Breloki antystresowe Reklamowe z Nadrukiem logo dla firm, Cena, Opinie - Producent Reklamowe24

Breloki antystresowe

Kategorie i filtry
Sortowanie
  • Domyślnie
  • Nazwa od A-Z
  • Nazwa od Z-A
  • Cena od najniższej
  • Cena od najwyższej
Loading...
Wybrane filtry
Cena
-
kolor
użyte materiały
Nadruk
Brelok do kluczy, zabawka antystresowa serce, czerwony
Brelok do kluczy, zaba… Symbol: V4018-05
cena od
1,46 zł
Cena netto
Brelok antystresowe serce, czerwony
Brelok antystresowe se… Symbol: V4744-05
cena od
1,73 zł
Cena netto
Brelok antystresowy jabłko, czerwony
Brelok antystresowy ja… Symbol: V4981-53
cena od
1,11 zł
Cena netto
Brelok, antystres "uśmiechnięta buzia"
Brelok, antystres "uśm… Symbol: V8997-08
cena od
2,12 zł
Cena netto
Brelok serce z PU
Brelok serce z PU Symbol: MO9210-05
cena od
1,44 zł
Cena netto

Najczęściej zadawane pytania

Co wyróżnia breloki antystresowe?

Breloki antystresowe są wykonane z pianki lub gumy, występują w wielu kolorach i kształtach np. warzyw, owoców, serduszek itp. Przeznaczone są do ściskania, co pozwala na zredukowanie napięcia emocjonalnego i rozładowanie stresu. Antysteresy w formie breloczków można dopiąć do kluczy i mieć zawsze przy sobie.

Czy na breloku antystresowym mogę umieścić moje logo?

Oczywiście, breloki znakujemy metodą tampodruku, ze względu na materiał, z którego wykonane są antystresy i wielkość pole znakowania, zalecamy nadruki jednokolorowe.

Chciałbym zobaczyć produkt przez złożeniem zamówienia, czy istnieje taka możliwość?

Tak, mogą Państwo zamówić próbkę każdego z naszych produktów. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, prosimy o kontakt z działem handlowym.

Piłeczki antystresowe, które w chwilach wzburzenia można gnieść, tarmosić albo nimi rzucać należą obecnie do bardzo popularnych gadżetów promocyjnych. My poszliśmy o krok dalej. Zawsze staramy się dostarczać naszych klientom takich gadżetów, które są faktycznie funkcjonalne. W tej kategorii produktów znajdą Państwo wysokiej jakości antystresowe breloki reklamowe, które na pewno nie raz przydadzą się w trudnych sytuacjach. A do tego można do nich przyczepić klucze.

Jeśli chodzi o typowe breloki reklamowe z funkcją antystresową, wykonane są one z reguły z miękkiej, przyjemnej w dotyku pianki w różnych kolorach. To przyczynia się do faktu, że ich cena nie jest zbyt wysoka. Na chwilę obecną można naprawdę tanio zamówić breloczki antystresowe w wielu różnych kształtach. Czasami bardzo zabawnych. Poza tradycyjnymi piłeczkami (które, trzeba przyznać, ciągle mają najwięcej zwolenników) oferowane są breloki w kształcie ludzików, domków, pojazdów, owoców albo w abstrakcyjnych formach. Pianka to materiał, który można zabarwić praktycznie na każdy kolor. Stąd też, kupując breloki antystresowe, można liczyć na prawdziwą różnorodność.

Mamy świadomość tego, że reklamowe breloki antystresowe cieszą się coraz większą popularnością. Dlatego też staramy się, aby nasz asortyment w tej kategorii był jak najbardziej urozmaicony. Naszym klientom oferujemy breloki antystresowe w różnych kształtach i kolorach. Nie ma znaczenia, czy szukają Państwo klasycznych piłeczek czy może jakichś ciekawszych wizualnie breloków. Na pewno staniemy na wysokości zadania. Szczególna uwagę chcielibyśmy zwrócić na dostępne w naszej ofercie breloki antystresowe w kształcie owoców, m.in. bananów, cytryn i jabłek. Zawsze chcemy oferować naszym klientom kompleksową obsługę. Oznacza to w praktyce, że nie tylko sprzedajemy gadżety reklamowe różnego typu, ale także wykonujemy na nich nadruki. Jeśli chodzi o reklamowe breloki antystresowe z pianki, logo lub inne grafiki nanosimy metodą grawerowania laserowego.