Pokrowce i ochraniacze reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Pokrowce i ochraniacze

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Pokrowiec odzieżowy z wieszakiem
Pokrowiec odzieżowy z … Symbol: 56-0207508
cena od
114,93 zł
Cena netto
Pokrowiec
Pokrowiec Symbol: 56-0207509
cena od
67,93 zł
Cena netto
Pokrowiec odzieżowy
Pokrowiec odzieżowy Symbol: 56-0802205
cena od
5,62 zł
Cena netto
Pokrowiec na ubrania , czarny
Pokrowiec na ubrania ,… Symbol: V8418-03
cena od
8,82 zł
Cena netto
Pokrowiec na okulary, zamykany na sznurek, czarny
Pokrowiec na okulary, … Symbol: V8615-03
cena od
1,46 zł
Cena netto
Pokrowiec na ubrania, czarny
Pokrowiec na ubrania, … Symbol: V9405-03
cena od
7,88 zł
Cena netto
Pokrowiec odblaskowy na plecak
Pokrowiec odblaskowy n… Symbol: AS20312
cena od
8,36 zł
Cena netto
Odblaskowy pokrowiec na plecak HiVisible, żółty
Odblaskowy pokrowiec n… Symbol: R17836.03
cena od
9,04 zł
Cena netto
Torba na garnitur
Torba na garnitur Symbol: R91820
cena od
68,17 zł
Cena netto
Torba na garnitur
Torba na garnitur Symbol: R91822
cena od
31,21 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Chcę zamówić produkty bez znakowania, jak to zrobić?

W celu złożenia zamówienia na produkty bez nadruku, prosimy o kontakt z działem handlowym, najlepiej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W wiadomości należy uwzględnić: symbol produktu, nakład, termin realizacji oraz adres dostawy produktów, a także numer telefonu kontaktowego dla kuriera.

Gdzie mogę zobaczyć Państwa dotychczasowe realizacje?

Zapraszamy do zakładki „Nasze realizacje” gdzie mogą Państwo zobaczyć jak wyglądają gotowe produkty Reklamowe24, które trafiają do Klientów.

Nie ma tu odpowiedzi na pytanie, które mnie interesuje. Gdzie mogę uzyskać odpowiedź?

Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi.

Pokrowce i ochraniacze to akcesoria, które stanowią stały element wyposażenia osób często podróżujących w ramach swojego zawodu. Są przydatne także w dni wolne od pracy, gdy konieczne jest przewiezienie garnituru czy kosztowego sprzętu. Warto oznaczyć pokrowce i ochraniacze logotypem i stworzyć funkcjonalny gadżet reklamowy.

Jeśli Twoi klienci lub pracownicy często podróżują służbowo koniecznie wyposaż ich w pokrowce z logotypem. To luksusowy gadżet reklamowy, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym. W Reklamowe24 znaleźć można pokrowce na garnitury, krawaty i okulary. Dostępne są w różnych wariantach, co pozwala na wybór produktu idealnego.

Jeśli cenisz sobie produkty klasyczne, zwróć uwagę na pokrowce na garnitur, które umożliwiają zawieszenie odzieży na wieszaku. To najpopularniejsza od lat forma ochrony ubrań. Ważne jest aby pokrowiec był dobrze uszczelniony. Tylko w ten sposób można uniknąć zabrudzeń i zawilgoceń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. Z drugiej strony, ten sposób nie zawsze się sprawdzi. Jeśli użytkownik ma możliwość zawieszenia odzieży w pozycji pionowej, nie powstaną na jej powierzchni zagniecenia. Jeśli jednak garnitur lub sukienka muszą zostać ułożone wraz z innymi bagażami, podczas długiej drogi mogą się pognieść. Z tego względu warto zwrócić uwagę na nowoczesne pokrowce na garnitury w formie rulonu.

Luksusowe pokrowce ROLLOR to sposób na przechowanie odzieży bez zagnieceń. Z ich zastosowaniem możesz bezproblemowo przechowywać i transportować garnitury, koszule i sukienki. Luksusowe pokrowce są tworzone ręcznie z najwyższej jakości materiałów. To nie tylko produkt funkcjonalny, ale również trwały. Z pewnością jest to ekskluzywny gadżet reklamowy. Warto pamiętać, że tego typu produktu stanowią doskonałą wizytówkę marki.

Z pomocą pokrowca możesz przechować nie tylko odzież, ale i dodatki. W Reklamowe24 znajdziesz między innymi pokrowce ROLLOR przeznaczone do przechowania krawatów. Oprócz tego dostępne są pokrowce ochronne na plecaki. W plecakach i torbach nierzadko przenoszone są kosztowne sprzęty, takie jak aparaty fotograficzne, tablety i laptopy. Celem ich zabezpieczenia należy stosować wodoodporne pokrowce o wysokim poziomie szczelności. Dobrym wyborem będą te z elementami odblaskowymi.

Tego typu produkty to propozycja praktyczna i atrakcyjna cenowo. Zwróć uwagę na przykład na pokrowiec na plecak Fluo lub uniwersalny pokrowiec wodoodporny na plecak. Jeśli pokrowiec jest odpowiednio oznakowany stanowi doskonałą formę reklamy. Taki podarunek jest odpowiedni dla pracowników, ale także klientów. Warto bowiem kierować się zasadą, że użyteczne gadżety są szczególnie doceniane i widoczne dla szerokiej grupy osób.

W przypadku branży sportowej i budowlanej, a także w przypadku innych branż specjalistycznych, dobrym pomysłem mogą okazać się ochraniacze z logotypem. W Reklamowe24 znajdziesz między innymi nakolanniki i ochraniacze na łokcie. Nakolanniki sporządzone są z trwałego, lecz elastycznego i lekkiego materiału. Ochraniacze na łokcie wyposażone są w zakładkę na identyfikator.

Jak znakujemy pokrowce i ochraniacze? Podobnie jak w przypadku wszystkich gadżetów reklamowych, również pokrowce i ochraniacze są znakowane metodą dobrana odpowiednio względem rodzaju podłoża. W przypadku eleganckich możliwe jest wykonanie grawera na metalowych lub skórzanych elementach. Z kolei bezpośrednio na tkaninę stosowany jest zwykle termotransfer. Dzięki temu możliwe jest wykonanie kolorowych nadruków. Celem dobrania właściwego projektu należy kierować się strategią marketingową firmy. W przypadku wątpliwości nasza doświadczona kadra zapewnia klientom odpowiednie doradztwo.