne u nas maskotki reklamowe w tej kategorii to produkty, które są nie tylko nadzwyczaj estetyczne, ale także i wytrzymałe. Kompletując nasz asortyment, postawiliśmy oczywiście na wysokojakościowe maskotki. Zdecydowanie zapraszamy Państwo do bliższego zapoznania się z naszą oferta już teraz. Z przyjemnością udzielimy odpowiedni na ewentualne Państwa pytania.

Tygryski reklamowe to świetna reklama

Zdecydowanie zachęcamy Państwa do zakupu uroczych, pluszowych tygrysków reklamowych. To naprawdę znakomita forma reklamy dla wszystkich firm, które chcą skutecznie poprawić świadomość własnej marki u odbiorców ich produktów bądź też usług. Pręgowane tygryski w różnych kolorach, estetycznie przyozdobione logo firmy, będą ciekawą maskotką firmową. Taki pluszowy zwierzak na pewno od razu wywoła uśmiech na twarzy obdarowanych osób. To jeden z argumentów za tym, aby zdecydować się właśnie na reklamowe tygryski pluszowe. Ważne jest jeszcze, że tego rodzaju maskotki reklamowe są zazwyczaj ubrane w koszulki - to na nich można z łatwością nadrukować logo czy też inna grafikę, którą Państw wybiorą.

Estetyczne tygryski reklamowe w naszym sklepie internetowym

Nasza oferta obejmuje urocze pluszowe tygryski reklamowe, które zostały uszyte z bardzo dobrych materiałów. Nawet, jeśli tygryski będą używane w intensywnej zabawie, na pewno będą doskonale pełnić swoją główną rolę nośnika reklamy. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć starannie wykończone, urocze pluszowe tygryski reklamowe w białych koszulkach. Tygryski reklamowe dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych. Koszulka jest biała, zatem można na niej z powodzeniem nadrukować w zasadzie dowolną treść reklamową. Oczywiście dostępne nas maskotki reklamowe są wykonane z materiałów bezpiecznych dla dzieci.


line
Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.